گروه: اخبار استان خبر: 113272 / تاریخ انتشار : 1397/9/16 ساعت : 11:22

صعود فرازبام خائیز دهدشت به رده سوم لیگ برتر هندبال+تصاویر

در هفته هشتم از مسابقات لیگ برتر هندبال کشور تیم فرازبام خائیز دهدشت میزبان هیئت هندبال نجف آباد اصفهان بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ در هفته هشتم از مسابقات لیگ برتر هندبال کشور تیم فرازبام خائیز دهدشت میزبان هیئت هندبال نجف آباد اصفهان بود.

 

این مسابقه در نیمه اول پایاپای پیش رفت و در نیمه اول با نتیجه تساوی 15 – 15 هر دو تیم به رختکن رفتند. در نهایت تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت توانست حرف اصفهانی خود را در یک مسابقه پایا پای با نتیجه 32 – 30  شکست دهد و به رده سوم جدول رده بندی  هندبال کشور صعود کند.

 

این دیدار سخت و نفس گیر برای هر دو تیم از جهاتی حائز اهمیت بود.فرازبام که تلاش میکند تا خود را در صف مدعیان نگه دارد و نجف آباد اصفهان هم که در انتهای جدول رده بندی مسابقات حضور دارد تلاش میکند تا خود از قعر جدول جدا کند.

 

از نکات قابل توجه این دیدار حضور مسئولان کشوری از جمله مراد کرمی رئیس سازمان لیگ و کمیته مسابقات فدراسیون هندبال کشور، رمضانعلی دولو سرپرست فدراسیون هندبال کشور و رئیس فدراسیون اسکی کشور در سالن شهید باهنر دهدشت بود. همچنین در بین دونیمه از تیم خردسالان آکادمی فرازبام خائیز دهدشت که عنوان  سومی مسابقات هندبال کشور را از آن خود کردند تجلیل به عمل آمد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
 
 
 
 
 
 
---
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.