گروه: اخبار استان خبر: 113898 / تاریخ انتشار : 1397/10/5 ساعت : 08:50
فعال اصلاح طلب هم استانی در پاسخ به حواشی مناظره خود:

سپاه نهادی انقلابی و برآمده از روح عدالتخواهی، استقلال طلبی و آزادی خواهی است/هر جا برای اقتدار ایران لازم باشد، لباس رزم بر تن می پوشم!

همین الان اگر لازم شد و تعرضی به خاک عزیز ایران اسلامی شد، حاضرم لباس سیاست را از تن بیرون آورم و برای دفاع از کیان و تمامیت ارضی میهنم لباس رزم بپوشم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، پس از مناظره برگزار شده میان آقایان دکتر کامرانی و دکتر فیاض بخش به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه آزاد دهدشت با موضوع "موانع تحقق آرمان های انقلاب اسلامی"، حواشی زیادی پیرامون سخنان دکتر کامرانی در آن مناظره ایجاد شد.

در همین رابطه بخشی از صحبت های اخیر وی که به دست این پایگاه اطلاع رسانی رسیده است را در زیر آورده ایم:

 


صبح زاگرس - در ابتدا نظرتان در خصوص مبانی نظام جمهوری اسلامی را ارایه بفرمایید؟کامرانی - ما اصلاح طلبیم و به مبانی نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی التزام نظری و عملی داریم . با الهام از فرمایش امام خمینی (ره) در خصوص جمهوری اسلامی که فرمودند:
"جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد"
و با این شعار که قانون اساسی نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمترخواهان اجرای بدون تنازل قانون اساسی و پاسداشت آن در همهء حوزه ها هستیم.


صبح زاگرس - در قسمتی از مناظره که در رسانه ها به آن پرداختند، برخی افراد برداشت های متفاوتی از اظهار نظر واقعی شما در خصوص سپاه داشتند، لطفا کامل تر برای مخاطبان ما توضیح دهید و شفاف سازی کنید؟

 


کامرانی - در آن دقایق پایانی به علت اتمام وقت جملات ناقص و ابتر ماند و باید بگویم
سپاه پاسدران را نهادی انقلابی و برآمده از روح عدالتخواهی، استقلال طلبی و آزادی خواهی ملت مسلمان ایران  و از ابتکارات و یادگارهای ارزشمند حضرت امام (ره) می دانم و بر این باورم که همان طور که امام فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود.


رشادتها و دلاوری های آنان را در صحنه های مختلف دفاع از ایران اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس از اذهان ملت پاک شدنی نمی دانم.


و البته تفکیک جایگاه و موقعیت هر سازمان یا نهادی از عملکرد افراد وابسته به همان سازمان یا نهاد را امری معقول و قابل دفاع دانسته و هیچگاه نباید عملکرد فرد یا افراد وابسته به یک سازمان یا نهاد را به پای آن سازمان یا نهاد به حساب آوریم.


اما نکته ای که در مناظره داشتیم و متاسفانه باعث ایجاد شبهه گردید اشاره به عملکرد سوال برانگیز برخی از افراد است که از وادی نظامی به وادی سیاسی کوچ نامتعارفی داشتند و کسانی که مدعی اند در مکتب انقلاب پرورش یافته ولی مع الاسف معنای اصول مورد پذیرش قانون اساسی یعنی تفکیک قوا را نمی دانند و بدون از توجه به ساختارهای رسمی نظام جمهوری اسلامی مرزهای بین قوا را در می نوردند بوده است.
و گرنه سرداران بزرگی چون سلیمانی ها مایه مباهات نظام اند.

 

صبح زاگرس - اگر زمانی کشورمان ایران مورد تعرض بیگانگان قرار گیرد واکنش شما چیست؟ آیا به میدان رزم می روید؟


کامرانی - باید خدمت عزیزان بگویم که در 8 سال دفاع مقدس بسیاری از عزیزان و اقوام بنده مثل سایر اقشار جامعه در جبهه ها حضور داشتند و به شهادت رسیدند و جزء خانواده ایثارگران می باشند و همین الان اگر لازم شد و تعرضی به خاک عزیز ایران  اسلامی شد. لباس سیاست را از تن بیرون می آورم و برای دفاع از کیان و تمامیت ارضی میهنم لباس رزم می پوشم.
و در پایان برای شادی روح سرداران و مبارزان ملک و میهن صلوات می فرستم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
ناشناس
1397/10/5 - 17:14
شماها همه نان ب.... هستید و الکی دم از اصلاح طلب و اصولگرا و از این حزب و گروههای مسخره می زنید.همه اخبار شده تکذیب و تایید.من نمیدونم چرا مردم حرفهای شماها را باور میکنند. شماها یه مشت ... هستید
rateup 2
 ratedown 0
ناشناس
1397/10/5 - 21:17
ای داد!!!!!!
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.