گروه: اخبار استان خبر: 113264 / تاریخ انتشار : 1397/9/15 ساعت : 15:26

چالش نبود پارکینگ دست به گریبان بیمارستان شهیدجلیل یاسوج/رونمایی از ترافیک سنگین قبل از افتتاح بیمارستان

هنوز بیمارستان شهید جلیل به بهره برداری نرسیده است ولی ترافیک حاصل نبود پارکینگ در اطراف آن سبب نگرانی شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ ترافیک یکی از معضلات عمده ای است، که در شهر های بزرگ به وجود می آید، اما هنگامی که این ترافیک در شهر های کوچک و کمتر توسعه یافته به وجود می آید چاره چیست؟

 

شهر یاسوج یکی از شهر های کوچکی است، که جمعیت آن به گونه ای نیست که سبب ایجاد ترافیک شود، اما متاسفانه با بی توجهی مسئولین به زیر ساخت ها و ظرفیت های موجود این شهر روزانه دچار ترافیک سنگین و ناهنجاری های اجتماعی فراوانی می شود، که شایسته آن است هرچه سریعتر بهبود یابد.

 

بیمارستان شهیدجلیل یاسوج که افتتاح آن هنوز صورت نگرفته است، قدم مهمی برای رسیدگی به وضعیت بیماران است، اما هم اکنون این بیمارستان در مسیرهای پر رفت و آمد بلوار قرنی و اتصال آن به میدان انقلاب شهر یاسوج سبب به وجود آمدن ترافیک سنگین در این مسیر می شود.

 

 

باتوجه به اینکه در این منطقه ساختمان پزشکان نیزوجود دارد، بیماران زیادی به آن جا مراجعه می کنند، و همه آن ها با مشکل پارک کردن مواجه هستند.

 

فقدان پارکینگ به مراتب برمشکلات می افزاید، و ترافیک سنگینی را در این قسمت به وجود آورده است، علاوه بر این نمی توان بیمارستان را به دلیل مساحت آن به جای دیگری انتقال داد.

 

اگر این ترافیک ادامه پیداکند، مشکلات بسیار دیگری برای شهروندان و بیماران ایجادخواهدکرد، هرچند هنوز بیمارستان افتتاح نشده است اما حجم تردد بالا در این مسیر سبب ایجاد ترافیک در محورهای مواصلاتی آن شده است.

 

 

اگر بیمارستان افتتاح شود به دلیل مراجعه شهروندان به آن ازدیاد جمعیت نیز چند برابرخواهدشد، و شاهد ترافیک سر سام آوری خواهیم شد، چه بهتر که علاج واقعه را قبل ازوقوع کرد.

 

همچنین این ترافیک سبب تشدید بیماری های افراد بیمار می شود، و شهروندان را دچار تنش ها و نا هنجارهای اجتماعی فراوانی می کند.

 

 

بنابراین ازهمه مسئولین انتظار می رود، که برای ترافیک این قسمت پارکینگ مناسبی را احداث کنند، تا درآینده نزدیک شهروندان با وجود ترافیک بالا دچار این مشکلات نشوند.

انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.