گروه: اخبار استان خبر: 113651 / تاریخ انتشار : 1397/9/28 ساعت : 11:58
بسته ورزشی صبح زاگرس؛

درخشش دوومیدانی معلولین استان در رقابتهای قهرمانی کشور/یاسوج میزبان لیگ بسکتبال جوانان باشگاههای کشور است/ کسب یک مدال طلا و یک نقره توسط کونگفوکاران بانوان استان

بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

 

علوی خبر داد:

پنج پروژه ورزشی در دهه فجر امسال افتتاح می شود

پنج پروژه ورزشی در دهه فجر امسال افتتاح می شود

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از افتتاح پنج پروژه ورزشی در دهه فجر امسال خبر داد.

 

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر افزود: پنج پروژه ورزشی در دهه فجر امسال در شهرستانهای بویراحمد ،کهگیلویه ،دنا و بهمئی افتتاح می شود.
 
علوی ضمن تشکر از حمایتها و پیگیریهای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سالن ورزشی روستای چنارستان و سالن ورزشی روستای گنجه ای در شهرستان بویراحمد ،سالن ورزشی شهر دیشموک ،سالن ورزشی دشت رز در شهرستان دنا و چمن مصنوعی لیکک از مهمترین پروژه های افتتاحی در دهه فجر امسال است.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان از حضور مسئولین ارشد وزارت ورزش و جوانان کشور در افتتاح پروژه های پیش بینی شده در دهه فجر امسال خبر داد و اظهار داشت: سالن ورزشی چنارستان در شهرستان بویراحمد از محل طرح های ملی با اعتبار 850میلیون تومان و پیشرفت فیزیکی 95درصد توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در دست احداث می باشد و برای تکمیل این طرح ورزشی به 150میلیون تومان دیگر نیاز است.
 
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان در خصوص دیگر پروژه شهرستان بویراحمد بیان داشت :سالن ورزشی روستای گنجه ای با پیشرفت فیزیکی 98 درصد از محل اعتبارات ملی در دست احداث می باشد و تاکنون 750میلیون تومان هزینه شده و برای افتتاح آن به 350میلیون تومان اعتبار نیاز است.
 
علوی در خصوص پروژه شهرستان کهگیلویه نیز افزود:سالن ورزشی شهر دیشموک با اعتبار 850میلیون تومان از محل اعتبارات ملی در دست احداث می باشد و با 98 درصد پیشرفت فیزیکی انشا الله در دهه فجر افتتاح خواهد شد ،ضمن اینکه برای تکمیل این پروژه به 350میلیون تومان اعتبار نیاز است .
 
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد :سالن ورزشی دشت رز در شهرستان دنا از محل هدایای خاص وزارت نفت با اعتبار 700 میلیون تومان با پیشرفت فیزیکی 100 درصد اماده افتتاح و بهره برداریست .
 
این مقام مسئول در خصوص پروژه چمن مصنوعی شهرستان بهمئی گفت: چمن مصنوعی شهرلیکک با پیشرفت فیزیکی 100 درصد با اعتبار 500 میلیون تومان از محل اعتبارات خاص وزارت نفت ساخته شد ه و انشاالله در دهه فجر امسال شاهد افتتاح این پروژه خواهیم بود.
 
120 پروژه ورزشی در ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در دست احداث،تکمیل و تجهیز است.
 
*****************************

پارسایی خبر داد:

پیروزی هندبالیست های فراز بام بر حریف کرمانی/ مس کرمان مغلوب هندبال دهدشت شد

 پیروزی هندبالیست های فراز بام بر حریف کرمانی / مس کرمان مغلوب هندبال دهدشت شد

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی خانیز دهدشت از پیروزی تیم هندبال این باشگاه در لیگ برتر مقابل مس کرمان خبر داد.


مجید پارسایی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان کرد: تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت حریف نامدار خود را شکست داد.

پارسایی ادامه داد: از هفته ی هشتم دور رفت رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت در شهر کرمان و در آخرین بازی نیم فصل اول با نتیجه ۲۵ به ۲۰ مس کرمان را شکست داد.

مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی هندبال خائیز دهدشت افزود: این بازی در کرمان برگزار شد‌و تیم فراز بام با پیروزی هفته قبل و این هفته رشد خوبی در جدول داشت و با تقویت تیم خود در نیم فصل و با استفاده از انرژی مثبت هوادارنش می تواند در اولین حضور خود در لیگ برتر یکی زا سکوهای قهرمانی را فتح کند.
 
*****************************
 

رئیس هیات دوچرخه سواری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

رکاب زن کهگیلویه وبویراحمدی به مقام سوم پیشکسوتان کشور دست یافت

 رکاب زن کهگیلویه وبویراحمدی به مقام سوم پیشکسوتان کشور دست یافت

زارعی رئیس هیات دوچرخه سواری استان از کسب مقام سوم و مدال برنز رکاب زن کهگیلویه وبویراحمدی در رقابتهای پیشکسوتان کشور خبر داد.

 
فرج الله زارعی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان کرد: رقابتهای دوچرخه سواری پیشکسوتان کشور در ماده استقامت جاده به میزبانی استان مازندران در شهر فریدون کنار برگزار شد و سهراب پیلتن عضو تیم دوچرخه سواری استان کهگیلویه وبویراحمد موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز این مسابقات شد .
 
*****************************
 

رئیس هیات کونگفو استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

کسب یک مدال طلا و یک نقره دستاورد تیم کونگفو بانوان استان از رقابتهای قهرمانی کشور

کسب یک مدال طلا و یک نقره ره آور تیم کونگفو بانوان استان از رقابتهای قهرمانی کشور

عبدالهی رئیس هیات کونگفو استان گفت :تیم کونگفو بانوان استان در رقابتهای قهرمانی بزرکسالان کشور موفق به کسب یک مدال طلا و یک نقره این رقابتها شد.

 
مهدی عبدالهی با بیان این خبر افزود:رقابتهای کونفگو بانوان کشور به میزبانی استان کردستان در شهر سنندج برگزار شد.
 
عبدالهی ادامه داد:این رقابتها از 21لغایت 23 اذرماه با حضور بانوان کونفگو کار سراسر کشور برگزار شد و تیم بانوان استان موفق به کسب مدال طلا توسط شبنم نیک نژاد دروزن 48-کیلو گرم و مدال نقره توسط سعیده محمدی در وزن 58-کیلو گرم شد.
 
رئیس هیات کونگفو استان ضمن تبریک این موفقیت به جامعه ورزش و کونگفو ،از حمایت علوی مدیر کل ورزش و جوانان در اعزام این تیم به این مسابقات تقدیرو تصریح و کرد: نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی کونگفو بانوان کشور راه یافتند.
 

*****************************

نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام؛

رقابتهای مچ اندازی بانوان انتخابی تیم استان برگزار شد

رقابتهای مچ اندازی بانوان انتخابی تیم استان برگزار شد

بهزادی نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان از برگزاری رقابتهای مچ اندازی بانوان در شهر یاسوج خبر داد.

 
الهام بهزادی نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان با بیاین این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان کرد: رقابتهای مچ اندازی بانوان انتخابی تیم استان به مسابقات قهرمانی کشور در یاسوج برگزار شد.
 
بهزادی افزود:در این رقابتها که در سالن 9 دی مجموعه کوثر بانوان برگزار شد ،100 نفر از ورزشکاران و علاقمندان به این رشته در وزن های مختلف حضور داشتند و با هم رقابت کردند که در پایان این نفرات به مقام های برتر دست یافتند.
 
الهام مرادی ،پروانه زارع ،مریم شاکری ،فاطمه پور کاظمی ،فاطمه مرادی ،حدیث قائدی ،مرضیه عوض پور،نسرین بام نشین، نفرات برتر این رقابتها در قالب تیم منتخب مچ اندازی بانوان به مسابقات قهرمانی کشور که بهمن ماه به میزبانی یکی از استانهای کشور برگزار می شود اعزام خواهند شد.
 

*****************************

علوی خبر داد:

هتل ورزش شهر یاسوج 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد/چشم انتظار حمایت مسئولینم

 

هتل ورزش شهر یاسوج 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد/چشم انتظار حمایت مسئولینم

مدیر کل ورزش و جوانان استان در بازدید از هتل ورزش شهر یاسوج گفت :این پروژه استانی با پیشرفت 60درصدی انشالله سالن 1398 افتتاح خواهد شد .

 
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از روند اجرایی هتل ورزش شهر یاسوج بازدید کرد .
 
علوی در این بازدید بیان کرد: پروژه احداث هتل ورزش شهر یاسوج با اعتبار یک میلیارد و 800میلیون تومان در زمینی به مساحت 4600متر مربع توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در دست احداث و ساخت است.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد:کار احداث این پروژه از سال 1386 آغاز شد و تاکنون 3میلیارد تومان هزینه شده و برای افتتاح این پروژه که از محل اعتبارات استانی در حال ساخت می باشد به مبلغ 3میلیارد تومان دیگر نیاز است.
 
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان تصریح کرد :در صورت تامین اعتبارات و حمایت مسئولین استانی و کشوری ،این پروژه که نقش عمدی در توسعه زیر ساخت های عمرانی و ورزشی دارد در سال 1398 افتتاح و تحویل جامعه ورزش استان خواهد شد.
 
علوی ،نبود خوابگاه در استان را یکی از مهمترین مشکلات اداره کل و هیات هادر میزبانی رویدادهای استانی و کشوری ذکر کرد و ضمن تشکر از حمایت های احمدی استاندار ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بیان کد: چشم انتظار حمایت های استاندار و معاونین در تخصیص اعتبار لازم برای افتتاح این پروژه هستیم و در صورت افتتاح هتل ورزش، استان و شهر یاسوج قابلیت های میزبانی رویدادهای کشوری و بین المللی را داراست.
 

*****************************

سرپرست هیات بسکتبال استان؛

یاسوج میزبان لیگ جوانان باشگاههای کشور است

یاسوج میزبان لیگ جوانان باشگاههای کشور است

پایمرد سرپرست هیات بسکتبال استان گفت :شهر یاسوج میزبان رقابتهای گروه Gلیگ جوانان باشگاههای کشور است .

 
پریسا پایمرد سرپرست هیات بسکبتال استان با بیان این خبر گفت: شهر یاسوج میزبان دور رفت رقابتهای لیگ بسکتبال جوانان کشور است.
 
پایمرد افزود: این رقابتها با حضور تیم های پژوهان ماهشهر ،آینده سازان اهواز ،شمس تهران و خانه بسکتبال کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود.
 
سرپرست هیات بسکتبال استان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان و معاونت تربیت بدنی و تندرستی آموزش و پرورش استان افزود:ورود تیمها روز سه شنبه 27آذرماه و رقابتها از روز چهارشنبه 28آذرماه در سالن پوریای ولی اموزش و پرورش استان آغاز خواهد شد .
 
این مقام مسئول ضمن دعوت از احاد مردم جهت حضور و تشویق تیم ها ،ادامه داد:رقابتهای لیگ جوانان باشگاههای کشور در سه گروه بصورت رفت و برگشت برگزار و در پایان از هر گروه دو تیم برتر راهی مرحله بعدی این مسابقات خواهند شد .
 
*****************************

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد:

با مساعدت شورای اسلامی و شهرداری اماکن ورزش بانوان توسعه می‌یابد

با مساعدت شورای اسلامی و شهرداری  اماکن ورزش بانوان توسعه می‌یابد

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت: با مساعدت شورای اسلامی و شهرداری اماکن اختصاصی ورزش بانوان در این شهر توسعه می‌یابد.

 
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه نگاه شورا و شهرداری به ورزش ستودنی است افزود: ورزش همواره به منزله بخش مهمی از فرهنگ هر جامعه است که می تواند هم بر سطح فردی و هم برسطح اجتماعی تاثیر قابل توجهی داشته باشد.
 
علوی ارمغان تند شدن ضربان توسعه صنعتی در جوامع رو به رشد را کند شدن ضربان قلب شهروندان دانست و گفت: فاصله گرفتن شهروندان از ورزش و فعالیت بدنی زنگ خطر را به صدا درآورده که باید آن را جدی گرفت.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان رابطه زن و ورزش را در دو بعد عمومی و شخصی قابل بررسی دانست و گفت: از آنجایی که زنان چه در نقش مادر و همسر چه در نقش شهروند نقش مهم و اثرگذاری را درجامعه ایفا می کنند، تامین سلامت جسمانی و در پی آن سلامت روحی روانی آنها می‌تواند ضامن سلامت خانواده و جامعه باشد.
 
مدیرارشد ورزش و جوانان استان دغدغه مند بودن اعضای شهرداری و شورای شهر را در حوزه سلامت شهروندان با ارزش دانست و افزود: گرایش به ورزش و فعالیت بدنی باید به یک فرهنگ در خانواده‌ها تبدیل شود.
 
علوی تحقق این امر مهم را مستلزم وجود مدیریت واحد و اقدامات فرهنگی مشترک دانست و گفت: با اراده ای که در شورای اسلامی شهر یاسوج وجود دارد این مهم دست یافتنی است.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان در بخش دیگری از صحبت‌هایش به حضور بانوان این استان در حوزه ورزش قهرمانی نیز اشاره کرد و افزود: امثال شبنم بهشت ،نجمه عبدالله پور، مهناز ماندگانی ،سحر ضیایی ،طاهره آذر پیوند ،صونا بیداد و..... نمونه های موفقی از حضور زنان کهگیلویه وبویراحمد در عرصه ورزش هستند که می‌توانند هر کدام الگویی برای زنان و دختران استان باشند.
 
علوی در پایان از حمایت و پیگیریهای شهردار و شورای اسلامی شهر یاسوج در واگذاری 14 هکتار زمین برای توسعه عمرانی و زیر ساختی ورزش شهر یاسوج تقدیر اظهار امیدواری کرد با احداث مکانهای ورزشی در این مجموعه شاهد ارتقای سرانه فضای ورزش استان باشیم.

*****************************

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد:

انتخاب رئیس هیات تنیس روی میز استان بعنوان سرپرست و مربی اردوی بین المللی

رئیس هیات تنیس روی میز استان بعنوان سرپرست و مربی اردوی بین المللی انتخاب شد

حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: از سوی فدراسیون تنیس روی میز کشور ،پیمام خضوعی رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد به عنوان سرپرست ومربی اردوی بین المللی ایران قطرو آذربایجان منصوب شد .

 
آرمان حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: برای اولین بار در تاریخ ورزش تنیس روی میز استان،پیمان خضوغی رئیس هیات تنیس روی میز استان بعنوان سرپرست و مربی اردوی بیم المللی که با حضور کشورهای ایران ، قطر و اذربایجان برگزار می شود انتخاب شد.
 
حاتمی افزود: محل اقامت و تمرینات پسران: آکادمی احتشام زاده و ورود پسران : عصر ۲۹ آذرماه ۱۳۹۷ و خروج پسران : ظهر ۱۲دی ماه ۱۳۹۷ است.
 
مسئول روابط عمومی اداره کل ادامه داد:محل اقامت و تمرینات دختران مرکز شهید عضدی و ورود دختران عصر ۳۰آذرماه ۱۳۹۷ و خروج دختران : ظهر۹دی ماه ۱۳۹۷ است.
 
وی در خصوص نفرات این اردو نیز افزود:میعاد خضوعی از استان بعنوان ورزشکار و پیمان خضوغی بعنوان مربی و سرپرست در این اردو حضور دارند..دیگر نفرات این اردو نیز به شرح ذیل است.
 
۱. فراز شکیبا (منتخب طرح ملی استعدادیابی) - آ.شرقی
۲. میعاد خضوعی ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - کهگلویه و بویر احمد
۳. پرهام گلستانی ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - خ.رضوی
۴. عرفان چشفر ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - فارس
۵. پارسا حضرتی ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - یزد
۶. رادین سلطانی ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - آ.شرقی
۷. طاها یونسی ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - مازندران
۸. اهورا باشت باوی ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - خوزستان (منطقه آراد اروند)
۹.بنیامین فرجی (نفر اول نونهالان ۸ و ۹ ساله ایران ) - تهران
۱۰. محمد سینا طاهری (نفر دوم نونهالان ۸ و ۹ ساله ایران ) - مرکزی
۱۱. امیر رصا خان محمدی (نفر سوم نونهالان ۸ و ۹ ساله ایران ) - آ.شرقی
پنج ورزشکار قطر + چهار ورزشکار آذربایجان شرقی
مربیان : امیر عمیدی ، فرشید کوکبی + دو مربی از کشور آذربایجان ، یک مربی از کشور قطر ،
پیمان خضوعی (کهگیلویه و بویراحمد بعنوان سرپرست و مربی )
فرهاد شکیبا (آ.شرقی)
 
دختران :
۱. آوا یزدان پناه ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - فارس
۲. عسل حاجت پور ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - بوشهر
۳. وانیا یاوری ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - کرمانشاه
۴. رایان جواهری ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - کرمانشاه
۵. ملیکا اسحاقی ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - قم
۶. فاطمه صفری ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - قزوین
۷. مریم نوروزی ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - خوزستان
۸. مهسا استاجلو ( منتخب طرح ملی استعدادیابی) - زنجان
۹. مهسا گمرکچی (نفر اول نونهالان ۸ و ۹ ساله ایران ) - فارس
۱۰. ال آی ابراهیم (نفر دوم نونهالان ۸ و ۹ ساله ایران ) - آ.غربی
مربیان : زهرا نیاقی ها ، فاطمه محقق(سرپرست و مربی) ، یک مربی از کشور آذربایجان الناز محرر(فارس) و پروانه کرمی (کرمانشاه)
 
*****************************
رئیس هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

در جهت توسعه ورزش همگانی، برنامه ورزش صبحگاهی در یاسوج اجرا می شود

در جهت توسعه ورزش همگانی ،برنامه ورزش صبحگاهی در یاسوج اجرا می شود

رهامی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان گفت: در جهت توسعه ورزش همگانی ،برنامه ورزش صبحگاهی در یاسوج برگزار می شود.

 
محمد علی رهامی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان  کرد: با مشارکت شبکه رادیویی ورزش ،صدا وسیمای مرکز استان ،اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات ورزش های همگانی استان ،شهر یاسوج میزبان برگزاری ورزش صبحگاهی با حضور استاندار ،معاونین ،کارکنان دستگاههای اجرایی و احاد مردم ورزش دوست است.
 
رهامی در خصوص زمان ومکان برگزاری این برنامه اظهار داشت:این برنامه روز پنج شنبه 29آذرماه و از ساعت 7 صبح در محل پارک ولایت شهر یاسوج برگزار است.
 
رئیس هیات ورزش های همگانی استان ضمن تشکر از حمایت های احمدی استاندار ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از پخش زنده این برنامه از طریق رادیو ورزش خبر داد و اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی صورت گرفته ،شاهد حضور گسترده احاد مردم و کارکنان دستگاههای اجرایی باشیم.
 
مشاور فدراسیون ورزش های همگانی کشور تصریح کرد :با برنامه ریزی و مشارکت احاد مردم و دستگاههای اجرایی انشالله سعی خواهیم داشت این برنامه در سال 1398 تداوم داشته باشد.
 
رهامی هدف از اجرای این برنامه را توسعه ورزش همگانی و شادی و نشاط جامعه ذکر کرد و ادامه داد:در این برنامه به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی اهدا خواهد شد.
 
*****************************

دبیر هیات جانبازان و معلولین استان خبر داد:

درخشش تیم دوومیدانی معلولین کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی کشور

درخشش تیم دوومیدانی معلولین کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی کشور

مهریان دبیر هیات معلولین استان گفت :تیم دوومیدانی معلولین استان در رقابتهای قهرمانی کشور به سه مدال رنگارنگ دست یافت.

 
سید مسعود مهریان دبیر هیات جانبازان و معلولین استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :تیم دوومیدانی استان در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به یک مدال طلا ،دو برنز دست یافت.
 
مهریان افزود:این رقابتها از 25 لغایت 26آذرماه به میزبانی تهران در مجموعه شهر افتاب با حضور 22 تیم از سراسر کشور برگزار شد و تیم دوومیدانی معلولین استان به یک طلا ،و دو برنز دست یافت.
 
دبیر هیات جانبازان و معلولین استان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهار داشت :تیم سه نفره استان کهگیلویه بویراحمد در این رقابتهای توسط حکمت حیدرخواه در ماده دوی 4000متر به مقام اول و مدال طلا ،توسط شجاعت حسین پور در ماده پرتاب وزنه به مدال برنز و در ماده دوی 1500 متر توسط مهرشاد سلطانی به مقام سوم و مدال برنز دست یافت.
 
این مقام مسئول تصریح کرد :در قسمت تیمی این رقابتها تیم استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از استانهای مرکزی و گلستان به مقام سوم رقابتهای دو ومیدانی معلولین کشور دست یافت.
 
*****************************
 

رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

تیم هاکی بانوان استان عازم رقابتهای لیگ برتر کشور می شود

 

تیم هاکی بانوان استان عازم رقابتهای لیگ برتر کشور می شود

گشتاسبی نیا رئیس هیات هاکی استان گفت :تیم هاکی بانوان استان عازم رقابتهای لیگ برتر کشور می شود.


شهلا گشتاسبی نیا با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان داشت :دهمین دوره لیگ برتر هاکی بانوان کشور به میزبانی استان زنجان و شهر زنجان برگزار می شود.
 
گشتاسبی نیا ادامه داد:رقابتهای لیگ برتر هاکی بانوان کشور از 30 آذرماه لغایت 3دیماه در شهر زنجان با حضور 12 تیم برتر هاکی کشور برگزار خواهد شد .
 
رئیس هیات هاکی استان افزود:در این مسابقات تیم هاکی بانوان کهگیلویه وبویراحمد با تیم های گیلان ،آذربایجان شرقی ،تهران،خراسان رضوی ،گلستان همگروه است .
 
این مقام مسئول تصریح کرد :تیم هاکی بانوان استان روز پنج شنبه 29 آذرماه از طریق یاسوج ،اصفهان به محل برگزاری این رقابتها اعزام می شود و در اولین بازی خود روز شنبه یکم دیماه به مصاف تیم گیلان میرود.
 
رئیس هیات هاکی استان در خصوص نفرات اعزامی به این رقابتها گفت :در تیم اعزامی به این مسابقات ویدا گرجی ،سیما نور محمدی ، نسترن تاج الدینی ،نازنین مرتب ،زهرا نور محمدی ،سانیا فلاحی ،مژگان جواد پور ،شیدا حکیمی ،محبوبه شفیعی ،ناهید علیزاده ،فاطمه شاکری ،سارا فلسفی حضور دارند.
 
فاطمه قاسمی بعنوان مربی ،نرگس بخرد فرد کمک مربی ،رضوان کمایی سرپرست و سحر فلاحی تدارکات تیم را همراهی می کنند.
 
*****************************

سرپرست هیات بسکتبال استان کهگیلویه بویراحمد خبر داد:

تیم خانه بسکتبال نماینده استان در لیگ جوانان باشگاههای کشور

خانه بسکتبال استان نماینده استان در لیگ جوانان باشگاههای کشور

پایمرد سرپرست هیات بسکتبال استان گفت :تیم خانه بسکتبال نماینده استان در لیگ جوانان باشگاههای کشور است .

 
پریسا پایمرد با بیان این خبر اظهار داشت: رقابتهای بسکتبال جوانان باشگاههای کشور به میزبانی یاسوج برگزار می شود و تیم خانه بسکتبال بعنوان نماینده کهگیلویه وبویراحمد در این مسابقات حضور دارد.
پایمرد افزود:دور رفت رقابتهای گروه Gبسکتبال جوانان کشور از روز چهارشنبه 28آذرماه با حضور چهار تیم پژوهان ماهشهر ،آینده سازان اهواز ،شمس تهران و خانه بسکتبال استان در محل سالن پوریای ولی آموزش و پرورش استان برگزار می شود .
 
سرپرست هیات بسکتبال استان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ،ریاست آموزش و پرورش استان و معاونت تربیت بدنی در میزبانی این دوره از مسابقات تصرح کرد :رقابتهای بسکتبال جوانان کشور در سه گروه برگزار و دو تیم برتر به دور بعدی صعود می کند.
 
این مقام مسئول از شرایط خوب تیم خانه بسکتبال استان در این دوره از رقابتها خبر داد و اظهار داشت :امیدوارم با شناختی که از حریفان داریم بعنوان یکی از دو تیم صعود کننده راهی مرحله بعدی این مسابقات شویم.
 
اسامی تیم جوانان خانه بسکتبال در این مسابقات ،امیر حسین اوجی ،محمد حسین شیخیان،عیلرضا اسلامی ،وسام مشایخی ،علیرضا سجادیان ،مهران چتر آذر ،دانیال حامد پور ،کیوان عباسی پور ،داوود نیکمرام ،محمد رضا موحد زاده ،امیر رضا مرادی و فرنام قنبری تشکیل می دهند .
 
سجاد گودرزی سرمربی و ابراهیم مشفق پور بعنوان سرپرست تیم را همراهی می کنند.
 
رقابتهای گروه Gبسکتبال جوانان کشور ازعصر روز چهارشنبه 28لغایت 30آذرماه در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه بویراحمد برگزار می شود.
 
*****************************
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.