گروه: اخبار استان خبر: 113606 / تاریخ انتشار : 1397/9/26 ساعت : 19:14
جانشین سپاه فتح استان در دیدار با خانواده شهید بهمئی:

منزل هر شهید یک پایگاه مستحکم برای انقلاب است/1880شهید استان ستاره های درخشان آسمان عزت و اقتدار هستند+تصاویر

جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد در سرکشی از خانواده شهید بهمئی منزل هر شهید را پایگاه مستحکمی برای انقلاب دانست و بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد ظهر امروز به همراه فرمانده و تعدادی از پرسنل ناحیه مقاومت بسیج بهمئی از خانواده شهید رحمت داوری سرکشی کردند.

 

سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور در محضر خانواده شهید، گفت:استان کهگیلویه و بویراحمد مفتخر به داشتن 1880 شهید والامقام است.

 

 

 وی با تاکید بر لزوم تکریم خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت،افزود: منزل هر شهید ما یک پایگاه و سرمایه بزرگ برای انقلاب است.

 

سرهنگ انصاری خاطرنشان کرد: سرکشی از خانواده شهدا به منزله ورود به یک پایگاه مستحکم و مقتدر نظام بوده که مسئولان از آن کسب فیض می کنند.

 

جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه نظام ما خون بهای شهیدان است، گفت:خانواده شهدا نزد خداوند عزیزند و دعای آنها در حق مردم و مسئولان مستجاب می شود.

 

سرهنگ انصاری از همسر شهید رحمت داوری خواست برای عاقبت بخیری مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران دعا کند.

 

 

به گزارش خبرنگار آوای ماغر شهید محمد طاهر رحمت داوری در1340 در روستای محروم رود تلخ بهمئی به دنیا آمد. فقر و تنگدستی خانواده مانع از تحصیل وی شد، لذا زندگی خویش را با کمک کردن به پدر در کارهای کشاورزی و دامداری شروع کرد.

 

شهید رحمت داوری در لباس سربازی عازم جبهه های جنگ شد و پس از ماه ها جنگ و ستیز با دشمن، سرانجام در تیرماه سال67 در منطقه جنگی  جزیره مجنون به شهادت رسید.

 

تصاویر ایت دیدار در زیر آمده است:

 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.