گروه: اخبار استان خبر: 113297 / تاریخ انتشار : 1397/9/17 ساعت : 08:28
در نشست روز دانشجو در دهدشت مطرح شد:

نشانه های رشد و پیشرفت در نگاه نماینده کهگیلویه چیست؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جشن روز دانشجو با حضور نماینده مردم کهگیلویه به میزبانی دانشگاه علمی و کاربردی دهدشت و با حضور اساتید و دانشجویان این مرکز و سایر دانشگاههای کهگیلویه در سالن شهید آوینی برگزار شد.در ابتدای برنامه تعدادی از دانشجویان و یکی از اساتید دانشگاههای تهران دیدگاهها و نقطه نظرات خود را بیان کردند.


گرامیداشت این روز بزرگ، بیان مشکلات دانشجویان و تلاش در جهت رفع آنها از ناحیه ی مسئولان، ایجاد فرصت های نقد، رفع تبعیض و برقراری عدالت و پیگیری یارانه شهریه ی مناطق محروم در مجلس توسط نماینده از اهم موارد مطرح شده بود.


عدل هاشمی پور ضمن گرامیداشت روز دانشجو و دانشجویان شهید، گفت : دانشگاه محل پرورش نیروی انسانی کارآمد و خلاق است و فراهم کردن زمینه ارتقاء و گسترش تحقیق و پژوهش، نیازمند حمایت، تداوم و تدوین برنامه های بلند مدت و اصولی است.

 

وی با اشاره به تقویت و لازمه حمایت از دانشجو اظهار کرد: چنانچه برنامه ریزی آموزشی مطابق با استاندارد و شرایط روز باشد میتواند در حوزه های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و ... راهگشا بوده و امیدواری به شتاب تحول و  توسعه در جامعه شکل گیرد.

 


هاشمی پور مراکز علمی، آموزشی و دانشگاهی را مبدأ آموزش، تخصص و فرهنگ دانست و افزود: دانشجو با تحرک و پویایی خلق کننده  و تحقق بخش مؤلفه های فوق و شاخص های توسعه است.


نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، انتقادات و پیشنهادات دانشجویان، اساتید و صاحب نظران را نشانه رشد و پویایی یک جامعه دانست و گفت: نقد منصفانه همراه با ارائه راهکار در موضوعات مختلف را لازمه ی توسعه و خدمتگذاری بیشتر به مردم می دانم و از آن استقبال می کنم.


نماینده مردم در پایان این برنامه، بخشی از وقت خود را به  دانشجویان اختصاص داد و به سوالات آنان پاسخ داد.
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.