گروه: اخبار استان خبر: 113288 / تاریخ انتشار : 1397/9/16 ساعت : 14:43
گردشگرانی که امنیت جانی ندارند؛

از بین رفتن حفاظ رودخانه بشار و تهدید جان گردشگران پایتخت طبیعت/خطر سقوط به رودخانه در پارک ساحلی+تصاویر

پارک ساحلی یاسوج یکی مکان های زیبا برای گردشگران و کسانی است که برای تفریح به شهر یاسوج سفر می کنند . با این حال در برخی قسمت های از این پارک مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از چهارفصل؛ شهر یاسوج از دیر باز به دلیل شرایط آب وهوایی مناسب یکی از قطب های گردشگری در جنوب کشور بوده و سالانه خیل عظیمی از گردشگران را در خود جای می دهد، همچنین وجود  رود بشار در کنار پارک بر زیبایی این مکان های تفریحی افزوده است.  

 

یکی از مشکلات پارک ساحلی یاسوج از بین  نرده های محافظ در کنار رود خانه بشار جنب پل ترمینال بوده که به دلایلی نا معلوم از بین رفته اند، که این موضوع می تواند امنیت جانی گردشگرانی که برای مشاهده زیبایی های رود بشار به کنار رود می آیند خطراتی را ایجاد کند.

 

 

در همین خصوص صادقی مسئول فضای سبز شهرداری یاسوج در مصاحبه با پایگاه خبری چهارفصل بیان کرد: به دلیل ضعف در جوش کاری، به رور زمان به علت فرسوده شدن و عدم توجه برخی شهروندان به حفظ اموال عمومی این نرده ها به داخل رودخانه افتاده اند که به وسیله جرسقیل این نرده ها از داخل رودخانه جمع آوری شده  و با مساعدت هوا کار نصب دوباره آنها انجام می گیرد.

 

صادقی در ادامه افزود: کار نصب دوباره آنها طی دو هفته آینده انجام می گیرد تا برای همشهریان و کسانی که برای تفریح به این مکان مراجعه می کنند مشکلی ایجاد نشود.

 

تصاویر بیشتر در زیر آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.