گروه: اخبار استان خبر: 113829 / تاریخ انتشار : 1397/10/3 ساعت : 13:55
در پی تاثیرگذاری خبرلنده صورت گرفت:

واکنش شهردار لنده به خبر"گلایه ساکنین شهرک فجر از بی تدبیری شهرداری لنده"

نقش فعال رسانه در حوزه مطالبه گری اجتماعی باعث پاسخگو بودن مسئولان در حوزه های مختلف خواهد بود که شهردار لنده نیز به خبر"گلایه ساکنین شهرک فجر از بی تدبیری شهرداری لنده"واکنش نشان داده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه رسانه یکی از مهمترین ابزارهای توسعه در جوامع پیشرفته است که نقش ان در مطالبه گری مطالبات به حق مردم از رسالت های خطیر رسانه ها است.

 

از این در پی انتشار خبر"گلایه ساکنین شهرک فجر از بی تدبیری شهرداری لنده" از سوی این پایگاه خبری شهردارلنده نسبت به این خبر واکنش نشان داد و در گفت وگوی تلفنی نسبت به وضعیت این پروژه توضیحاتی تکمیلی ارائه کرد که مشروح ان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

 

مختار شهدی زاده در خصوص پروژه انتقال خط لوله آب شهرک فجر گفت: جلسه پروژه خط انتقال آب شهرک فجر چند ماه پیش با حضور فرماندار، همه اعضای شورای شهر، رئیس آبفای شهری و پیمانکار این پروژه در محل فرمانداری برگزار شد که در ابتدا بنده به عنوان شهردار شهر مخالفت خود را به دلیل حجم زیاد خسارت و حادثه خیز بودن این مسیر اعلام کردیم.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: پس از بیان نکته و نظرات حاضرین در جلسه نهایتاً تصمیم و جمع بندی برای اجرای پروژه به تصویب اعضای حاضر در جلسه رسید که ظرف مدت 40 روز پیمانکار می بایست ضمن عملیات حفاری و خط انتقال نسبت به پرکردن کانال حفرشده و روکش کامل آسفالت اقدام نمایند.

 

شهردار لنده تصریح کرد: متاسفانه آبفای شهری و پیمانکار به تعهدات خود در قبال این پروژه عمل نکرد و با در دست داشتن اوراق عرضه از شهرداری مطالبه آسفالت کرد که به دلیل مشکلات مالی شهرداری ما از وی جهت فروش آسفالت درخواست خرید نقدی داشتیم که تاکنون پیمانکار حاضر به پرداخت خرید نقدی نشده است و صفر تا صد این پروژه نیز تحویل پیمانکار است و می بایست به تعهدات خود در قبال آسفالت نیز عمل نمایند.

 

وی تاکیدکرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بابت تاخیر پیمانکار و بروز چندین تصادف در مسیر اجرای خط لوله از مردم عذرخواهی کرده و از اداره آبفای شهری به عنوان ناظر پروژه خواهانیم که نسبت به الزام پیمانکار به تسریع در آسفالت هرچه سریعتر اقدام نماید.

 

شهردار لنده گفت: شهرداری لنده تا کنون تمام نقاط شهری که به دلیل کنده کاری ادارات خدمات رسان تخریب شده بود نیز آسفالت و در سایر مناطق نیز این کار را انجام خواهد داد ولی پروژه خط انتقال آب شهرک فجر از تعهدات پیمانکار است وباید هرچه سریعتر اجرایی شود.

 

مشهدی زاده در پایان از اطلاع رسانی و آگاهی بخشی رسانه ها در جهت تنویر افکار عمومی نیز قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.