گروه: اخبار استان خبر: 113243 / تاریخ انتشار : 1397/9/16 ساعت : 11:55

شهرک بسجیان سرآبتاوه در اوج محرومیت/خیابان های بدون آسفالت و خانه های بی آب در نزدیکی مرکز استان +تصاویر

اهالی شهرک بسیجیان سرآبتاوه در پنج کیلومتری شهر یاسوج دارای خیابان های خاکی و بدون آسفالت است و تنها در زمستان از نعمت آب برخوردار اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سرآبتاوه در 5 کیلومتری شهر یاسوج قرار دارد از مدت ها قبل قرار بود که به شهر الحاق شود  اما تا کنون چنین موضوعی محقق نشده است.

 

هر چند که به گفته اهالی سرآبتاوه شهر نشد آن بهتر است، این منطقه شاید بتوان گفت بیش از 3 هزار نفر جمعیت دارد بخشی از خیابان های آن آسفالت و جدول کشی است و بخشی از آن هنوز دچار مشکلات زیادی هستند.

 

شهرک بسجیان درسرآبتاوه قرار دارد شاید 6 سال قبل به ندرت خانه در این منطقه وجود داشت اما امروز شهرک بسیجیان پر است از خانه های نو ساز و خانه هایی که هم اکنون در حال ساخت است رشد جمعیت در این منطقه بسیار زیاد بوده بنابراین امکانات آن نیز باید افزایش چشم گیری پیدا کند.

 

شهرک بسیجیان یاسوج در اوج محرومیت قرار  دارد به گونه ای که در تابستان در طول روز نه تنها آبی در لوله ها وجود ندارد بلکه مادران خانواده باید ساعت 4 صبح  برای ذخیره کردن چند لیتر آب  بلند شوند چرا که مردم این منطقه تنها در این ساعت ها از شبانه روز آب دارند.

 

اکنون فصل پاییز و بعد از آن وارد زمستان می شویم اما گویا قرار نیست که اهالی این منطقه آسایش داشته باشند چرا که خیابان های این شهرک هنوز خاکی است  خیابان های  شهرک بسیجیان در زمستان  انقدر گل آلود می شوند که تنها با ماشین باید از آنها گذشت در حالی که سایر خیابان های منطقه سرآبتاوه  آسفالت است.

انتظار می رود که مسئولان از جمله  آبفا و مسکن و شهرسازی برای وضعیت آب آشامیدنی  و جاده ای این منطقه کاری کنند چرا که اهالی شهرک بسیجیان سرآبتاوه  نه در تابستان و نه در زمستان آسایش ندارند و وجود چنین وضعیتی در شان مردم این منطقه نیست.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.