گروه: اخبار استان خبر: 113202 / تاریخ انتشار : 1397/9/13 ساعت : 22:57
هر دم از این باغ بری می رسد:

نقش تاثیرگذار چهره های سیاسی در انتصابات/انتصاب های حاشیه ساز در کهگیلویه بزرگ

این روزها برخی از انتصابات درشهرستان کهگیلویه سوژه اصلی خبرگزاری ها و سایت های محلی شده است که بدون شک رد پای برخی از چهره های شاخص سیاسی اعم از اصلاح طلب و اصول گرا کاملا هویدا است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ این روزها انتصابات در کهگیلویه سوژه اصلی خبرگزاری ها و سایت های محلی است.

یکی از این انتصابات انتصاب «محمدرضا صاحب نسق» از سوی ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به عنوان مدیرعامل جدید پتروشیمی دهدشت است

بانگاهی به آخرین مسئولیت صاحب نسق و کارنامه ضعیف او این سوال در ذهن می آید که  چه چیزی باعث می شود تا  یک مدیر که سابقه ضعیفی در مدیریت چنین پروژه هایی دارد را به عنوان مدیر عامل پتروشیمی دهدشت انتخاب می کند. جالب توجه اینکه نماینده مردم کهگیلویه که پتروشیمی دهدشت در حوزه انتخابیه وی واقع شده در مراسم معارفه که در تهران برگزار شد حضور پیدا نکرد.

 

انتصاب حاشیه ساز دیگر در کهگیلویه، انتصاب عادل شریعت پور به جای کمال الدین دولتخواه به عنوان رئیس بنیاد شهید شهرستان کهگیلویه است.شریعت پور تا قبل از این رئیس بنیادشهید باشت بود. البته طبق شنیده ها از یک منبع آگاه در بنیاد شهید کهگیلویه هنوز در این زمینه نامه رسمی ارسال نشده و همه مطالب عنوان شده در این مورد در فضای مجازی در حد شنیده هاست. 

این در حالی است که سایت های محلی از برگزاری آیین تودیع و معارفه در روزهای آینده خبر دادند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.