گروه: اخبار استان خبر: 113330 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 ساعت : 19:51

توصیفی هنرمندانه از تغییرمکان وانت های میوه فروشی یاسوج به فرماندهی نستهن مقدم!+تصاویر

نستهن مقدم که فرماندهی گردان را به عهده گرفته بود، باذکر فضایل میوه فروشی سربند یا زهرا را به گردان نشان داد، تا با عزمی راسخ به عملیات ادامه دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ گروه طنز نویسی - گردان وانت های میوه فروش با عملیات جابجایی به صورت پنهانی ازمرکز آتش بس شهر یاسوج گذشتند، تا خود را به منطقه امنی برسانند، نستهن مقدم که فرماندهی گردان را به عهده گرفته بود، باذکر فضایل میوه فروشی، سربند یا زهرا را به گردان نشان داد، تا با عزمی راسخ به عملیات ادامه دهند.

 

میوه فروشان با اعتماد به تدبیر مقدم حرکت کردند، اما وقتی به آن جا رسیدند که صبح شده بود، و دشمن همه چیز را باخود برده بود و تنها چیزی که مانده بود، خرابه های تانک ها بود که به آن ها مجال پارک کردن را نمی داد.

 

وانت بارها درفکرحاشیه ای امن، و اکنون نستهن بی خبر درخانه خفته است، تا اینکه صبح شد، و عملیات آماده باش گروهان به وسیله مقدم به صدا در آمد.

 

درطی عملیات آماده باش وانت های میوه فروش گروهی به راست، و عده ای دیگر به چپ اعزام شدند، یک گردان به سمت دانشگاه زیرتل حرکت کرده و دیگری به سمت پل مهریان!

 

وقتی گردان ها اعزام شدند،خبری ازفرمانده نبود؛ وانت های میوه فروش یک صدا شعار؛ فرمانده خوابیده است، و شهر را آب برده است، سر دادند!

 

 

چندوقتی است که وانت های میوه فروش در قسمت هایی از شهر سر و صداهای بسیاری به راه انداخته است، با توجه به اینکه شهرداری نیزمحل جدیدی را برای آن ها در نظر نگرفته است، اما سبب ترافیک شدیدی در این ناحیه شده است.

 

شهر یاسوج آنقدر بزرگ نیست، که روزانه شاهد سیل عظیمی از ترافیک باشد اما تصمیمات مسئولان سبب شده است، تا این پایتخت طبیعت ایران جولانگاه ترافیک های سنگین در قسمت های مختلف شهر شود.

 

 

در مکان جدید وانت بارها، خطرات بسیار زیادی دارد، که از جمله آن ها می توان به تصادفات، ترافیک درخیابان،  پارک دائم و غیراصولی در کنارجاده محل تردد و به طور کلی به غیر استاندارد بودن مکان جدید اشاره کرد.

 

انتظار است؛ که مسئولین با تدبیر مسائل و مشکلات قشر زحمت کش میوه فروشان که به وسیله وانت هایشان به کسب روزی اقدام می کنند، بیشتر توجه کنند، و مکانی را برای آن ها در نظر بگیرند، که هم سود و زیان های آن ها در نظر گرفته شود و خطرات کمتری داشته باشد.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.