گروه: اخبار استان خبر: 113260 / تاریخ انتشار : 1397/9/15 ساعت : 15:44
حکایت جابجایی وانت بارها در شهر یاسوج:

از چاله افتادن به چاه وانت بار ها/ مطالبات وانت بارها در انتظار تصمیمات راهبری مسئولان+تصاویر

انتقال وانت بارها در مکان جدید بدون لحاظ مسائل شهری و ترافیک و محدویت های مکان جدید، به معضلی تازه برای شهروندان و وانت بارها تبدیل شده، که لازم است در این رابطه تصمیمات اصولی و سنجیده گرفته شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در شهرهای بزرگ ترافیک به عنوان یک معضل  محسوب شده، که این مسئله مشکلاتی از قبیل اتلاف وقت، افزایش هزینه های سوخت، تاثیر بر تصادفات و بروز آلودگی صوتی را سبب می شود.

 

 

در شهرهای مهاجر پذیر به دلیل برخورداری از امکانات رفاهی و زیر ساخت های مختلف، ترافیک در حال افزایش است، از همین رو شهر یاسوج به عنوان مرکز استان و نیز امکانات شهری امروزی می تواند در آینده ای نزدیک از شهر های پرجمعیت جنوب کشور باشد که در اثر این مسئله، ترافیک افزایش خواهد یافت.

 

ترافیک در سطح شهر یاسوجی دلایل مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به زیر ساخت های نامناسب نظیر خیابان های فرسوده و پردست انداز سطح شهر، نبود علائم و چراغ های راهنمایی ورانندگی و عدم تبعیت از قانون و نهایتا وجود خودروهای باری و کاسب که چندی است به نوبه خود بر افزایش ترافیک و خطرات تاثیر زیادی داشته است. 

 

 

 

در این رابطه و باتوجه به مشکلات شهر، مسئله انتقال وانت بارها، به دلیل ترافیک حاصل شده صورت گرفت، اما به نظر میرسد مکان جدید خود مشکلات و خطراتی از جمله، خطر تصادف، ترافیک در محور خیابان، پارک دائم و غیر اصولی در کنار جاده محل تردد و به طور کلی غیر استاندارد بودن مسیر جدید است.

 

باید اشاره کرد تصمیم بدون آینده نگری و کارشناسی، سبب مشکلات جدید بوده، و بر مشکلات قبل اضافه می کند، بنابراین باید گفت در مکانی مناسب و دور از محل تردد خودروها و خیابان اصلی، و در نظر گرفتن سود و زیان وانت بارها مکان جدید پیش بینی و پیشنهاد شود.

 

 

مکان جدید منتقل شده وانت بارها در کنار همه معضلات و خطرات ذکر شده، سبب آلودگی حاشیه خیابان و آلودگی زیست محیطی از طریق باقی ماندن ضایعات آنها  می شود.

 

در پایان باید گفت قشر زحمت کش وانت بار که در صدد تامین معیشت خود از طریق خودروهای خودبوده را با تصمیمات مناسب و اصولی یاری کنید، نه اینکه بر مشکلات آنها و انتقال هر روز آنها، بار مشکلات این قشر را مضاعف کنید.

 

 

تصاویر مکان جدید وانت بارها همراه با مشکلات ایجاد شده در زیر آمده است:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.