گروه: اخبار استان خبر: 113196 / تاریخ انتشار : 1397/9/13 ساعت : 13:52
بسته ورزشی صبح زاگرس؛

آغاز کلاس مربیگری درجه 2 دوومیدانی در یاسوج/تیم گچساران قهرمان رقابتهای بوکس کهگیلویه وبویراحمد شد/احداث پنج خانه جوان در استان کهگیلویه وبویراحمد

بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی سراسر استان کهگیلویه وبویراحمد منتشر شد.

 

گزارش علوی در حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان :

افتخارات مهم ورزش بانوان استان باعث پویایی و نشاط شده و نماینگر استعداد هاست

 افتخارات مهم ورزش بانوان استان باعث پویایی و نشاط شده و نماینگر استعداد هاست

علوی درنشست شورای اداری استان که با حضورمعاون رئیس جمهور در امور زنان برگزار شد گفت :افتخارات مهم ورزش بانوان استان باعث پویایی و نشاط شده و نماینگر استعداد هاست.

 

،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در جلسه شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد که به ریاست علی محمد احمدی استاندار و با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و مدیران دستگاه‌های دولتی برگزار شد به تشریح برنامه ها و عملکرد ورزش استان در حوزه بانوان اشاره و از اولین های ورزش بانوان و استان سخن گفت .

سید محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه با جایگاه ورزش استان در حوزه بانوان اشاره کرد و گفت: با درایت و حمایت‌های استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای اولین بار در تاریخ ورزش کهگیلویه و بویراحمد شاهد حضور یک بانوی استان در بازی‌های آسیایی جاکارتا در رشته کوراش ،کسب مقام دوم در ماده پرتاب نیزه در بازیهای کشورهای اسلامی ،قهرمانی تیم فوتسال جوانان بانوان در رقابتهای لیگ برتر،حضور دو بانوی هندبالیست در تیم ملی در رقابتهای آسیایی، حضور 3 بانوی هم استانی در تیم رول بال بانوان،حضور بانوی هم استانی به عنوان سرمربی تیم رول بال بانوان کشور و حضور 6 ملی پوش بانوان در تیم های ملی فوتبال و فوتسال بانوان بودیم.
وی همچنین از حضور7 نفر از ورزشکاران این استان در قالب تیم های واترپلو ،هندبال و کوراش بانوان به بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی برای اولین بار در تاریخ ورزش استان اشاره و از حمایت های مادی و معنوی احمدی استاندار ورزش دوست از دستگاه ورزش استان در کسب این موفقیت ها تقدیر کرد .
علوی بر نقش احمدی استاندار در موفقیت ها و توسعه ورزش سخن گفت و استاندار را فردی برنامه محور و اجرایی دانست و بیان داشت :در سایه حمایت ، پیگیریها و همراهی استاندار استان شاهد ارتقاء و شکوفایی ورزش کهگیلویه وبویراحمد خواهیم بود.
مدیر کل ورزش و جوانان با بیان اینکه تیم‌ها و ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمدی در رقابتهای کشوری زنگ تفریح نیستد اظهار کرد: کسب رتبه 24 در المپیاد استعداد یابی کشور یکی از بزرگترین دستاوردها و افتخارات ورزش استان در بخش بانوان است که به تازگی بدست آمده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار حمایت مسئولین استانی در اعتبارات فصل 5 استانی شد وگفت:امید می‌رود با حمایت استاندار و دیگر دستگاهها مشکل ورزش و جوانان استان و هیات های استانی مرتفع شود.
علوی از معاون ریاست جمهور در امور زنان خواستار تخصیص اعتبار برای احداث مجموعه یا کمپ ویژه بانوان شد و نبود وسایل نقلیه در ایاب و ذهاب ورزشکاران را یکی از مشکلات ورزش استان ذکر کرد و گفت:امید است با حمایت مسئولین و تلاش همه جانبه جامعه ورزش ،شاهد حضور تعدادی از قهرمانان این استان در مسابقات 2020 توکیو باشیم.
 
**********************
 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

9 پروژه ورزشی در شهرستان بویراحمد از محل 27درصد مالیات بر ارزش افزوده در دست احداث است

9 پروژه ورزشی در شهرستان بویراحمد از محل 27درصد مالیات بر ارزش افزوده در دست احداث می باشد

علوی گفت :9 پروژه ورزشی از محل اعتبارات 27صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده در شهرستان بویراحمد در دست احداث می باشد .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی گفت :9 پروژه ورزشی از محل اعتبارات 27صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده در شهرستان بویراحمد در دست احداث می باشد .
 
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان ، 40 پروژه ورزشی در سطح استان از محل 27درصد مالیات بر ارزش افزوده در دست احد اث ،تعمیر ،تکمیل می باشد که سهم شهرستان بویراحمد 9 پروژه است.
 
علوی به ذکر نام این پروژه در شهرستان بویراحمد اشاره و ادامه داد: احداث خوابگاه ورزشی یاسوج ،احداث مجموعه ورزشی ساحلی ،تکمیل اماکن ورزشی شهرستان بویراحمد ،سالن ورزشی جلیل یاسوج ،محصور سازی اماکن دروهان ،نقاره خانه و تنگ خشک ،تکمیل مجموعه ورزشی بانوان ،محوطه سازی مجموعه ورزشی علی آباد ،تعمیر و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی بویراحمد و احداث جاده سلامتی و تندرستی در محدوده پارک ساحلی یاسوج مهمترین پروژه های در دست ساخت و احداث از محل اعتبارات 27درصد مالیات بر ارزش افزوده می باشد.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان در خصوص اعتبارات این 9 پروژه نیز تصریح کرد: احداث مجموعه ورزشی ساحلی با اعتبار 300میلیون تومان ،تکمیل اماکن ورزشی شهرستان بویراحمد یک میلیارد و 60میلیون تومان ،سالن ورزشی جلیل یاسوج 140میلیون تومان ،محصور سازی اماکن دروهان ، نقاره و تنگ خشک مبلغ 100میلیون تومان ،تکمیل مجموعه ورزشی بانوان 200میلیون تومان ،تعمیر و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی بویراحمد 780میلیون تومان و احداث جاده سلامت و تندرستی مبلغ 350میلیون تومان می باشد .
 
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت فیزیکی 50تا 60 درصدی این پروژه ها خبر داد و اظهار داشت :این پروژه ها تا پایان سال 1398 افتتاح می شوند.

**********************

طی پیامی

«جاوید» از «علوی» قدردانی کرد

 «جاوید» از «علوی» قدردانی کرد

محمدعلی جاوید شهردار سابق یاسوج طی نامه‌ای قهرمانی تیم کشتی استان کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر را علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محمدعلی جاوید شهردار سابق یاسوج طی نامه‌ای قهرمانی تیم کشتی استان کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر را علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تبریک گفت .
 
متن پیام به شرح زیر است:
 
برادر بزرگوار جناب آقای علوی ریاست محترم ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد
سلام‌علیکم
بدین‌وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از حضور پرافتخار و غرورآفرین تیم کشتی استان در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی رده نونهالان کشور در بیرجند که منجر به کسب یک مدال قهرمانی و دو مدال نایب‌قهرمانی گردید اعلام می‌نمایم.

همچنین ضمن قدردانی از این عزیزان و خانواده‌های محترم و به‌ویژه مربی توانمند و دلسوز آنان آقای مهدی نظری امید است با برنامه‌ریزی دقیق در آینده نزدیک شاهد حضور این عزیزان در رقابت‌های بین‌المللی و کسب افتخار برای کشور عزیزمان باشیم .
محمدعلی جاوید شهردار بیرجند

**********************

رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

کلاس مربیگری درجه 2 دوومیدانی در یاسوج آغاز شد

کلاس مربیگری درجه 2 دوومیدانی در یاسوج آغاز شد

محمدی رئیس هیات دوومیدانی استان کهگیلویه وبویراحمد از شروع کلاس مربیگری درجه 2 دوومیدانی پرتابها در شهر یاسوج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،محمدی رئیس هیات دوومیدانی استان کهگیلویه وبویراحمد از شروع کلاس مربیکری درجه 2 دوومیدانی پرتابها در شهر یاسوج خبر داد.
 
امید محمد محمدی رئیس هیات دوومیدانی استان و مدرس این دوره با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت: کلاس مربیگری درجه 2 دوومیدانی در ماده پرتابها در یاسوج آغاز شد .
محمدی افزود:این کلاس از 11 لغایت 15 آذرماه در یاسوج در حال برگزاریست و در این دوره 21 نفر از مربیان بانوان و آقایان از سراسر کشور حضور دارند.
 
رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد و مدرس این دوره، از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان ،فدراسیون دوومیدانی در برگزاری این دوره تقدیر و بیان داشت :7نفر از بانوان و 14 نفر از آقایان از استانهای اردبیل ،فارس ،بوشهر ،خراسان رضوی ،ایلام ،چهارمحال و بختیاری ، اصفهان و کهگیلویه بویراحمد در این کلاس حضور دارند.
 
مدرس فدراسیون دوومیدانی کشور ،سطح کلاس را خوب توصیف کرد واظهار داشت: شرکت کنندگان در این کلاس از مربیان و ورزشکاران دارای مقام و رنگینک کشوری می باشند و از این رو سطح آگاهی و اطاعات شرکت کنندگان این دوره نسبت به بقیه دوره ها بهتر و بالاتر است.
 
محمدی در خصوص مباحث تدریس این دوره تصریح کرد :در این کلاس بصورت تخصصی درباره پرتابهای نیزه ،وزنه ،چکش ،دیسک بصورت تئوری و عملی به شرکت کنندگان آموزش های لازم ارایه خواهد شد.
 
این مقام مسئول ادامه داد:این دوره بصورت تئوری در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل وبصورت عملی در استادیوم 15 هزار نفری برگزار و در پایان از شرکت کنندگان امتحانات لازم بعمل می آید.
 
**********************

علوی خبر داد:

پنج خانه جوان در شهرهای کهگیلویه وبویراحمد در دست احداث است

پنج خانه جوان در شهرهای کهگیلویه وبویراحمد در دست احداث است

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از احداث پنج خانه جوان در شهرهای مختلف استان خبر دادو بیان داشت:این پنج پروژه از محل اعتبارات 27درصد مالیات بر ارزش افزوده توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در دست احداث می باشد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از احداث پنج خانه جوان در شهرهای مختلف استان خبر دادو بیان داشت:این پنج پروژه از محل اعتبارات 27درصد مالیات بر ارزش افزوده توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در دست احداث است.
 
 
سید محمد تقی علوی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت: از محل 27 درصد مالیات بر ارزش افزوده ،پنج خانه جوان در شهرهای مختلف استان در دست ساخت ست
علوی ادامه داد:پروژه احداث خانه جوان در شهرهای سی سخت ،گچساران ، باشت ،دهدشت و لیکک در دست ساخت است.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان در خصوص مبلغ اعتبارات این پنچ پروژه اظهار داشت: احداث خانه جوان سی سخت با اعتبار 340میلیون تومان ،گچساران 659میلیون تومان ،باشت 394میلیون تومان ،دهدشت 698میلیون تومان و لیکک با اعتبار 380میلیون تومان از محل 27درصد مالیات بر ارزش افزوده در دست احداث است.
 
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از زحمات و پیگیری مسئولین و ناظرین دفتر فنی و مهندسی اداره کل ،از پیشرفت فیزیکی 35تا 45درصدی این پروژه ها خبر داد و تصریح کرد :در صورت تامین اعتبارات لازم این پنج پروژه در هفته ی دولت سال 1398 افتتاح خواهند شد .
 
**********************
 

با اهدا لوح سپاس از سوی استاندار کهگیلویه وبویراحمد؛

تقدیر از مدیر کل ورزش و جوانان استان صورت گرفت

با اهدا لوح سپاس از طرف دکتر احمدی استاندار کهگیلویه وبویراحمد ، از علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تقدیر شد

در لوح تقدیرو سپاس از طرف دکتر احمدی استاندار کهگیلویه وبویراحمد از علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تقدیر شد .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در لوح تقدیرو سپاس از طرف دکتر احمدی استاندار کهگیلویه وبویراحمد از علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تقدیر شد .
 
در این لوح سپاس که به امضای دکتر علی محمد احمدی استاندار محترم کهگیلویه وبویراحمد رسیده است آمده است :
جناب آقای علوی
مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان
سلام علیکم :
احتراما " جای خرسندی است که اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در راستای اهداف عالیه ورزش و توجه به امور جوانان و همگام با سیاست های دولت تدبیر و امید ،با مدیریت موثر جنابعالی در سال جاری به موفقیت های گرانقدر و شایسته ای دست یافته که این مهم موجبات سربلندی و افتخارات غرور آفرین ورزش استان را در پی داشته است.
به پاس تلاش های ارزنده شما برادر گرامی و نقشی که در توسعه و تعالی ورزش در بین جوانان استان ایفا نموده اید ،مراتب سپاس و قدردانی خود را به شما اعلام و از خداوند متعال توفیق و سربلندی جنابعالی را از خداوند متعال خواستاریم .
 
علی محمد احمدی
استاندار استان کهگیلویه وبویراحمد
 

**********************

تیم گچساران قهرمان رقابتهای بوکس کهگیلویه وبویراحمد شد

تیم گچساران قهرمان رقابتهای بوکس کهگیلویه وبویراحمد شد

رقابتهای بوکس قهرمانی استان با شناخت نفرات برتر در گچساران به پایان رسید .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،رقابتهای بوکس قهرمانی استان با شناخت نفرات برتر در گچساران به پایان رسید .
رقابت های بوکس قهرمانی استان در رده سنی بزرگسالان در گچساران برگزار شد .
 
در این مسابقات 36بوکسور از شهرهای یاسوج ،گچساران ،دهدشت ،بهمئی و دنا حضور و با هم رقابت کردند .
 
این رقابتها به منظور انتخاب نفرات تیم بوکس استان برای شرکت در رقابتهای قهرمانی کشور برگزار شد .
 
در پایان تیم بوکس گچساران با 18 امتیاز به مقام نخست رسید و تیم بوکس بهمئی با 16 امتیاز دوم شد .
 
در قسمت انفرادی این رقابتها مهران برداشت ،پوریا میرزا خانی ،ستار کامران ،علی شمس ،فرزین صالح ،فرشاد دموری ،بهنام دموری ،بهنام قانع ،مهدی عزیزی پور ،محمد بادام فیروز ،حمید افتخار ،فرشید رشیدی و پوریا انصاری به مقام برتر دست یافتند .
 
امین گنجون ،پیمان حیدری ، مسیح جشان زاده بعنوان هیات ژوری ،علی مختاری ،محمد مدرس پور،علی رهبر و سعید غلامی بعنوان داوران و داریوش کشاورز، عماد پرهیزگار و مهرداد نادری بعنوان کمیته اجرایی در برگزاری این مسابقات همکاری داشتند.
 
این رقابتها زیر نظر هیات بوکس استان وشهرستان گچساران برگزار شد.
 

**********************

تجلیل از قهرمانان المپیاد استعداد یابی دختران رشته رزمی موتای کهگیلویه وبویراحمد

در آئینی از قهرمانان المپیاد استعداد یابی دختران رشته رزمی موتای کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شد

در مراسمی و با حضور علوی مدیر کل ،حکمتی معاون ورزش ،آذر صفایی مدیر کل امور بانوان استانداری ،حسینان رئیس هیات رزمی استان و جمعی از کارشناسان ورزش استان و خانواده ورزشکاران ،از چهار ورزشکار بانوی استان در رقابتهای المپیاد استعداد یابی دختران کشور تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در مراسمی و با حضور علوی مدیر کل ،حکمتی معاون ورزش ،آذر صفایی مدیر کل امور بانوان استانداری ،حسینان رئیس هیات رزمی استان و جمعی از کارشناسان ورزش استان و خانواده ورزشکاران ،از چهار ورزشکار بانوی استان در رقابتهای المپیاد استعداد یابی دختران کشور تجلیل شد .
 
سید مسلم حسینیان رئیس هیات رزمی استان در این نشست که در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد از حمایت علوی مدیر کل ،معاونین ،امور بانوان استانداری در کسب این نتایج تقدیر کرد و از اصلاح ساختار هیات رزمی استان خبر داد.
 
حسینیان از چشم انداز و نگاه ویژه این هیات به رقابتهای آسیایی و المپیک خبر داد و ا زتلاش مربیان ،ورزشکاران در کسب عناوین قهرمانی دختران در المپیاد استعداد یابی رشته موتای که در زنجان برگزار شد تقدیر کرد .
 
رئیس هیات رزمی کهگیلویه وبویراحمد از ظرفیت و پتانسیل ورزشکاران رشته رزمی در سطح استان و در سبکهای مختلف سخن گفت و بیان داشت :تیم رزمی موتای بانوان استان در رقابتهای استعداد یابی دختران کشور به 2 نشان طلا ،یک نقره و یک برنز دست یافت و در قسمت تیمی با حضور مدعیان کشور به عنوان برتر و قهرمانی تیمی المپیاد استعداد یابی دختران کشور دست یافت که نشان از لیاقت و پتانسیل بانوان رزمی موتای بود.
 
صفایی مدیر کل امور بانوان استانداری ، حمایت و تلاشهای علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان را عامل و باعث ارتقاء و شکوفایی ورزش کهگیلویه وبویراحمد دانست و دو دستگاه ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان را از دستگاههای برتر در حوزه بانوان دانست .
 
آذر صفایی ، بانوان ورزشکار استان را دختران قوی و پرانگیزه برشمرد و از تلاش مسئولین ، مربیان و ورزشکاران هیات رزمی در کسب این عناوین قهرمانی تقدیر و از حمایت مادی و معنوی از قهرمانان بانوی هم استانی خبر داد.
 
مدیر کل امور بانوان استانداری،از مدیریت مدبرانه علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه و ارتقای ورزش بانوان استان تقدیر کرد و اظهار داشت:با حمایت و تلاش مدیر کل ورزش و جوانان استان شاهد ارتقای و شکوفایی ورزش استان هستیم و این مهم جزو در سایه تلاش و حمایت مسئولین میسر نخواهد شد .
 
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز از حضور و حمایت مدیر کل امور بانوان استانداری از ورزش بانوان استان تقدیر و خواستار حمایت مادی و معنوی مسئولین از ورزش استان شد .
 
علوی از حمایت همه جانبه احمدی استاندار ورزش دوست استان تقدیر و بیان داشت : لمس بیشتر فضای ورزش استان توسط مدیران استانی باعث ایجاد انگیزه جامعه ورزش و کسب مقام های کشوری و آسیایی شده و در این راستا نیازمند حمایت مسئولین استانی و کشوری هستیم با بتوانیم ورزش کهگیلویه بویراحمد را به جایگاه اصلی خود در کشور برسانیم.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد:هیچ تفاوتی بین زن و مرد در ورزش کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد و می بایست از تهدید ها در جهت ارتقاء و شکوفای ورزش استان و استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود بهره برداری کرد .
 
مدیر کل ارشد ورزش و جوانان از اتفاقات خوب در ورزش استان خبر داد و بیان داشت :حضور بانوان استان در میادین آسیایی و کسب قهرمانی این ورزشکاران در المپیاد استعداد یابی بانوان کشور نشان از ظرفیت و پتانسیل ورزش بانوان استان می باشد وجا دارد از مدیریت حسینیان رئیس هیات رزمی استان ،مربیان و ورزشکاران در کسب این عناوین قهرمانی تقدیرکرد .
 
علوی از فضای ناعادلانه در انتخاب حسینیان در پست رئیس هیات رزمی استان و عدم خود باوری تعدادی از روسای هیات های استانی در اعزام به رقابتهای المپیاد استعداد یابی کشور ابراز گلایه کرد و اظهار داشت :عدم اعزام ورزشکاران استان به این المپیاد باعث ایجاد رکود ورزش استان خواهد شد.
 
مدیر کل ورزش استان بر ایجاد محیط با نشاط و شاداب و فضای امن و به دور از حاشیه در ورزش استان تاکید و اظهار داشت :رسالت دستگاه ورزش ارتقاء و فراهم کردن امکانات ورزش است و از اولویت مهم ما ورزش بانوان است.
 
این مقام مسئول ،کسب دو نشان طلای دختران رزمی کار موتای در المپیاد استعداد یابی کشوری را باعث ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در جدول رده بندی این رقابتها ذکر کرد و با تاکید بر حمایت مسئولین استانی از ورزش گفت:استان کهگیلویه بویراحمد تنها استانیست که از اعتبارات فصل 5 استفاده نمی کند.
 
علوی از حمایت مادی و معنوی از قهرمان رشته موتای در المپیاد استعداد یابی دختران کشور خبر داد و گفت :برای تشویق این ورزشکاران مبلغ 4میلیون ریال از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان و امور بانوان استانداری به قهرمانان اهدا خواهد شد .
 
********************
 

رئیس هیات بوکس کهگیلویه وبویراحمدخبر داد:

کسب یک مقام نقره ره آورد تیم بوکس استان از رقابتهای المپیاد کشوری

کسب یک مقام نقره ره آورد تیم بوکس استان از رقابتهای المپیاد کشوری

قبایی زاده رئیس هیات بوکس استان از کسب مقام دومی و مدال نقره بوکسور هم استانی در رقابتهای المپیاد برتر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اد اره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،قبایی زاده رئیس هیات بوکس استان از کسب مقام دومی و مدال نقره بوکسور هم استانی در رقابتهای المپیاد برتر کشور خبر داد.
حمید قبایی زاده با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :
رقابتهای بوکس استعداد یابی کشور در رده نونهالان به میزبانی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد .
قبایی زاده افزود:در این رقابتها 264 بوکسور از 30 استان کشور حضور داشتد و با هم رقابت کردند.
رئیس هیات بوکس استان ادامه داد: این رقابتها از 30 آبانماه لغایت 7آذرماه برگزار شد و تیم بوکس استان با هشت ورزشکار شرکت کرد.
قبایی زاده تصریح کرد :در این مسابقات و در وزن 42 کیلو گرم رده سنی نونهالان صابر کامرانی موفق به کسب مقام نقره و مقام دوم شد .
این مقام مسئول همچنین از دعوت شهریار دستگیر بوکسور هم استانی در این رقابتها به اردوی تیم ملی بوکس کشور خبر داد و بیان داشت :با حمایت ورزشکاران این رشته شاهد حضوری این قهرمانان در تیم های ملی خواهیم بود.
رئیس هیات بوکس استان در پایان از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در اعزام تیم بوکس استان به این رقابتها تقدیر کرد .
 
********************
 

نشست مدیر کل ،معاون و رئیس اداره املاک وزارت ورزش و جوانان کشور با مدیر کل و معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

نشست مدیر کل ،معاون و رئیس اداره املاک وزارت ورزش و جوانان کشور با مدیر کل و معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

در نشست اداری اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و با حضور مدیر کل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان ،مسایل و مشکلات حوزه حقوقی و املاک ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مورد نقد و بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در نشست اداری اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و با حضور مدیر کل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان ،مسایل و مشکلات حوزه حقوقی و املاک ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مورد نقد و بررسی قرار گرفت .
در این جلسه که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور فلاح مدیر کل امور حقوقی وزارت ، علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، زندی معاون مدیر کل حقوقی وزارت ،افسا رئیس اداره املاک حقوقی وزارت ورزش و جوانان کشور، معاونین اداره کل ،روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و مسئولین ستادی اداره کل برگزار شد ،در خصوص مسایل و مشکلات موجود در حوزه حقوقی و نحوه مستند سازی در این حوزه بحث و تبادل صورت گرفت .
در این نشست در خصوص نحوه و چگونگی مستند سازی و ارایه به وزارت ورزش و جوانان کشور تصمیمات لازم اتخاذ شد .
جهانبخش رئیس اداره حقوقی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص مشکلات حقوقی در حوزه ورزش در سطح استان سخن گفت وبیان داشت :جهت انجام و تسهیل امور حقوقی در شهرستانها نیاز به ایجاد پست کارشناس حقوقی می باشد .
بهروز جهانبخش ادامه داد:با توجه به اولویت و تاکید معاون حقوقی امور مجلس و امور استانها کشور در خصوص مستند سازی املاک تحت تملک ادارات ،خواستار تخصیص اعتبار جهت مستد سازی املاک شد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز ضمن تشکر از حضور مدیر کل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان کشور گفت :از ابتدای شروع بکار اینجانب در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد جلسات متعددی در خصوص مستند سازی املاک در سطح استان تشکیل و دستورات لازم ابلاغ شده است .
علوی ادامه داد :فقط دو مکان قبل از حضور اینجانب دارای سند بوده و در طول این دو سال 3 سند ملکی اخذ شده و در حال حاضر 26 مکان از طریق گواهی بند د ماده 26 اموال دولتی در حال پیگیری جهت مستند سازی املاک می باشد .
فلاح مدیر کل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان کشور در این جلسه از تلاش های علوی مدیر کل ،معاونین و دفتر حقوقی و املاک ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تقدیر و بیان داشت :با توجه به اولویت وزارت ورزش و جوانان و تاکید جناب سلطانی فر معاون عالی وزارت جهت جلوگیری از سو استفاده تبلعات حقوقی ،باید مستند سازی املاک در اولویت قرار گیرد و انشالله تا دو ماه آینده مبلغ قابل توجهی جهت مستند سازی به استان تخصیص داده خواهد شد .
 
 
********************
 

درخشش کشتی گیران فرنگی کار نونهال کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های المپیاد نخبگان

 درخشش کشتی گیران فرنگی کار نونهال کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های المپیاد نخبگان

کشتی گیران فرنگی کار نونهال کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های المپیاد نخبگان کشتی کشور با یک طلا و دو نقره خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اد اره کل ورز ش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد
کشتی گیران فرنگی کار نونهال کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های المپیاد نخبگان کشتی کشور با یک طلا و دو نقره خوش درخشیدند.
مسابقات کشتی فرنگی المپیاد کشوری استعدادهای برتر با حضور 302 کشتی گیر فرنگی کار از 29 استان کشور از تاریخ 7 لغایت 9 آذر ماه در سالن 2500 نفری شهیدین قاسمی شهر بیرجند خراسان جنوبی برگزار شد وتیم خوزستان با 180 امتیاز قهرمان این دوره از رقابت ها شد.
تیم کشتی کهگیلویه و بویراحمد با 9 کشتی گیر در این مسابقات حضور داشت ، موفق به کسب یک مدال طلا و دو نقره این رقابتها شد و مقام ششم تیمی این مسابقات را کسب کرد.
در این مسابقات و در وزن 57 کیلوگرم محمد رضا رضاپورفتح به مربیگری مهدی مهاجر و عبدی نسب از گچساران موفق شد با غلبه بر کشتی گیران قم،خوزستان،خراسان رضوی و قزوین به فینال مسابقات برسد. رضاپور فتح در حالی که 7 بر 4 از حریف گیلانی خود جلو بود در 10 ثانیه به پایان مسابقه گرفتار یک فن 4 امتیازی حریف شد و با نتیجه 8بر 7 مغلوب این حریف شد و به مقام دوم قناعت کرد.
در وزن 62 کیلوگرم فا ضل دهبان نژادیان به مربیگری چیره نژاد از بهمئی با غلبه بر کشتی گیرانی از کرمان ،مرکزی ،مازندران و زنجان به فینال مسابقات رسید و در فینال رو در روی کشتی گیر خوزستان قرار گرفت.دهبانژادیان در فینال درهمان ثانیه های ابتدائی کشتی ، 5 امتیاز از حریف خود عقب افتاد و به رغم تلاشهای فراوان در پایان با نتیجه 7 بر 2 مغلوب شد و به مقام دوم رسید.
امیر حسین محمدی کشتی گیر100 کیلوگرم یاسوجی با مربیگری روح اله نظری دیگرکشتی گیر دلاور استان بود که در دور اول استراحت داشت و در دورهای بعد با قدرت تمام از سد کشتی گیران گلستان ،مازندران و تهران گذشت و به فینال این مسابقات رسید.محمدی در فینال با کشتی گیری از قم روبرو شد و در حالی که در تایم اول 3 بر یک از حریف خود عقب بود با رشادت تمام حریف خود را در خاک نشاند و در همان خاک ضربه فنی کرد و موفق شد مقام اول و مدال طلای سنگین ترین وزن این مسابقات را به اردوی تیم کشتی کهگیلویه و بویراحمد اهدا کند.
از نکات قابل توجه در توزیع مدال ها ،حضور ر جاوید شهردار قبلی شهر یاسوج و شهر دار شهر بیرجند بود.
 
 
********************

دوره آموزش مقدماتی کوه پیمایی درشهرسوق برگزارشد

 دوره آموزش مقدماتی کوه پیمایی درشهرسوق برگزارشد

کیومرث دوستکام مسئول ورزش وجوانان سوق گفت : با حضور مدرسین فدراسیون کوهنوردی کشور دوره مقدماتی کوهپیمایی در شهر سوق برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،
کیومرث دوستکام مسئول ورزش وجوانان سوق گفت :
با حضور مدرسین فدراسیون کوهنوردی کشور دوره مقدماتی کوهپیمایی در شهر سوق برگزار شد .
دوستگام افزود :
جهت آشنایی ورزشکاران کوه نورد شهر سوق با قوانین ومقررات کوهپیمایی و با همکاری اداره ورزش وجوانان شهرستان کهگیلویه وهیات کوهنوردی استان وشهرستان کهگیلویه وبه دعوت هیات کوهنوردی وگروه کوه نورد طبیعت دوستان سوق دوره آموزشی مقدماتی کوهپیمایی برگزار شد .
مسئول ورزش و جوانان سوق از حضور عظیمی و طاقدیسی مدرسین فدراسیون کوهنوردی کشور از استان فارس در این دوره خبر دادو بیان داشت :
این دوره سه روزه ازتاریخ ۷لغایت ۹ آذر۹۷ درمنطقه پرسوق برگزار و۲۴ نفر ازبرادران وخواهران شرکت کننده در این دوره با قوانین ومقررات کوه پیمایی، وسایل کوه نوردی، تکنیک های صعود ، ایمنی کوه پیمایی آشنا شدند. درپایان ازطرف فدراسیون کوهنوردی گواهی شرکت در دوره به شرکت کنندگان اهداء شد.
درروز پایانی حضور قلی پور رئیس هیات کوهنوردی استان باعث خوشحالی مسئولین برگزاری شد.
 
********************
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.