گروه: اخبار استان خبر: 113210 / تاریخ انتشار : 1397/9/13 ساعت : 19:38

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی گچساران منصوب شد

طی حکمی از سوی «محمدمهدی طرانچی» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، «حسین اسماعیلی» به‌عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی گچساران منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ طی حکمی از سوی «محمدمهدی طرانچی» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، «حسین اسماعیلی» به‌عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی گچساران منصوب شد.
گفتنی است که «اسدالله ملک‌زاده» به مدت 4 سال این مسئولیت را بر عهده داشت.
«حسین اسماعیلی» دارای مدرک دکتری زبان و ادبیات فارسی و عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی است.

در رابطه با «حسین اسماعیلی» این‌گونه می‌گویند هرچند که کبنا این مطالب را نه تایید و نه رد می‌کند.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد واحد گچساران و در روستای آرو به دنیا آمد. دوران تحصیل خود را در شهرستان دهدشت گذراند و مدرک دیپلم علوم انسانی خود را در سال 1370 در شهرستان دهدشت کسب کرد. در سال 1375 توانست مدرک لیسانس ادبیات و علوم انسانی را از دانشگاه پیام نور بهبهان اخذ نماید در همان سال باپشتکار خود در آزمون کارشناسی ارشد قبول گردید و در سال 1377 از دانشگاه سنندج  با مدرک فوق‌لیسانس فارغ‌التحصیل گردید بعدازآن به خدمت مقدس سربازی اعزام و در سال 1380 خدمت خود را در نیروی دریایی به پایان رساند و در حال حاضر دانشجوی دکترای رشته تخصصی خود در دانشگاه اصفهان است.

سوابق اجرایی:
1 - کارمند صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز کهگیلویه و بویراحمد
2- معاون آموزشی دانشگاه آزاد واحد گچساران
3-عضو شورای شهر گچساران
4- سخنگوی شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
5- به مدت 14 ماه رئیس شورای شهر گچساران

ایشان در طول مدت فعالیت‌های سیاسی خود عضو هیچ گروه سیاسی و حزبی نبوده و تنها در بسیج دانشجویی و اساتید به‌عنوان عضو فعال، فعالیت داشته و بنا به گفته ایشان در این دوره هم به‌عنوان کاندیدای مستقل وارد عرصه شده است.
اسماعیلی که خود روزی یکی از لیدرهای اصلی سید قدرت حسینی بود اکنون خود را به‌عنوان یکی از رقیبان اصلی این دوره معرفی کرده است به‌طوری‌که در این مدت اعلام حضور خود بسیاری از یاران سید قدرت حسینی و آقای جعفری و بزرگان بویراحمد گرمسیر را به‌طرف خود کشانده است.
ایشان در آخرین مصاحبه‌ای که داشتند به‌طور صریح خبر کناره‌گیری به نفع کاندیدای دیگر را به‌شدت تکذیب کردن و گفتند:
این موضوع که من در حمایت از جعفری کنار رفتم را به‌شدت تکذیب می‌کنم زیرا معتقدم که خود پیروز انتخابات مجلس نهم هستم.
وی بابیان اینکه تحت هیچ شرایطی از این عرصه به نفع شخص خاصی کنار نمی‌روم، افزود: تا آخر در عرصه انتخابات می‌ایستم و به یاری خدا و حمایت مردم در 12 اسفند پیروز خواهم شد.
اسماعیلی تصریح نمود: این شایعات ساخته‌وپرداخته ذهن کسانی است که با بودن من در این عرصه ضرر خواهند کرد و از توانمندی‌هایم می‌ترسند.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.