گروه: اخبار استان خبر: 113341 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 ساعت : 22:20

واکنش جالب رئیس "صمت" استان به خبر صبح زاگرس/اگر صلاح دانستیم جوابیه صادر می کنیم!

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان در واکنش به خبر درج شده در صبح زاگرس اظهارات جالبی را مطرح کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، دیودیده رئیس"صمت" استان در واکنش به خبر "درخواست عاجزانه یک جوان بویراحمدی از استاندار و رییس کل دادگستری" و در پاسخ به خبرنگار این پایگاه خبری اظهارات جالبی را مطرح کرد.

 

وی ابتدا با بیان اینکه مگر خبر در سایت درج نشده است گفت: اگر کسی از ما توضیح خواست ما نیز توضیح می دهیم.

 

دیودیده در پاسخ به این سوال که در خصوص این فرد و مشکل بوجود آمده وی توضیح دهید تا اظهارات شما در سایت درج شود، گفت: اگر صلاح دانستیم و تصمیم گرفتیم جوابیه ای برای درج در سایت ارسال می کنیم.

 

رئیس "صمت" استان بیان کرد: این فرد هر گونه دوست دارد عمل کند، بر اساس قانون هر گونه گفته است ما نیز عمل می کنیم.

 

گفتنی است امروز یکی از جوانان بویراحمدی که با توجه به وضعیت نامناسب حاکم در اقتصاد کشور سعی در ورود به چنین عرصه ای داشته است و این روزها با مشکلات عدیده ای روبرو شده است با مراجعه به دفتر پایگاه خبری صبح زاگرس انتقادات خود را نسبت به وضع موجود اعلام کرد، وی گفته بود کم تجربگی اش در برپایی یک نمایشگاه باعث ضرر و زیان وی شده است، و از طرفی بخشی از قصور کار متوجه شرکت نمایشگاه های استان است.

 

 

این رسانه همچنان بدون هیچگونه قضاوتی آماده شنیدن پاسخ مسئولان اداره صنعت و معدن و شرکت نمایشگاه های استان به این خبر است، اگرچه تماس خبرنگار ما با مدیرکل صنعت و معدن استان تا کنون پاسخی را از جانب وی در پی نداشته است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.