گروه: اخبار استان خبر: 113741 / تاریخ انتشار : 1397/10/1 ساعت : 11:30
بسته ورزشی صبح زاگرس؛

تیم های شمس تهران و خانه بسکتبال یاسوج صدرنشیان دور رفت رقابتهای لیگ جوانان کشور/ اجرای برنامه پرنشاط ورزش صبحگاهی در یاسوج/افتتاح ۲۴پروژه ورزشی در دهه فجر امسال

بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

 

 

در آئینی در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از سه ملی پوش تیم تکواندو استان تجلیل شد

در آئینی در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از سه ملی پوش تیم تکواندو استان تجلیل شد

در مراسمی با حضور زارعی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونین ،کارکنان ورزش و جوانان ،رئیس هیات تکواندو ،جامعه ورزش و خانواده ورزشکاران ، با اهدا گل و شیرینی از سه ملی پوش تیم تکواندو استان تجلیل شد.

 
در این آئین که در اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور جمع کثیری از ورزشکاران و خانواده ملی پوشان تکواندو برگزار شد از رضا پیوست ،علی نیکجویان و مهدی تقوی که در اردوی تیم ملی تکواندو سبک هیانگ شرکت کرده و بعنوان ملی پوش عازم رقابتهای جهانی خواهند شد تجلیل شد .
 
اردوی تیم ملی تکواندوسبک هیانگ کشور از 22لغایت 28آذرماه در استان البرز و شهر کرج و با حضور 30 تکواندو کار برگزار شد و این سه تکواندو کار استان کهگیلویه بویراحمد با درخشش در این اردو بعنوان نفرات منتخب به رقابتهای آسیایی قرقیزستان و اوکران که سال 1398 برگزار می شود انتخاب شدند.
 
****************************

در جلسه شورای ورزش اداره کل ورزش و جوانان مطرح شد:

هیات های استانی پاسخگوی عدم حضور ورزشکاران در المپیاد استعداد یابی باشند

هیات های استانی پاسخگوی عدم حضور ورزشکاران در المپیاد استعداد یابی باشند

حکمتی اصل معاون توسعه ورزش اداره کل در جلسه شورای ورزش اداره کل گفت :هیات های استانی که در المپیاد استعداد یابی حضور نداشته ،باید پاسخگویی عدم شرکت ورزشکاران در این المپیاد باشند.

 
جلسه شورای ورزش اداره کل با حضور حکمتی اصل معاون توسعه ورزش و کارشناسان این حوزه برگزار شد.
 
احمد حکمتی اصل معاون ورزش اداره کل در این نشست ضمن تشکر از فعالیتهای هیات های استانی در المپیاد استعداد یابی کشور ،از میزبانی استان در رشته اسکی در یکی از رده های سنی خبر داد و افزود:با هماهنگی فدراسیون اسکی ، انشاالله هیات اسکی استان میزبان یکی از رده های سنی رقابتهای اسکی قهرمانی کشوری است.
 
حکمتی اصل بر برگزاری نشست مشترک با هیات اسکی استان و هماهنگی با میراث فرهنگی و گردشگری استان در برگزاری این میزبانی تاکید و اظهار داشت:در صورت شرایط مناسب در کنار برگزاری مسابقات اسکی قهرمانی رده های سنی ،جشنواره برف و یخ و مجسمه سازی در پیست اسکی کاکان برگزار می شود.
 
معاون توسعه ورزش ضمن تشکر از تلاش هیات های شرکت کننده در المپیاد استعداد یابی دختران و پسران کشور گفت :هیات های استانی که در این المپیاد به هر دلیل حضور نداشته باید پاسخگوی عدم حضور ورزشکاران خود باشند و می بایست با مکاتبه با فدراسیونهای مربوطه در خصوص رتبه بندی هیات های استانی و ارائه گزارش به اداره کل اقدام کنند.
 
در این نشست برنامه های فرهنگی ، ورزشی اداره کل در دهه فجر امسال مورد تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد ادارات شهرستانها و هیات های استانی با هماهنگی اداره کل نسبت به برگزاری رقابتها و مسابقات ورزشی در دهه مبارک فجر اقدام و گزارش این مسابقات را به اداره کل ارسال کنند.
 
برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران المپیاد ورزشی ،برگزاری رقابتهای کارکنان ،برگزاری همایش های پیاده روی خانواده ،برگزاری جشنواره فرهنگی ،ورزشی روستایی و عشایری در یکی از شهرستانها و حضور گسترده جامعه ورزش استان در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه ازمهمترین برنامه های پیش بینی شده اداره کل ورزش و جوانان استان در ایام دهه مبارک فجر امسال است .
 
****************************

رئیس هیأت پرورش اندام و بدنسازی استان خبر داد:

کلاس مربیگری درجه 3 فیتنس در یاسوج برگزار شد

کلاس مربیگری درجه 3 فیتنس در یاسوج برگزار شد

ارجمند رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان از برگزاری کلاس درجه 3 فیتنس در شهر یاسوج خبر داد.

 
آیت ارجمند با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار کرد: با هماهنگی انجام شده با فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور ،شهر یاسوج میزبان اولین دوره کلاس مربیگری درجه 3 فیتنس بود .
 
ارجمند افزود:در این کلاس 170 نفر از آقایان و بانوان علاقمند به این رشته از استانهای خراسان رضوی ،چهارمحال و بختیاری ،خوزستان ،اصفهان ،فارس و کهگیلویه وبویراحمد حضور داشتند.
 
رئیس هیات بدنسازی استان ادامه داد:این دوره از 25آذرماه لغایت 30 آذرماه صبح و عصرها بصورت تئوری و عملی برگزار شد ودر پایان توسط مدرسین ،امتحانات بعمل خواهد آمد.
 
وی ضمن تشکر از فدراسیون بدنسازی در مجوز برگزاری و حمایت های مدیر کل در برگزاری این دوره بیان داشت :در این دوره توسط استاد مسلم اسد پور مدرس فدراسیون از استان فارس دروس تغذیه و طراحی تمرین و آزمون های عملی ،توسط استاد قادر پناه مدرس فدراسیون از تهران دروس فیزیولوژی و آزمون های عملی به شرکت کنندگان آموزشهای لازم ارایه شد ،ضمن اینکه آیت ارجمند رئیس هیات بدنسازی و پرورش استان بعنوان مدرس کار تدریس وقت شناسی و اناتومی را برعهده داشت.
 
این مقام مسئول در هیات بدنسازی استان هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش علمی و عملی مربیان این رشته ذکر کرد و از برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 بدنسازی بانوان و آقایان در دیماه، داوری پرورش اندام آقایان و سمینار عضلات شکم ویژه آقایان وبانوان و سمینار برنامه نویسی و تغذیه ویژه بانوان و آقایان تا پایان سال جاری در شهر یاسوج خبر داد .
 
****************************
 

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان از تمرینات تیم هاکی بانوان استان

بازدید علوی از تمرینات تیم هاکی بانوان استان

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل از تمرینات تیم هاکی بانوان استان بازدید کردند.

 
در این بازدید علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با حضور در سالن ورزشی 9 دی مجموعه کوثر بانوان ضمن دیدار با رئیس هیات هاکی استان و اعضای تیم هاکی بانوان که خود را برای رقابتهای لیگ برتر هاکی بانوان آماده می کنند در خصوص مسایل و مشکلات پیش رو این تیم جهت اعزام به رقابتها گفتگو کرد.
 
شهلا گشتاسبی نیا ،رئیس هیات هاکی استان ضمن تشکر از حضور مدیر کل و مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان گفت: تیم هاکی بانوان استان برای حضور قدرتمند در رقابتهای لیگ برتر نزدیک به سه ماه در این مکان صبح ها و عصر ها مشغول تمرین است و امیدواریم با تلاش بازیکنان و شناختی که از حریفان داریم شاهد کسب یکی از سکوهای قهرمانی این دوره از مسابقات باشیم.
 
گشتاسبی نیا از عدم همکاری ادارات در واگذاری وسیله نقلیه جهت اعزام این تیم به زنجان محل برگزاری این رقابتها گلایه کرد و بیان داشت :مبلغ هنگفتی جهت ایاب و ذهاب این تیم هزینه خواهد شد و تیم از طریق یاسوج به اصفهان ، عازم زنجان میزبان این دوره از رقابتها خواهد شد .
 
رئیس هیات هاکی استان میزبانی المپیاد استعداد یابی دختران در یاسوج را آزمونی بزرگ برای هیات و اداره کل برشمرد و ضمن تشکر مجدد از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهار داشت :پتانسیل تیم اعزامی به این مسابقات بسیار بالاست و با شناختی که از بازیکنان تیم سراغ دارم قطعا سه الی چهار نفر از این بازیکنان به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد .
 
این مقام مسئول از قضاوت 9 داور هاکی استان در لیگ های کشوری خبر داد و تصریح کرد :در این دوره از رقابتها لیلا ایران زاده داور هاکی بانوان استان از سوی فدراسیون جهت قضاوت در این دوره از مسابقات انتخاب شده که افتخاری بزرگ برای جامعه هاکی استان به شمار میرود.
 
سید محمد تقی علوی ضمن تشکر از هیات هاکی استان در میزبانی خوب و شایسته المپیاد استعداد یابی دختران کشور و کسب مقام نایب قهرمانی ،پتانسیل و ظرفیت های بانوان هاکی باز استان را ستود و بیان داشت :توان و قدرت شما بانوان بر هیچ کس پوشیده نیست و قطعا تیم های شرکت کننده در این مسابقات از نام هاکی بانوان کهگیلویه وبویراحمد هراس داشته ،و هاکی کهگیلویه بویراحمد همیشه سرآمد هاکی کشور بوده و هست.
 
علوی،جدیت و ممارست بازیکنان هاکی بانوان استان را در کسب مقام نایب قهرمانی المپیاد استعداد یابی دختران را گوشه ای از ظرفیت و پتانسیل هاکی بانوان استان ذکر و اظهار امیدواری کرد با شناختی که از شما عزیزان سراغ دارم کسب یکی از سکوهای قهرمانی در این دوره از مسابقات دور از دسترس نیست و قول میدهم در صورت کسب یکی از سکوهای قهرمانی به نحوه شایسته ای از شما تقدیر و تجلیل شود.
 
دهمین دوره لیگ برتر هاکی بانوان کشور از 30 آذرماه لغایت 3دیماه با حضور 12 تیم برتر هاکی بانوان کشور در شهر زنجان برگزار خواهد شد و تیم هاکی بانوان کهگیلویه بویراحمد روز پنج شنبه 29آذرماه عازم این رقابتها می شود.
 
برای بازیکنان و کادر تیم هاکی بانوان استان در این رقابتها آرزوی موفقیت داریم.
 
****************************
 

سرپرست هیات بسکتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

تیم های شمس تهران و خانه بسکتبال یاسوج صدرنشیان دور رفت رقابتهای لیگ جوانان کشور

تیم های شمس تهران و خانه بسکتبال یاسوج صدرنشیان دور رفت رقابتهای لیگ جوانان کشور

پایمرد سرپرست هیات بسکتبال استان از صدرنشینی تیم های بسکتبال جوانان شمس تهران و خانه بسکتبال یاسوج در پایان دور رفت مسابقات جوانان کشور در یاسوج خبر داد.

 
دور رفت رقابتهای بسکتبال جوانان باشگاههای کشور با صدرنشینی تیم های شمس تهران و خانه بسکتبال یاسوج به پایان رسید.
 
پریسا پایمرد سرپرست هیات بسکتبال استان با بیان این خبر بیان کرد : دور رفت رقابتهای بسکتبال جوانان کشور در یاسوج با حضور چهار تیم برگزار شد .
 
پایمرد افزود:در این رقابتها تیم های آینده سازان تهران ،پژوهان ماهشهر ،شمس تهران و خانه بسکتبال یاسوج حضور داشتند و با هم بصورت دوره ای رقابت کردند.
 
سرپرست هیات بسکتبال کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد:این رقابتها بمدت سه روز و با برگزاری شش بازی در سالن پوریای ولی اموزش و پرورش استان برگزار شد که در پایان تیم بسکتبال جوانان شمس تهران با سه پیروزی صدرنشین دور رفت این رقابتها شد .
 
پایمرد تصریح کرد :در روز پایانی این مسابقات دو بازی درسالن پوریای ولی برگزار شد و تیم های ماهشهر و تهران برابر حریفان خود صاحب برتری شدند.
 
این مقام مسئول گفت :در بازی اول روز پایانی دو تیم خوزستانی پژوهان ماهشهر و آینده سازان اهواز به مصاف هم رفتنند که در پایان تیم ماهشهری با نتیجه 59بر 39 صاحب برتری شد و در دومین دیدار که حکم فینال و تکلیف صدرنشین را مشخص می کرد دو تیم خانه بسکتبال یاسوج و شمس تهران به دیدار هم رفتند که در پایان این دیدار بازیکنان تیم شمس تهران موفق شدند با تکیه بر تجربه خود شاگردان سجاد گودرزی در تیم خانه بسکتبال یاسوج را با نتیجه 63بر 56 شکست دهند.
 
سرپرست هیات بسکتبال استان بیان داشت:هنوز مکان و زمان دور برگشت این مسابقات مشخص نشده است .
 
دو تیم برتر این گروه بعد از بازیهای رفت و برگشت راهی مرحله بعدی رقابتهای بسکتبال جوانان کشور می شوند.
 
رقابتهای گروه Gبسکتبال جوانان کشور از 28لغایت 30آذرماه به میزبانی شهر یاسوج برگزار شد .
 
****************************

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

برگزاری نمایشگاه چهل سالگی انقلاب و ورزش/ افتتاح ۲۴پروژه در استان

 برگزاری نمایشگاه چهل سالگی انقلاب و ورزش/ افتتاح ۲۴پروژه در استان

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری نمایشگاه چهل ساله دستاوردهای حوزه ورزش در دهه فجر امسال خبر داد و بیان داشت :24پروژه ورزشی افتتاح می شود.

 
سید محمد تقی علوی در نشست شورای سیاست گذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: همچنین افتتاح ۲۴ پروژه ورزشی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را خواهیم داشت.
 
علوی با اشاره به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی، ابراز کرد: در همین راستا مسابقاتی با محوریت استانی برگزار و همچنین میزبانی مسابقات کشوری را خواهیم داشت.
وی افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی با حضور سازمان های مردم نهاد نیز عملیاتی می شود.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب‌ جشنواره فرهنگی ورزشی در پیست اسکی یاسوج اجرا خواهد شد.
 
وی افزود: پوشش برنامه های فرهنگی ورزشی ما در تمامی شهرستان ها خواهد بود و هدف گذاری های متعددی انجام شده است.
 
علوی برگزاری همایش های مختلف پیاده روی را از دیگر اقدامات دانست و اظهار کرد: تاکنون همایش های مختلفی در استان داشته ایم.
 
****************************
 

نایب رئیس هیات رزمی استان خبر داد:

دوره آموزشی استاژ فنی ویژه بانوان رزمی کار استان برگزار شد

 برگزاری کلاس استاژ فنی ویژه بانوان رزمی کار استان

جعفری نایب رئیس هیات رزمی استان گفت: کلاس استاژ فنی و آشنایی با فنون و ضربات و ارزیابی تکینک های هنر رزمی سامبو در یاسوج برگزار شد.

 
شهین جعفری نایب رئیس هیات رزمی استان با بیان این خبر گفت: با حضور سید مسلم حسیینان رئیس هیات رزمی استان بعنوان مدرس،کلاس استاژ فنی رزمی سامبو ویژه بانوان در یاسوج برگزار شد .
 
جعفری افزود:در این کلاس توجیهی 150 نفر از بانوان رزمی کار از شهر یاسوج حضور داشتند و با اخرین فنون و ضربات این رشته آشنا شدند.
 
نایب رئیس هیات رزمی استان هدف از برگزاری این دوره را آمادگی بانوان ورزشکار رشته رزمی سامبو جهت حضور مقتدرانه در مسابقات انتخابی تیم ملی ذکر کرد .
 
این دوره در سالن آزادی مجموعه تختی یاسوج بصورت تئوری و عملی برگزار شد .
 
****************************
 

رئیس هیات ورزشهای همگانی استان خبر داد:

با حضور شبکه رادیویی دنا و جامعه ورزش، برنامه ورزش صبحگاهی در یاسوج برگزار شد

با حضور شبکه رادیویی دنا و جامعه ورزش ،برنامه ورزش صبحگاهی در یاسوج برگزار شد

رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری ورزش صبحگاهی در شهر یاسوج با اجرای پخش زنده از شبکه استانی رادیوی مرکز استان خبر داد.

 
با هدف توسعه ورزش همگانی در بین احاد جامعه ،برنامه ورزش صبحگاهی در یاسوج برگزار شد .
 
محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان با بیان این خبر گفت :با حضور شبکه استانی رادیو و پخش زنده از صدای مرکز استان ،برنامه ورزش صبحگاهی در شهر یاسوج برگزار شد .
رهامی ادامه داد:در این برنامه که با حضور جمع کثیری از جامعه ورزش ،هیات های استانی و شهرستانی ،کارکنان دستگاههای اجرایی برگزار شد ،شرکت کننده با نظم خاص در محل پارک ولایت شهر یاسوج به اجرای حرکات کششی و نرمشی پرداختند.
رئیس هیات ورزش همگانی استان هدف از برگزاری این برنامه را ایجاد نشاط وشادی بین احاد مردم ذکر کرد و بیان داشت:برنامه ورزش صبحگاهی در تمام روزهای هفته در شهرهای استان در حال برگزاریست وامید داریم مردم با حضور در این برنامه ها به فکر سلامت خود باشند.
در پایان این برنامه به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی از قبیل دوچرخه ،کارت هدیه ،کفش ورزشی و تی شرت اهدا شد.
این برنامه با همکاری هیات ورزش های همگانی استان و شبکه استانی دنا برگزار شد .
 
****************************
 
انتهای ییام/د

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.