گروه: اخبار استان خبر: 113335 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 ساعت : 19:24

جزییاتی جدید از هجمه احمدی نژادی های کهگیلویه و بویراحمد علیه ستار هدایتخواه/آیا ماهی گیری از دریاچه مرده سیاسی برای اهدافی خاص صورت میگیرد؟

صحبت کردن درباره معیارهای انقلابی گری در میان شخصیت ها این چنین سیاسیون این استان را به تکاپو انداخته است که هر یک دیگری را متهم می کند، نشان از عمق دردی دارد که مردم کهگیلویه و بویراحمد و در راس سیاسیون آن گرفتارش شده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه سیاسی - این روزها کهگیلویه و بویراحمد به میدان تاخت و تاز سیاسیونی تبدیل شده است که هر کدام با اظهارات خود دیگری را به این فکر وا می دارد که جوابیه بدهد و در این جواب دادن ها می توان سابقه ای از اختلافات جناحی و حتی شخصی را دخیل دانست.

 

 جرقه این اظهارات از جایی زده شد که نماینده سابق بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در تبیین انقلابی گری از تشبیهی استفاده کرد که همین جرقه کوچک کافی بود تا شخصیت های سیاسی و کاربران فضای مجازی از چپ و راست گرفته تا اصلاح طلب و اصول گرا  به این سخنان واکنش نشان دادند.

 

این که سخنان مطرح شده درباره یک نماینده درست بوده است یا غلط؛ با آن کاری نداریم اما به نظر می رسد سیاسیون این استان از هر طیف سیاسی منتظر ایجاد موجی هستند  که بر آن سوار شوند  و آن را گل  آلود کنند و سرانجام از آن آب گل آلود ماهی بگیرند.

 

همانطور که اشاره شد برخی چهره های سیاسی واکنش هایی از روز اختلاف شخصی نشان دادند و شاید بتوان برخی از این واکنش ها را به نوعی در اظهارات هدایتخواه درباره رئیس جمهور سابق ریشه یابی کرد.

 

چرا که برخی افراد که وابستگی زیادی به رئیس جمهور سابق(احمدی نژاد) دارند در پی اظهارات ستار هدایتخواه که وی را مرده سیاسی نامیده بود، اکنون فرصت را مغتنم شمرده و به نظر می رسد با هجمه ای مشخص هم به دنبال عقده گشایی سیاسی هستند و شاید هم به دنبال اهداف انتخاباتی باشند.

 

به هر شکل اینکه صحبت کردن درباره معیارهای انقلابی گری در میان شخصیت ها این چنین سیاسیون این استان را به تکاپو انداخته است که هر یک دیگری را متهم می کند، نشان از عمق دردی دارد که مردم کهگیلویه و بویراحمد و در راس سیاسیون آن گرفتارش شده اند.

 

به نظر می رسد در روزگاری به سر می بریم که چهره های سیاسی حتی از یک جناح و گروه، در معیارهای انقلابی گری دچار تشکیک شده اند؛ تکلیف عده ای که کاملا مشخص است اما برخی نیز آن چنان غرق در معیارهای جناح خود غرق شده اند که هیچ کس را به جز خود نمی بییند و مدام یکدیگر را مورد عتاب و سرزنش و نامه نگاری قرار می دهند.

 

از جمله کسانی که به اظهارات ستار هدایتخواه واکنش نشان دادند، محمدعلی بزرگواری و حمدالله مبشری بود؛ چهره های اصولگرایی که به نظر می رسد اظهارات نماینده سابق بویراحمد و دنا درباره رییس جمهور سابق به مذاقشان خوش نیامده بود و اکنون بهترین فرصت را برای حمله به هدایتخواه در نظر گرفتند.

 

اما آن چه که در این اظهارات مشهود است و می توان با اطمینان از آن سخن گفت این است که عقده گشایی سیاسی در صدر دلایلی است که سیاسیون این استان به آن چنگ زده و به نوعی به دنبال انتقام گرفتن از یکدیگر در موضوعات مختلف هستند.

 

صبح زاگرس هم ستار هدایتخواه و هم غلامرضا تاجگردون را از فرزندان پرتلاش این دیار می داند و متناسب با وجهه رسانه ای مستقل خود حاضر است در یک فضای کاملا صمیمی میزبان مناظره این دو باشد تا دو دستگی ها دو چندان نشود.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.