گروه: اخبار استان خبر: 113248 / تاریخ انتشار : 1397/9/15 ساعت : 08:54
صبح زاگرس در روزی که گذشت؛

مظلومیت مادر یاسوجی و دختران خردسالش/بحران آبی که گذشت و نمایندگانی که خواب ماندند/حواشی تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید کهگیلویه/احمدی برای راه اندازی فرودگاه یاسوج دست به دامان پیمانکاران شد!/به مقدم گفته اند که کی گفته تو چنین حرفی بزنی!

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

 

فرشتگان کوچک در انتظار دستانی مهربان؛

مظلومیت مادر یاسوجی و دختران خردسالش که در آتش اعتیاد پدر سوختند/اگر دو دخترم نبودند خودکشی می کردم

مادر جوان یاسوجی که به اجبار پدر و مادر ازدواج کرد و شوهری که شیشه مصرف می کرد با چاقو سراغشان می رفت اکنون با دو دختر 3 و 6 ساله اش زندگی سختی دارند اما این مادر نمی خواهد جلوی کسی دستش را دراز کند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*******************************************

ضرغامی:

وقتی همه سرچهارراه ایستاده و خوابند، بسیجی‌ها بیدارند

عضو شورای عالی و چهره سال فضای مجازی گفت: وقتی همه سر چهارراه ایستاده و نمی‌دانند باید کجا بروند و چکار کنند، بسیجی‌ها بیدارند و اقدام بهنگام انجام می‌دهند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

******************************************

به دنبال استعفای 18 نماینده مجلس؛

درس عبرت انگیز نمایندگان اصفهان به بهارستانی های کهگیلویه وبویراحمد/بحران آبی که گذشت و نمایندگانی که خواب ماندند

از جمله خبرهای منتشرشده و داغ که بازدید بسیاری در رسانه ها و فضای مجازی داشته است، استعفای 18 نماینده مردم اصفهان بوده که به سرعت در این فضا چرخیده به نحوی که درس خوبی به برخی از نمایندگان دیگر داده است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

**************************************

حواشی تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید کهگیلویه؛

حمله شدید رئیس سابق به عدل هاشمی پور و مدیرکل بنیاد شهید/دولتخواه: به نماینده شهرستان باجی نداده ام/مدیرکل بنیاد شهید حرفی برای گفتن ندارد

رئیس سابق بنیاد شهید:به نماینده شهرستان باجی نداده ام که اگر باج میدادم شرایط اینگونه نبود، مدیرکل بنیاد شهید مدیری ضعیف است و اگر فعالیت ها و عملکردهای من در کهگیلویه نبود استان نیز حرفی برای گفتن نداشت.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*****************************************

اظهارات جالب یک اقتصاددان معروف در یاسوج/افزایش نرخ ارز از انتظارات خود مردم بوده است

فیض الله جوزاریان بیان کرد: یکی ازمهمترین عوامل تاثیرگذار بر نرخ ارز بحث انتظارات است، همه ما اقتصادی رفتارمی کنیم، و خود به استقبال افزایش نرخ ارز رفتیم، با این فرض به استقبال افزایش نرخ دلار رفتیم که بقیه اطلاع ندارند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

****************************************

در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

ظلمی بزرگ به مردم با الحاق مناطق روستایی به شهر یاسوج /افزایش تعرفه های برق به صورت سالانه و سراسری است / محاسبه آب بهاء در حاشیه شهر یاسوج تفاوتی با مناطق شهری ندارد

شهر یاسوج به دلیل ظرفیت ها و امکانات توسعه سبب جذب جمعیت در دیگر نقاط استان شده، این افزایش جمعیت در حاشیه شهر، بیشتر مشاهده می شود و نوبه خود افزایش برخی هزینه ها را به همراه دارد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*****************************************

در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد؛

پیمانکاری را سراغ دارم که حسابهایش میلیاردیست/احمدی برای راه اندازی فرودگاه یاسوج دست به دامان پیمانکاران شد!/قبلا اگر وزیری وارد استان می شد با عجله نمی رفت که به پرواز شیراز برسد/رتبه 26 استان در بحث هتل آپارتمانها+تصویر

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این استان نزدیک به ۱۸۰۰ پیمانکار وجود دارد و پیمانکاری می شناسم که میلیاردی پول دارد پیمانکاران دست به دست هم دهند می توانند برای هواپیمای یاسوج کاری انجام دهند بخش خصوصی می تواند وارد این کار شود .

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

**************************************

در نشست هماهنگی نمایشگاه هفته پژوهش:

احمدی، اجازه شهردار یاسوج را در دست دیگری خواند/به مقدم گفته اند که کی گفته تو چنین حرفی بزنی!/همین الان هزینه پروژه 4 میلیاردی شهرداری را 2 میلیارد میکنم!

استاندار: آقای مقدم، شهردار یاسوج در نشست قبلی هفته پژوهش حضور داشت و در حضور جمع هم گفتند که ما در برپایی نمایشگاه پژوهش هزینه‌ای نمی‌گیریم، حالا نمی‌دانم آقای شهردار زیر قول خود زده است؟

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*****************************************

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.