گروه: اخبار استان خبر: 113269 / تاریخ انتشار : 1397/9/15 ساعت : 20:47
گزارش:

وعده های بر زمین مانده شهرداری یاسوج/ بهره برداری از پل چهارم بشار در هاله ای از ابهام+تصاویر

پل چهارم بشار یکی از پروژه هایی بوده که توسط شهرداری عملیات کلنگ زنی آن شروع، و این پروژه در طی زمان به وسیله مسئولان مختلف در شهرداری و در طول زمان به نوعی پیشرفت داشته، اما تا اکنون این طرح به بهره برداری کامل نرسیده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ شهر یاسوج به دلیل مرکز استان کهگیلویه وبویر احمد و توسعه برخی امکانات شهری سبب جذب گروهای مختلف مردم، از دیگر نقاط استان شده که این مسئله از یک طرف سبب افزایش جمعیت شهر نشین و از سوی دیگر اضافه شدن مشکلات شهری خواهد بود.

 

در این رابطه در مسیر ترمینال به سمت اکبر آباد ترافیکی وجود دارد که سبب اتلاف هزینه و وقت برای شهروندان و به خطر افتادن جان بیمارانی که باید برای درمان به بیمارستان امام سجاد (ع) مراجعه کنند می شود.

 

 

مسئولان شهر یاسوج با پیش بینی شرایط حاکم در این مسیر، براین موضوع تاکید کرده که پروژه ای را با نام پل چهارم بشار برای کاستن مشکلات و خدمت به شهروندان طراحی و اجرا کنند، که این امر بر عهده شهرداری یاسوج واگذار شد.

 

باید اشاره کرد طبق گفته شهردار یاسوج افتتاح و بهره برداری از پل چهارم بشار  سبب رفع چالش ها و گره های ترافیکی، تسهیل در رفت و آمد، بهبود وضعیت تردد در مسیر بیمارستان امام سجاد (ع) می شود.

 

 

نستهن مقدم سکاندار شهرداری یاسوج که ساخت و ساز و توسعه زیر ساخت ها را در برنامه های خود داشته با پیگیری پروژه پل چهارم بشار درصدد بود که مراحل ساخت پایانی این پروژه را به اتمام رساند.

 

در این رابطه مقدم شهردار یاسوج در ماه های گذشته به تکمیل  عملیات ساخت عرشه پل اشاره کرده و به انتقال عرشه به مرکز استان خبر داد، از طرفی با اشاره به پیشرفت 87 درصدی این پل وعده اتمام این پروژه را با تکمیل سایر تجهیزات و امکانات اعلام کرد.

 

 

 

با گذشت زمان و به تعویق افتادن مراحل بهره برداری از پل چهارم بشار، این موضوع به ذهن می رسد که آیا برای بار دیگر وعده ها عملی نخواهد شد و پل چهار بشار به بهره برداری نخواهد رسید، و اگر چنین مسئله ای وجود ندارد، چرا  عملیات تکمیل این پروژه به اتمام نمی رسد؟ یا باید گفت مشکل عدم پیگری اتمام مراحل ساخت تا چه زمانی قرار است به طول بینجامد؟

 

در پایان باید گفت عدم تسریع در اتمام پروژه ها و طرح های شهری سبب افزایش مشکلات در حوزه شهر خواهد بود، که این موضوع بر کارنامه و عملکرد مسئولان مربوطه تاثیرات منفی و جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
علی
1397/9/16 - 17:17
اگر چهل و پنج متری رو اجرا کرد پل چهارم هم اجرا میشه و این کارهایی هم که انجام شده بود به برکت وجود جاوید شهردار مقتدر یاسوج بود مقدم نمیتونه دوکلمه حرف بزنه و زیاد بهش دل خوش نکنید
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.