گروه: اخبار استان خبر: 113730 / تاریخ انتشار : 1397/10/1 ساعت : 08:05

تغییرات اخیر اداره صمت کهگیلویه بلای جان گران فروشان / شناسایی ۱۵ واحد صنفی متخلف در شب یلدا

اداره صمت کهگیلویه اخیرا با تغییرات کادر مدیریتی که در آن صورت گرفت جان تازه ای گرفته و بلای جان گران فروشان ومحتکران شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ اداره صمت کهگیلویه اخیرا با تغییرات کادر مدیریتی که در آن صورت گرفت جان تازه ای گرفته و بلای جان گران فروشان ومحتکران شده است.

 

در جدیدترین اقدام اداره صمت و در شب یلدا که میزان تقاضا و خرید اجناس و اقلامی از جمله مواد خوراکی به بیشترین حد خود میرسد  گشت هایی صورت گرفته که  تعداد پانزده واحد صنفی در رسته های مختلف، به عنوان متخلف شناسایی و پرونده آنها جهت سیر مراحل قانونی و ارسال به تعزیرات حکومتی تشکیل شد.

 

رئیس اداره صمت کهگیلویه گفت: یک واحد قصابی که اقدام به فروش گوشت قرمز به مبلغ هرکیلو ۶۰هزار تومان نمود نیز طی فرم گزارش بازرسی به مبلغ دو میلیون تومان به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

 

علویان افزود: همه استنادات تکمیل فرم گزارشهای بازرسی که در رسانه ای خبری به شهروندان محترم و محترمه اعلام شد،جهت تنویر اذهان با لحاظ سیاه کردن مشخصات سجلی متخلفان، با عنایت به عدم اجازه ی قانون نسبت به فاش کردن هویت آن متخلفان،آماده ارائه هستند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.