گروه: اخبار استان خبر: 113305 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 ساعت : 10:22

نامه تند بزرگواری به هدایتخواه/ با اعصاب تاجگردون بازی کردید/در حوزه بویراحمد دست به کلاه خود بگیرید که باد نبرد

بزرگواری: توقعی از شما نیست که به عیادت آقای تاجگردون بروید و یا تماسی داشته باشید اما به عنوان کسی که نام استاد اخلاق و معارف اسلامی را به خود گرفته اید جا داشت که خود نگهدار باشید و در این موقعیت با اعصاب وی بازی نکنید

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در پیامی، از ستار هدایتخواه نماینده ادوار مجلس انتقاد کرده و از وی خواسته با اعصاب تاجگردون بازی نکند.

 

متن کامل این پیام در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم
همکار محترم در دوران معلمی و دوره هشتم مجلس شورای اسلامی
جناب آقای ستار هدایتخواه
سلام علیکم
احتراما به عنوان تذکر (فان ذکری تنفع المومنین )مطالبی را تقدیم می کنم
پیامبر عظیم الشأن اسلام که صاحب خلق عطیم بودند و خواجه لولاک نام گرفتند هنگامی که دشمن عنود و جاهل او که هر روزه بر سر مقدسش خاکروبه می ریختند مریض می شود و در بستر بیماری سخت ناله می زند پیامبر اکرم به عیادت او می رود و سر دشمن مریض خود را در بغل می گیرد و دست نوازش بر پیشانی اش می کشاند.

 


توقعی از شما نیست که به عیادت آقای تاجگردون بروید و یا تماسی داشته باشید اما به عنوان کسی که نام استاد اخلاق و معارف اسلامی را به خود گرفته اید جا داشت که خود نگهدار باشید و در این موقعیت با اعصاب وی بازی نکنید تا چه رسد که یک فرد مسلمان و شیعه امیرالمومنین علی علیه السلام و یک بسیجی و رزمنده دفاع مقدس و یک برادر شهید و یک فرد فرهیخته و خدمتگذار مردم را تشبیه به یزید فرمائید توصیه می کنم اگر راست می گویی که تابع رهبری عزیز انقلاب هستی همان گونه که رهبر معظم انقلاب از طلبه ای که حتی به معظم له پرخاش کرده است معذرت خواهی نموده اند شما هم معذرت خواهی نمایید نه اینکه دعوت به مناظره و مبارزه کنید.

 


مطلب دیگر این که شنیده ها حکایت از این دارد که حضرتعالی در حوزه کهگیلویه بزرگ و گچساران و باشت جلساتی با عده ای خاص به عنوان نیروی های انقلاب اسلامی برای وحدت نیروها راه اندازی کرده اید.

 


توصیه می کنم که در حوزه بویراحمد دست به کلاه خود بگیرید که باد نبرش وحدت نیروهای انقلاب نیاز به مشورت همه جانبه دارد که متاسفانه شما اهل مشورت نیستید فقط می خواهید سر خودت از همه برجسته تر باشد همان گونه که هزینه شدن برای آقای رئیسی به امثال بنده بود ولی بدون مشورت شما با دیگران دکان و دست چک آستان قدس رضوی به کام شما بود.

 

توصیه می کنم از این حرکت های تفرقه افکن دست بر دارید چنانچه هم اکنون صدای برخی از برادران ارزشی و انقلابی را در آورده اید.

 


یادآوری می شود که بنده فقط به عنوان تذکر به برادر ایمانی خود این مطالب را نگاشتم و هیچ انگیزه دیگری در کار نبوده مبادا فردا در فضای مجازی و رسانه ها عده ای از تقابل بین بنده و شما از آن برداشت کنند.

 


و یا مثل آن افراد مریضی که هنگام دفاع بنده از مادر شهید تاجگردون برداشت های مادی و موقعیتی کرده بودند چنین تصورات غلطی نداشته باشند که خداوند عزت بخش ساحت ما را از این گونه برداشت ها مبری ساخته است.


والسلام علیکم و رحمه الله

سید علی محمد بزرگواری


تاریخ جمعه ۱۶ آذر

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 5 نظر
سهیل
1397/9/17 - 14:38
پس دعوای سیاسی یا دلجویی از تاجگردون نداری فقط دعوات به قول خودتون ...آستان قدس است که چرا پیش شما نیست که ... کنید
rateup 1
 ratedown 0
ناشناس
1397/9/17 - 18:13
یا سید سلام. نیازی به پاسخ استاد هدایت خواه نیست خود پاسخ خویش داده اید و این عنایات ویژه در حق ایشان است چه خود به دست خویش سر سر به سر گذاشتن نماد مقاومت و ایستادگی نه تنها در استان ما که در سطح ملی است باشد که در نامه نگاری هایتان عنان از کف ندهید و در کتابت آن با احساس نه با تفکر عمل کنید. درود بر حق گویان و حق نویسان
rateup 1
 ratedown 1
ص .آ
1397/9/18 - 17:14
جناب سید معلومه که خیلی دوس داری برجسته باشی .خوب بیا آستان قدس هم مال تو . تو همون ادمی هستی که وقتی خبرنگار صدای امریکا باهات مصاحبه کرد این قدر ذوق کردی که حتی به خبرنگار نگفتی خودشو معرفی کنه. شما که در دوره قبل ضد تاجگردون بودی میگفتی وزرا را اول میبره گچساران بعد میاره مرکز. در این نامه ات کلا عقده گشایی کردی به خاطر پستی که بهت نرسیده
rateup 2
 ratedown 0
ناشناس
1397/10/5 - 17:45
...... مه هلام هم نظر ایی؟؟ ککا تن خدا د بس کن.آبرو سی طایفه سادات از چروم و دهدشت تا مازه ی دیلگون نلشتی
rateup 0
 ratedown 0
😂😂😂😂😂😂😂😂
1397/12/15 - 21:56
313
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.