گروه: اخبار استان خبر: 113247 / تاریخ انتشار : 1397/9/14 ساعت : 22:36
در نشست هماهنگی نمایشگاه هفته پژوهش:

احمدی، اجازه شهردار یاسوج را در دست دیگری خواند/به مقدم گفته اند که کی گفته تو چنین حرفی بزنی!/همین الان هزینه پروژه 4 میلیاردی شهرداری را 2 میلیارد میکنم!

استاندار: آقای مقدم، شهردار یاسوج در نشست قبلی هفته پژوهش حضور داشت و در حضور جمع هم گفتند که ما در برپایی نمایشگاه پژوهش هزینه‌ای نمی‌گیریم، حالا نمی‌دانم آقای شهردار زیر قول خود زده است؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نشست هماهنگی هفته پژوهش امروز با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیران کمیته ها و متولیان امر برگزار شد که حواشی زیادی را به دنبال داشت.

 

در این نشست احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مسئولین امر مختلف استان را بشدت مورد خطاب قرار داد و از دستگاه هایی که کم کاری داشتند به شدت انتقاد کرد. یکی از این دستگاه ها شهرداری یاسوج بود که احمدی از ضعف این نهاد در اجرای برنامه های هفته پژوهش بشدت انتقاد کرد.

 

احمدی در ابتدای این نشست گفت: آقای مقدم، شهردار یاسوج در نشست قبلی هفته پژوهش حضور داشت و در حضور جمع هم گفتند که ما در برپایی نمایشگاه پژوهش هزینه‌ای نمی‌گیریم، حالا نمی‌دانم آقای شهردار زیر قول خود زده است؟

 

وی در همین خصوص خطاب به دبیر اجرایی هفته پژوهش گفت: شهردار یاسوج اجازه‌اش دست فرد دیگری است، شهردار در این نشست می‌آید و چیزی می‌گوید و اجازه‌اش دست دیگری است و زیر حرفش میزند و شما روی حرف شهرداری‌ها حساب باز نکن، شهردار آمده در این فضا چیزی گفته و در جای دیگر گفته‌اند که کی گفته تو چنین حرفی بزنید.

 

استاندار گفت: در بدترین حالت این است که شهرداری 25 میلیون تومان از ما استانداری هزینه بگیرد، ایرادی ندارد من پروژه 4 میلیاردی را همین الآن 2 میلیارد تومان کم می‌کنم.


وی در پایان گفت: وقتی با شهرداری توافق کردید و مکان به شما نداد با ستاد بحران استانداری هماهنگ می‌کردید و چادر در اختیارتان می‌گذاشتیم، مدیر باید سناریوسازی کند نه اینکه بیاید اینجا و بگوید شهرداری مکان نداد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.