گروه: اخبار استان خبر: 113240 / تاریخ انتشار : 1397/9/14 ساعت : 21:10

همایشی متفاوت به نام مقاومت باحضور "حسن شمشادی" در گچساران+تصاویر

همایش هسته مقاومت در دانشگاه آزاد گچساران با حضور خبرنگار جبهه مقاومت و کارشناس مسائل منطقه در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب، این همایش به همت بسیج دانشجویی گچساران و درسالن آمفی تئاتر دانشکده  پرستاری دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد ؛دراین همایش که با حضور جمع کثیری از دانشجویان همراه بود،"حسن شمشادی" خبرنگار جبهه مقاومت و کارشناس مسائل منطقه به سوالات دانشجویان در این خصوص پاسخ گفت.

 

حسن شمشادی قبل از شروع بحران در سوریه به عنوان مدیر دفتر صداوسیما در سوریه حضور داشت و نگاه دست اولی به ماجراهای سوریه  دارد، شمشادی 4سال بعد از بحران هم در سوریه بود و بارها در مناطق مختلف درگیری حاضر شد و حتی گروه‌های تروریستی چندمرتبه وی را تهدید به سوءقصد کردند. 

 

شمشادی بعد از پایان ماموریت در سوریه به ایران بازگشت اما سوریه را فراموش نکرد و تاکنون در سه مستند به عنوان روایت‌گر حضور داشته اشت و ضمن این که در این سال‌ها در محافل مختلف از مسجد تا دانشگاه درباره ماجرای سوریه روشنگری می‌کند".شمشادی" سه سال و نیم در عراق و چهار سال و نیم در سوریه به ماموریت پرداخت.

 

 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.