گروه: اخبار استان خبر: 113201 / تاریخ انتشار : 1397/9/13 ساعت : 23:15
بیانیه بسیج اساتید و دانشجویی در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی؛

ثمره تحقق عدالت اقتصادی و سلامت آن:بهره مندی انسان و جامعه از آسایش

سازمان بسیج اساتید دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد طی بیانیه ای حمایت قاطعانه خود را از رئیس کل دادگستری در راستای جلوگیری از مفاسد اقتصادی و اجتماعی در استان اعلام کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سازمان بسیج اساتید دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد طی بیانیه ای اعلام نمودند که

متن بیانیه به شرح زیر است:

 ((بسیج شجره طیبه ای است که امام (ره)ایجاد نمود و هرجای کشورمان که بسیج حضور داشته باشد ،موفقیت هم هست))

خدا را سپاس می گوییم که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،پرچم عدالت خواهی و مبارزه با مفاسد اقتصادی _ اجتماعی با شدت  وحدت بیشتری برافراشته می شود و هنوز این پرچم توسط خدمتگزاران اصیل بر پا نگه داشته شده است.

امروز رشد اقتصادی در کنار سالم سازی فعالیتهای و مقابله با مفاسد از یک سو و گسترش عدالت اجتماعی و برخورداری عموم مردم از رفاه نسبی از سوی دیگر،از مهم ترین دغدغه های عصر حاضر در غالب جوامع،از جمله جامعه اسلامی ماست .این در حالی است که مهم ترین شیوه ها و عناصر دستیابی به آنها در آموزه های اسلامی ارائه شده است .آن سان که توجه به آنها در برنامه ریزی های اقتصادی و نهادینه کردن آنها در فرهنگ عمومی ،به یقین می تواند تمدن سترگ اسلامی را احیا کند و رفاه و آسایش عمومی را به ارمغان آورد.

بر اساس آموزه های قرآنی،قوام جامعه به اقتصاد و سلامت آن است: چرا که جامعه انسانی به هدف دستیابی به سعادت و خوشبختی در سایه تحقق آرامش و آسایش شکل می گیرد و فلسفه وجودی آن تحقق سعادت نسبی در زندگی دنیوی است بنابراین،تحقق عدالت اقتصادی و سلامت آن به معنای بهره مندی انسان و جامعه از آسایش و در نتیجه آرامش نسبی خواهد بود.

ضمن تشکر و خدا قوت ویژه به مدیر کل محترم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در اهتمام و توجه ایشان به مبارزه با مفاسد اقتصادی،حمایت قاطعانه خود را از این گونه حرکت های انقلابی که منجر به جلوگیری از مفاسد اقتصادی و اجتماعی در استان خواهد شد ،اعلام می داریم.

از حرکت شجاعانه جناب حجت الاسلام و المسلمین مزارعی در مبارزه با مفاسد اجتماعی _اقتصادی که موجبات رضایت و خشنودی مردم استان را فراهم آورده است،حمایت نموده و آماده هر گونه پشتیبانی فکری،عملی،پژوهشی و تحقیقاتی که به پر کردن این شکاف های غبار آلود و غم انگیز گردد،می باشیم  و امیدواریم که قوه قضایه با قاطعیت امثال آقای مزارعی بتواند سد راه هر گونه مفاسد گردد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.