گروه: اخبار استان خبر: 113256 / تاریخ انتشار : 1397/9/16 ساعت : 11:33

رزمایش بسیجیان گردان بیت المقدس شهرستان چرام برگزار شد+تصاویر

رزمایش گردان بیت المقدس بسیجیان چرام باحضور بسیجیان,امام جمعه چرام و فرمانده ناحیه بسیج شهرستان جهت آمادگی بسیجیان برای مواقع لزوم، و حفاظت از شهرستان ، استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ حسن رضایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام بابیان اینکه رزمایش بیت المقدس برای آمادگی رزم بسیجیان است, افزود:رزمایش گردان بیت المقدس برای آمادگی رزم بسیجیان است و بسیجیان با اسلحه کلاشینکف ، تیربار ، آر پی جی و قناسه تیراندازی و آموزشهای لازم را کسب می کنند.

 

وی در ادامه گفت: این رزمایش با برنامه پیاده روی و انفجارات شبانه جهت آمادگی بسیجیان برای مواقع لزوم، و حفاظت از شهرستان ، استان و به تبع آن کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

حجت الاسلام سیدنورالله افشارامام جمعه چرام در این رزمایش بیان کرد : براساس آیه قرآن وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّه، توصیه فرموده که، بسیجیان همیشه در بهترین شرایط آمادگی رزمی باشند و چون همیشه دشمن وجود دارد و دشمن در صدد تهدید ما هست ، اگر از لحاظ نیروی نظامی و نیروی بدنی در اوج باشیم دشمن تصور اینکه به ماحمله هم کند ، این تصور را دیگر نمی کند.

 

 

وی اظهار کرد: کار خوبی که صورت گرفته و تجمع خوب بسیجیان در میدان تیر جهت آمادگی رزمی ، کار بسیار خوب پسندیده ای است و جای تقدیر و تشکر دارد از مسئولین مربوطه ( سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) و تقدیر و تشکر از اصحاب محترم رسانه که این کار خوب را رسانه ای میکنند.

 

 

تصاویر:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.