گروه: اخبار استان خبر: 113198 / تاریخ انتشار : 1397/9/13 ساعت : 15:00

دو انتصاب جدید در شرکت نفت و گاز گچساران+تصاویر

شاهرخ داوودی و ابوطالب عوض زاده در احکامی جداگانه به ترتیب به عنوان سرپرست امور ورزش شرکت نفت و گاز گچساران و رئیس امور فرهنگی و هنری این شرکت منصوب شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به  نقل از آفتاب جنوب،در حکمی از سوی فرهاد جعفری  مدیر منابع انسانی نفت و گاز گچساران،  شاهرخ داودی به عنوان سرپرست امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران منصوب شد.

 در این حکم آمده است، با عنایت، تعهد، تجارب و توانمندی جنابعالی در امور اجرایی و ورزش به موجب این اطلاعیه به عنوان سرپرست امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران منصوب می شوید.

 امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از اخلاص، تلاش و همراهی سایر کارکنان و نظارت برحسن اجرای آییئن نتمه ها، مقررات و کنترل هزینه ها در جهت اهداف سازمان در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

 در ادامه این حکم آمده است، با توجه به اهمیت و نقش ورزش در ارتقاء سلامتی، نشاط، انگیزیش، تعهد و ارتباط سازمانی کارکنان و جایگاه ورزش به عنوان پیشگیری از فرسودگی شغلی و کاهش آسیب های اجتماعی  در محیط  کار و خانواده توجه و تحقق آن ها را اهتمام جدی نمایید.

 گفتنی است، محمد حبیبی نژاد رئیس امور ورزش شرکت نفت و گاز و نیز یونس کریمی به عنوان سرپرست امور ورزش این شرکت مشغول خدمت بودند.

در حکمی دیگر  از سوی عزت الله دلاویز، رئیس خدمات اداری و اجتماعی، "ابوطالب عوض زاده" به عنوان رئیس امور فرهنگی و هنری شرکت نفت و گاز گچساران منصوب شد.

 در این حکم آمده است، امید است با استعانت از خداوند متعال و با بهره گیری از ظرفیت های موجود فرهنگی و برنامه ریزی هدفمند برمبنای سیاست های فرهنگی وزارت نفت با هدف ارتقا سطح معرفت، دانش و فرهنگ اسلامی و همچنین رضضایتمندی کارکنان  و خانواده های آنها موفق و موید باشید.

 در ادامه آمده است، ضروری است در انجام امور محوله با بکارگیری نیروهای کاردان، متعهد و کارآمد و با برنامه ریزی و سازماندهی تمام امکانات و منابع موجود نسبت به انجام وظایف محوله مجدانه کوشش نمایید.

 گفتنی است  پیش از این اسکندر ملک زاده به عنوان رئیس امور فرهنگی و هنری نفت و گاز گچساران مشغول خدمت بود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.