گروه: اخبار استان خبر: 113387 / تاریخ انتشار : 1397/9/19 ساعت : 13:07

تخریب زیرسازی پروژه 4بانده کردن محور لیکک به بهبهان/برپایی جشن تولد 8 سالگی پروژه آسفالت10کیلومتری+تصاویر

پروژه 4بانده کردن جاده لیکک به امیرحاضر به طول 10 کیلومتر در سال 90 کلنگ زنی شد اما بعد از گذشت نزدیک به 8 سال، همچنان مرحله دوم آن تکمیل نشده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ بخش زیادی از زیرسازی فاز دوم پروژه چهار خطه کردن محور لیکک به بهبهان بر اثر بارندگی های اخیر و فرسایشی شدن پروژه، تخریب شد.

فرماندار بهمئی  که شهریور ماه سال گذشته در اولین روز کاری خود پروژه 10 کیلومتری چهاربانده کردن محور لیکک به امیرحاضر را یکی از ضروری ترین نیازهای شهرستان دانست،  از اجرای فاز دوم آن خبر داد و افزود:این پروژه با اعتبار95میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده 180 و ملی تکمیل می شود.

 

حکمت اله سنایی گفت : طول اصلی این مسیر برای انجام عملیات بهسازی 10 کیلومتر است که 5 کیلومتر آن به عنوان باند اول(شهریورماه94) به بهره برداری رسید و باقیمانده محور نیز به طول 5 کیلومتر در حال اجراست.

 

هر چند فرماندار بهمئی در مصاحبه های خود(آغاز عملیات مرحله دوم چهارخطه محور شهرستان بهمئی به بهبهان بعد از 3 ماه تعطیلی )جوانب احتیاط را رعایت کرد و گفت:در صورت تامین اعتبار، حداکثر تا دهه فجر امسال ( سال 96 )به بهره برداری می رسد اما رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان در مصاحبه ای با آوای ماغر(بهره برداری از باند دوم جاده لیکک به بهبهان در هفته دولت سال آینده )بهره برداری از پروژه را در هفته دولت امسال اعلام کرد که هیچکدام از این وعده ها تاکنون محقق نشده است.

 

به گزارش آوای ماغر؛پروژه 4بانده کردن جاده لیکک به امیرحاضر به طول 10 کیلومتر در سال 90 کلنگ زنی شد اما بعد از گذشت نزدیک به 8 سال، همچنان مرحله دوم آن تکمیل نشده است.

با توجه به اینکه اهمیت پروژه 4 بانده کردن محور لیکک به بهبهان برای همه مردم و مسئولان شهرستان امری بدیهی است، از فرمانداری،نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی و مدیر اداره راه و شهرسازی شهرستان انتظار داریم اجازه ندهند این پروژه بیش از گذشته فرسایشی شود و با تامین اعتبار هر چه سریعتر آن را به مرحله بهره برداری برسانند.

 
 
 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.