گروه: اخبار استان خبر: 113767 / تاریخ انتشار : 1397/10/2 ساعت : 08:23

دلایل توقف فاز دوم پل تاریخی سوم بشار از زبان معاون عمرانی استاندار

عزیز فیلی: به دلیل کمبود منابع اعتباری، فاز دوم پل سوم بشار با توقف مواجه شده و در صورت تحقق این مسئله تیرهای اصلی پل را خریداری کرده و با ابلاغ به راه و شهرسازی این تیرها نصب خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛به نقل از بویرخبر؛ فاز اول پل سوم بشار یاسوج 27 خرداد ماه سالجاری با حضور نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، استاندار و برخی دیگر از مسئولان استانی  افتتاح شد و قرار شد که فاز دیگر آن هر چه سریعتر افتتاح شود اما گویا قرار است همچنان وضعیت اینگونه بماند و پل سوم بشار به همین شکل کار کند.

 

در همین ارتباط باید اشاره کرد، آنچه که در حال حاضر می تواند به کاهش ترافیک در شهر یاسوج کمک کرده، افتتاح فاز دوم پل سوم بشار بوده، که در نتیجه آن در بسیاری از هزینه های شهری از جمله کاهش اتلاف وقت، سوخت، و کاستن خطرات را می توان اشاره کرد.

 

 

در همین رابطه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با بویرخبر گفت: به دلیل کمبود منابع اعتباری، فاز دوم پل سوم بشار با توقف مواجه شده  و در صورت تحقق این مسئله تیرهای اصلی پل را خریداری کرده و با ابلاغ به راه و شهرسازی این تیرها نصب خواهد شد.

 

عزیز فیلی بیان کرد: با تامین اعتبار، پل مربوطه تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید و در این میان مشکل اصلی نبود اعتبار است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
علی
1397/10/2 - 10:43
هون هزینه ای جلو اداره راهداری شد رو میدادن برا اتمام پل
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.