گروه: اخبار استان خبر: 113498 / تاریخ انتشار : 1397/9/24 ساعت : 09:10

کمک‌500 میلیونی نماینده کهگیلویه برای ساخت مسجد در بهمئی

گفتنی است که هاشمی پور متعهد شد مبلغ 500 میلیون ریال از طریق قرارگاه سازندگی خاتم و مناطق نفت خیر جنوب جهت مساعدت به این امر را پیگیری و تا پایان سال در دو نوبت پرداخت نماید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ آیین گلنگ زنی مسجد قائم آل محمد(ص) در شهرستان بهمئی با حضور نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 
هاشمی پور در ابتدای این مراسم وقف و احداث مسجد را سنت حسنه الهی خواند و گفت: ایمان به خدا، اخلاص، اعتقاد به معاد  برپایی فریضه ی نماز و پرداخت زکات را از خصوصیات بارز بانیان این حسنات الهی دانست و  مطابق آموزه های دینی  ساخت مسجد و حسینیه در زمره باقیات و صالحات هستند و پاداش این افراد خیّر نزد خدای متعال محفوظ است.
 
وی گفت: از خانواده دانایی که از جانبازان دفاع مقدس بوده و اکنون به عنوان واقف، زمین مسجد را اهداء نموده و همچنین جناب حاج جباری که احداث این مکان مقدس را به عنوان خیٌر بر عهده گرفته است، صمیمانه سپاسگزاری می کنم و سربلندی در دنیا و آخرت را برایشان از خداوند سبحان مسئلت دارم.
 
گفتنی است هاشمی پور متعهد شد مبلغ 500 میلیون ریال از طریق قرارگاه سازندگی خاتم و مناطق نفت خیر جنوب جهت مساعدت به این امر پیگیری و تا پایان سال در دو نوبت پرداخت نماید.
لازم به ذکر است که زمین مسجد به مبلغ 150 میلیون تومان خریداری و وقف گردیده است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.