گروه: اخبار استان خبر: 113342 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 ساعت : 21:54
در جشن ۱۶ آذر دانشگاه فرهنگیان یاسوج صورت گرفت:

جشن دانشجویی با چاشنی اعتراض به خودکامگی رئیس دانشگاه و ترک مجلس/دانشجویان: مراسمی که همه چیزش را رئیس انتخاب کند، عواقبش را دانشجو تعیین می کند+فیلم

روز دانشجو همانطوری که به نام دانشجوست باید به کامش نیز باشد! مراسمی که محتوا، مجری و میهمانش را رئیس دانشگاه مشخص می کند، پیامدهایش را دیگر دانشجو تعیین می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ روز دانشجو، یعنی فرصتی برای اینکه دانشجو معرفتی را که کسب کرده و به مرحله عمل برساند.

 

 

دانشجو نشان می دهد که هرگز کسی اجازه نمی دهد برایش تصمیم بگیرد و او را منفعل کند؛ یک روز در مقابل سران استکبار قد علم کرد تا 16 آذر را به نام دانشجو در تاریخ ثبت کند و امروز مقابل تبعیض و بی عدالتی سکوت نمی کند تا همه بدانند از آنجه بین دانشجو دانشگاه چه خبر است.

 

 

جمع زیادی از دانشجویان یاسوجی در جشن امشب که ساعتی پیش بمناسبت روز دانشجو در سالن جلسات دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، بعد از اینکه رئیس دانشگاه پشت تریبون قرار گرفت، به صورت دست جمعی سالن را به نشانه اعتراض ترک کردند.

 

یکی از دانشجویان معترض در این راستا به خبرنگار ما گفت: این بار، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج نشان دادند که تبعیض های فکری، فرهنگی و قومیتی را در سطوح مدیریتی، برنامه ریزی و واگذاری مسئولیت ها به دانشجویان، بر نمی تابند و هر کسی را که می خواهد نظام فکری و رفتاری قُلدرمأبانه بر دانشجویان اعمال کند، چه رئیس دانشگاه باشد یا  هرکس دیگر با هر طیف فکری که باشد، برجای خود می نشانند.

 

 

دانشجوی معترض دیگری گفت: این اقدام دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج را هیچ قلم و هیچ نگاهی نباید به عنوان بی احترامی قلمداد کند؛ بلکه باید این شهامت را، ظهور تفکر غنی مطالبه گری دانست! این را باید بروز نهفته های تأمل و بیداری دانش پرداخته شده در دل های پاک و حقیقت جو دید!

 

 

این دانشجویان معترض به تبعیض در دانشگاه فرهنگیان یاسوج گفتند: روز دانشجو همانطوری که بهنام دانشجوست باید به کامش نیز باشد!مراسمی که محتوا،مجری و میهمانش را رئیس دانشگاه مشخص می کند، پیامدهایش را دیگر دانشجو تعیین می کند! چون دانشجو موذن است و همیشه اذان را به هنگام سر می دهد.

 

فیلم زیر لحظات ترک جشن امشب دانشگاه فرهنگیان یاسوحرا به تصور کشیده که توسط دانشجویان معترض به پایگاه خبری صبح زاگرس ارسال شده است:

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.