گروه: اخبار استان خبر: 113234 / تاریخ انتشار : 1397/9/14 ساعت : 14:58
حواشی تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید کهگیلویه؛

حمله شدید رئیس سابق به عدل هاشمی پور و مدیرکل بنیاد شهید/دولتخواه: به نماینده شهرستان باجی نداده ام/مدیرکل بنیاد شهید حرفی برای گفتن ندارد

رئیس سابق بنیاد شهید:به نماینده شهرستان باجی نداده ام که اگر باج میدادم شرایط اینگونه نبود، مدیرکل بنیاد شهید مدیری ضعیف است و اگر فعالیت ها و عملکردهای من در کهگیلویه نبود استان نیز حرفی برای گفتن نداشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛  امروز پس از نشر خبرهای ضد و نقیض رسانه های مختلف استان و شهرستان، آیین تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید دهدشت برگزار شد.

 طی حکمی از سوی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویر احمد عادل شریعت پور سرپرست جدید بنیاد شهید دهدشت جایگزین کمالدین دولتخواه شد.

در این مراسم کمال الدین دولتخواه با توپ پر وارد شد و نارضایتی و اعتراض خود را به این انتصاب اعلام کرد و گفت: علت برکناری من پوستر هاشمی رفسنجانی بود که در یک همایش قرار گرفته بود.

 

وی در ادامه گفت: به نماینده شهرستان باجی نداده ام که اگر باج میدادم شرایط اینگونه نبود.

 

سرپرست سابق بنیاد شهید دهدشت که انتظار این تودیع را نداشت اظهار کرد: مدیرکل بنیاد شهید مدیری ضعیف است و اگر فعالیت ها و عملکردهای من در کهگیلویه نبود استان نیز حرفی برای گفتن نداشت.

 

 نکته قابل تأمل، تناقض در صحبت های دولت خواه بود. وی در در ابتدای اظهاراتش خود را فردی سیاسی و نظام را به داشتن چنین گفتمانی ملزم می‌داند اما در پایان از رسانه‌ها می‌خواهد که واقعیت را بیان کنند و اجازه ندهند که بنیادشهید سیاسی شود وهمچنین در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مدیران حاضر در جلسه به صورت ویژه از محمود منطقیان فعال اصلاح طلب قدردانی کرد.

 

 

 عادل شریعت پور سرپرست جدید بنیاد شهید ضمن گلایه از دولت‌ خواه به خاطر اظهارات تند او در مورد نماینده شهرستان در مجلس گفت: با اصرار این مسئولیت را پذیرفتم و هدفم جز خدمت به جامعه ایثارگری نیست.

وی افزود :با این انتصاب فعالیت برای انتخابات آینده دربنیاد شهید آغازشد و برخی افراد جاده صاف کن یک نماینده هستند قرار است انتخابات را به یک سمت گروه خاصی سوق دهند.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.