گروه: اخبار استان خبر: 113237 / تاریخ انتشار : 1397/9/14 ساعت : 18:35
وعده های انتخاباتی که پایانی ندارند:

چاله های که در مقابل وعده های مسئولین خالی می شوند/عدم توجه به زیرساخت های شهری+تصاویر

مسئولین باید باتدابیر و تصمیم ها و برنامه ریزی های درست، بودجه متعلق به جاده ها و آسفالت کردن آن ها را در زمان مناسبی اجرا کنند، که نیاز به صرف هزینه های اضافی و هدر رفت سرمایه ها نشود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ شهر یاسوج پایتخت طبیعت ایران درجنوب غربی کشور واقع شده است، گاهی در این شهر به مناظری برمی خوریم که بازخورد زیبایی ندارد.

یکی از مسائلی که مطرح می شود، و مشکلات بسیاری را نیز به وجود آورده است، بحث آسفالت جاده ها آن هم در زمستان است.

باتوجه به پیش رو داشتن فصل زمستان و فقدان زیرساخت های جاده ای مناسب برای شهر یاسوج، متاسفانه شهروندان  آن را بامشکلات بسیاری روبه رو می کند.

 

 

بسیاری از کاندیدای انتخابات نیز با وعده های آسفالت کردن جاده ها، برای اخذ رأی از مردم، گاهی به آسفالت کردن جاده ها در زمستان اقدام کردند و در بسیاری موارد آن را نیمه کاره رها کردند.

 

باصرف هزینه های هنگفت آسفالت های راه اندازی شده، در فصول سرد با بارش باران الهی دچار تخریب می شوند، و باعث مشکلات بسیاری در رفت و آمد مردم می شود.

 

 

با توجه به اینکه آسفالت های زمستانی در شهر یاسوج به دلیل کوهستانی بودن و همچنین بارش های شدید باران درفصل پاییز و زمستان سبب می شود، که این آسفالت دوام زیادی نیاورد و پس از مدتی فرسوده شود.

 

در بسیاری از موارد نیز شهرداری بدون توجه به پیشامدها و رخدادهای پس از آن تصمیم به تعمیر جاده های فرسوده می گیرد، که هیچ گونه ترمیمی ایجاد نمی شود و پس مدتی باز هم همان اتفاق تکرار می شود.

 

 

همه هزینه های که صرف زیر ساخت ها می شود از بیت المال هزینه می شود و این شایسته نیست که بدون توجه به مشکلات اقتصادی که مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند بسیاری از بودجه استان را صرف کارهای تکراری که که از پیامدهای آن آگاه هستیم کنند.

 

بنابراین مسئولین باید باتدابیر و تصمیم ها و برنامه ریزی های درست، بودجه متعلق به جاده ها و آسفالت کردن آن ها را در زمان مناسبی اجرا کنند که نیاز به صرف هزینه های اضافی و هدر رفت سرمایه ها نشود، و بتوان از این بودجه در راه و مسیر پیشبرد اهداف استان کهگیلویه و بویراحمد استفاده کرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.