گروه: اخبار استان خبر: 113302 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 ساعت : 10:23

واکنش رییس صمت کهگیلویه به گزارش خبرلنده/اشد مجازات در انتظار خبازی های متخلف

بی کیفیتی و مشکلات زیاد حوزه نان در سطح شهرستان لنده باعث شده است تا این رسانه در راستای رسالت خطیر اطلاع رسانی به آن بپردازد که با واکنش رئیس اداره صمت شهرستان های کهگیلویه ولنده مواجه شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، چند روز پیش این پایگاه خبری به منظور بررسی مشکلات شهروندان در قالب" صدای مردم" به بررسی وضعیت نان در شهرستان لنده پرداخته است که عمده مردم از کم فروشی و بی کیفیتی به خصوص ضعف در نظارت بر نان گلایه های بسیاری داشتند.

امروز نیز یاسین علویان سوق در واکنش به خبر" واکنش مردم شهرستان لنده به بی کیفتی و افزایش قیمت نان+ فیلم" خبرلنده با قدردانی از رسانه ها گفت: با عدالت و انصاف کاملا منافات دارد که خبرنگاری را یک حرفه یا صنف تصور کنیم، بلکه باید خبرنگاری را یک رسالت و خبرنگار را یک رسول بدانیم که ماموریت خطیر تنویرسازی اذهان را جهت مساعد و مناسب نمودن زمینه ها و شرایط برای اعتلای عالیه ی جوامع را از ابعاد متعدد، علمی، فرهنگی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی عهده دار است.

وی افزود: لذا شایسته است به پاس خدمات این سفیران آگاهی از همه ی انها تقدیر و تشکر وافر و امتنان جزیل به عمل آید.

رئیس اداره صمت در شهرستان های کهگیلویه و لنده تصریح کرد: نظر به اینکه نان کالای اساسی و بسیارمقدس سبد مصرفی خانوار است به کلیه ی واحدهای صنفی خبازان تذکرجدی داده می شود که تحت بازرسی و نظارت ویژه و مستمر توسط تیم بازرسی خاص هستند.

وی تاکیدکرد: لذا چنانچه نسبت به وزن نان، قیمت نان، بهداشت فردی و فضای فیزیکی کوچکترین اهمال و سهل انگاری صورت پذیرد علاوه بر تکمیل فرم گزارش بازرسی با اشد مجازات نقدی و قطع سهمیه مواجه خواهند شد.

علویان در ادامه اظهارکرد: علت اتخاذ تدابیر نظارتی شدید نسبت به توزیع کالاهای مشمول تنظیم بازاربعد از ملزم و متعهد شدن عاملهای توزیع به ارایه لیست توزیع با قید کامل مشخصات تحویل گیرنده ی جنس مورد نظر با ذکر شماره ی تماس،اقدام به تدابیر شدیدتر و حساس تری نسبت به توزیع کالاهای مشمول تنظیم بازار نموده است.

رئیس اداره صمت شهرستان های کهگیلویه ولنده گفت: لذا ضمن توجه وافر به ارزش و کرامت انسانی شهروندان به منظور انسداد هرگونه راه بر افراد سودجو و منفعت طلب که نمی گذارند کالاهای مشمول تنظیم بازار وارد سبد مصرفی خانوارها بشوند، اقدام به صدور حواله، تهیه ی لیست توزیع، اخذ شناسنامه سرپرست صاحب خانوار نمودیم، بنابراین از کلیه ی شهروندان محترم و محترمه و اصحاب رسانه و مقامات اجرایی و سیاسی استدعا دارم که این اقدام را تقبیح نکنند.

بدون شک نظارت و بازرسی به موقوع اداره صمت می تواند علاوه بر افزایش بحث کمی و کیفی نان از هرگونه گران فروشی ومشکلات پیش روی در حوزه نان جلوگیری کرد که لازم است از پاسخگویی رئیس اداره صمت در شهرستان های کهگیلویه ولنده نیز قدردانی کنیم.

خبر واکنش مردم شهرستان لنده به بی کیفتی و افزایش قیمت نان+ فیلم را می توانید{ اینجا} بخوانید.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.