گروه: اخبار استان خبر: 113241 / تاریخ انتشار : 1397/9/15 ساعت : 09:09
در آستانه 16آذر روز دانشجوصورت گرفت:

حاشیه های دیداردانشجویان و اساتید دانشگاه در نشست با انجمن اهل قلم در لنده/از نقد به کمبود فضای فیزیکی تا نقد رئیس دانشگاه+تصاویر و فیلم

نشست صمیمی انجمن اهل قلم با دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور شهرستان لنده در آستانه 16آذر روز دانشجو در شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به  نقل از خبرلنده، در آستانه روز دانشجو خود به خود نشست ها و برنامه های با محوریت 16آذر روز دانشجو برگزار می شود که به همت انجمن اهل قلم شهرستان لنده نشستی صمیمی با حضور تنی چند از دانشجویان  و اساتید دانشگاه پیام نور واحد لنده در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزارشد.

 

---

---

 
 

در این نشست صمیمی دانشجویان با بیان نظرات، دیدگاه ها و انتقادات خود از برخی مواضع دانشگاه، اساتید و کمبود ها به بحث و گفت وگو پرداختند.

 

---
---

 

حضور رئیس دانشگاه پیام نور واحد لنده نیز باعث شد تا به سئوالات و شبهات دانشجویان منتقد پاسخ دهد و از آنان نیز به واسطه نقد های سازنده نیز قدردانی کرد.

حمید دهقان گفت: اگر گذری کوتاه به رتبه های برتر دانشگاه ها بیاندازیم به خوبی به تراز بالای رتبه های علمی دانشجویان این دانشگاه پی خواهیم برد.

 

---
---
 

در ادامه نیز چند نفر از اساتید و روحانیون حاضر در این نشست صمیمی با بیان دیدگاه ها و نظرات خود در رابطه به راهکارهای توسعه و تقویت علمی دانشگاه پرداخته و در ادامه نیز مباحث تخصصی نیز از سوی دهقان رئیس دانشگاه پیام نور و جاودان رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده پاسخ  به شبهات حاضرین ارائه و به نقش تاثیر گذار دانشجویان در تحولات کشور نیز اشاراتی داشتند.

 

---
---
---

 

گفتنی است دانشگاه پیام نور شهرستان بیش از 400دانشجو در پنج رشته مختلف دانشگاهی دارد که هم اکنون مشغول به تحصیل هستند.

 

---

 

این نشست از سلسله نشست های انجمن اهل قلم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده است که در مناسبت های مختلف به طور مرتب با دعوت از گروه های مختلف به اجرای برنامه می پردازند.

انتهای پیام

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.