گروه: اخبار استان خبر: 113206 / تاریخ انتشار : 1397/9/13 ساعت : 17:56

عجز و ناتوانی آبفای شهری دنا در مهار یک ترکیدگی ساده/زخمی کهنه و چندین ساله بر پیکر خیابان ورودی سی سخت +تصاویر

باوجود اینکه ترکیدگی لوله آب در خیابان ورودی شهر سی سخت موجب هدرروی آب شرب شده است، مسوولان آبفای شهری تنها به کنده کاری نمیه کاره و نصب علامت خطر بسنده کرده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ در روزها و ماه های اخیر موضوع هدر روی آب در شهر سی سخت به یک معضل برای شهروندان تبدیل شده است، به گونه ای که نقل برخی از محافل شده و مشاهده می کنیم ناخوداگاه افرادی که در کنار هم و در گوشه و کنار خیابان می ایستند در مورد هدر روی آب شرب صبحت به میان می آورند.

 

 

در بلوار وردوی شهر سی سخت در نزدیکی تقاطع روستای کوخدان، چندین سال است که شکست لوله های زیر زمینی باعث هدررفت آب می شود و مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده است.

 

 

باوجود اینکه ترکیدگی لوله آب در خیابان ورودی شهر سی سخت موجب هدرروی آب شرب شده است، مسوولان آبفای شهری تنها به کنده کاری نمیه کاره و نصب علامت خطر بسنده کرده اند.

 

 

در چندین نقطه از شهر سی سخت، آب شرب در بی توجهی مسوولان هدر می رود، در صورتی که در برخی نقاط دیگر با مشکل کمبود آب مواجه هستند و در طول روز فقط چند ساعت از آب شرب برخوردار هستند.

 

 

هر ساله با فرارسیدن فصل زمستان و یخزدگی این آب در وسط خیابان مشکلات زیادی را برای تردد خودرو ها به وجود می آورد و موجب تصادفات فراوان می شود.

 

 

این خیابان را شهرداری در سال جاری آسفالت کرده است ولی همین شکستگی لوله باعت ایجاد گودال و درک خرودگی در آن شده که با عبور خودرو از آن موجب پاشش آب به اطرف شده و مشکلاتی برای ما ایجاد می کند

.

 

اکنون باید پرسید آیا کنده کاری ساده و لوله گذاری جدید در محل هدررفت آب تا این اندازه برای مسوولان مربوطه سخت و دشوار است که موضوع به این سادگی باید به اخبار سراسری کشیده شود و وجه شهر توریستی سی سخت خدشه دار شود؟؟

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.