گروه: اخبار استان خبر: 113669 / تاریخ انتشار : 1397/9/28 ساعت : 13:51

حضور داور بازنشسته فوتبال در همایش هفته حمل و نقل کهگیلویه و بویراحمد!/قشر راه و شهرسازی از کم درآمدترین اقشار جامعه هستند

در این مراسم مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویر احمدگفت: در حوزه راه و شهرسازی قشر زحمتکشی در حال فعالیت بوده که از کم در آمدترین ها هستند و در راستای خدمت رسانی سرمایه گذاری های زیادی در حوزه راه و شهرسازی توسط استانداری انجام شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از بویرخبر صبح امروز همایش هفته حمل و نقل و تجلیل از خانواده شهدا و خانواده حادثه دیدگان در سوانح جاده ای و تجلیل از ورزشکاران اداره کل راه و شهرسازی در ساختمان شماره یک این اداره برگزار شد.

 

در این مراسم مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویر احمدگفت: در حوزه راه و شهرسازی قشر زحمتکشی در حال فعالیت بوده که از کم در آمدترین ها هستند و در راستای خدمت رسانی سرمایه گذاری های زیادی در حوزه راه و شهرسازی توسط استانداری انجام شده است.

 

 

سید عبدالمجید نژادصفوی بیان کرد: در‌گذشته راه آسفالت نداشته و راه های روستایی بیشتر خاکی بوده اما امروز بیش از ۵۰ درصد جاده ها آسفالت بوده، که به دنبال افزایش کیفیت آن ها هستیم.

 

وی اشاره کرد: خیلی از مادران شهدا داغ فرزندان خود را به همراه داشته، اما نتیجه زحمت ان ها پیشرفت در‌حوزه های مختلف کشور بوده که به برکت خون شهدا و رهبری انقلاب به وجود آمده است.

 

 

در این مراسم استاندار کهگیلویه و بویر احمد گفت: در دنیا بخش هایی را به عنوان پیش رو حساب کرده و یکی از آن بخش ها حمل و نقل بوده واگر کشور بتواند مجموعه زیر ساخت های زمینی و دریایی و هوایی را بین یک منطقه ایجاد کند موفق بوده است.

 

 

علی محمد احمدی اظهار کرد: باید در شرایط جدید به وجود آمده  راه های مختلف ارتباطی را طراحی کرده که این رسالت بر عهده عوامل راه بوده است.

 

 

وی اظهار کرد: اگر آزاد راه ها را با ابتدای انقلاب اسلامی مقایسه کنیم گسترش انها در سطح زیادی بوده،  اما باید پرسید در حوزه حمل و نقل به تراز انقلاب رسیده ایم یا خیر؟

 

وی بیان کرد: در‌چهار دهه گذشته، جابجایی و حمل مسافر نسبت به گذشته آمار چشمگیری داشته، اما شرایط مطلوب زمانی بوده که در این عرصه بتوان به مردم قدرت انتخاب داد.

 

علی محمد احمدی در پایان گفت: امروز  باید استانداردهای شریان های حمل و نقل را رعایت کرده و توسعه دهیم و در این هفته، همه این موضوعات را باید مورد نظر قرار دهیم.

 

از نکات جالب توجه این همایش حضور محمد فنایی از پیشکسوتان عرصه داوری فوتبال بود.

 

ادامه تصاویر این مراسم در زیر آمده است: 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
در حال تکمیل ...

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.