گروه: اخبار استان خبر: 113866 / تاریخ انتشار : 1397/10/5 ساعت : 11:52

آیا توپ وعده های شهردار و شورای شهر یاسوج وارد دروازه مشکلات فوتبالی شهر می شود؟

در چند سال گذشته وقتی که در شهر یاسوج از فوتبال حرفی مطرح میشد، همه با شوق از تیم بومی و محبوب خود یاد می کردند و چه بسا خیلی از جوانان تیم فوتبال شهرداری یاسوج را سکوی پرواز خود می دانستند اما این سکو همچنان خاک می خورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ در گذشته های نه چندان دور، وقتی جوانان در سطح شهر یاسوج  در جست و جوی مکانی  برای تفریح و سرگرمی بودند، فکر و اندیشه آنها متوجه تیم فوتبال شهرداری یاسوج می شد، تیمی که در هر بازی، تماشاگران زیادی را به خود جذب کرده و همه امیدوار به حمایت و تلاش مسوولان از این تیم بودند برای اینکه بتواند در کشور افتخار آفرین باشد.

 

امروز فوتبال شهرداری یاسوج از یادها فراموش شده، و تنها مسوولان شهرداری و گاهی شورای شهر بوده که از احیاء این تیم صحبت می کنند، اما باید گفت دلها را به وعده ها خوش کردن، همان حکایت مکیدن سُماق است.

 

در همین ارتباط شهردار یاسوج در تاریخ 27 آبان سال 1397 در رابطه با احیای تیم فوتبال شهردای یاسوج توضیح داده و بیان کرد یکی از مطالبه های عمومی که مردم شهر یاسوج و به ویژه جوانان دارند، موضوع احیای تیم فوتبال شهرداری یاسوج است( متن خبر را اینجا بخوانید).

 

 

مقدم تصریح کرد: با هماهنگی اعضای شورای شهر، دستگاه های متولی و حمایت نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی احیای تیم فوتبال شهرداری یاسوج در دستور کار ویژه قرار می گیرد.

 

در همین ارتباط رئیس شورای شهر یاسوج در گفتگو با بویرخبر گفت؛ احیای یک تیم نیاز به هزینه دارد، که بعداز بررسی در بودجه سال 98 تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

 

 

کیوان آشنا گفت: یکی از دغددغه های جوانان شهر یاسوج، داشتن تیم فوتبال بوده، که بر همین اساس شورای شهر در شرایط فعلی از کارشناسان ورزشی مشاوره گرفته، که بتوان با کار دقیق و حساب شده این تیم ورزشی را ساماندهی کرد.

 

حال باید منتظر بمانیم که چه زمانی وعده های مسئولان شهرستان بویراحمد در زمینه احیای تیم فوتبال شهرداری یاسوج رنگ واقعیت به خود می گیرد و آیا بار دیگر هوای فوتبالی بر شهر یاسوج چیره خواهد شد یا خیر؟

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
همشهری
1397/10/5 - 20:03
شهردار یاسوج تو دادن حقوق کارمندان داره دست و پامیزنه بعد شما انتظار دارید فوتبال رو احیاء کنه ؟بابا شهرداری تو باتلاق فرو میره به دادش برسید
rateup 0
 ratedown 0
حسینی
1397/10/6 - 21:10
شهردار ضعیف شورای ناتوان
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.