گروه: اخبار استان خبر: 113189 / تاریخ انتشار : 1397/9/14 ساعت : 00:10
قابل توجه مسئولان:

زخم کنده کاری ادارات خدمات رسان بر پیکره خیابان های نیمه جان شهر سوق+تصاویر

خدمات شهری یک امرضروری است که باید در جهت رفاه حال جامعه و کمک به حل مسائل و مشکلات عمومی آن ها مورد توجه قرارگیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازکهگیلویه؛یکی از مهمترین مناظر شهری که باید به آن توجه ویژه ای داشت آسفالت مناسب و یک دست خیابان هاست تا شهروندان در محیطی امن همراه آسایش خیال و راحتی با عبور از خیابان ها به کارهای روزمره زندگی خود بپردازند.

 

 
 
خدمات شهری یک امرضروری است که باید در جهت رفاه حال جامعه  و کمک به حل مسائل و مشکلات عمومی آن ها مورد توجه قرارگیرد. یکی از مهمترین این خدمات خیابان ها و کوچه های شهرهاست که این خیابان ها باید بتوانند امنیت و آسایش شهروندان را در بر داشته باشند.
 
 
 
شهر سوق که قدمتی دیرینه دارد و مهد فرهنگ و ادب است ولی آسفالت برخی از خیابان هایش موجبات نارضایتی و گلایه مردم را به همراه داشته. معضل چاله چوله های خیابان های آن مردم را با چالش های جدی مواجه ساخته است.
 
 
خیابان های شاهد و کوچه های آن  جزو خیابان های پر ترافیک شهر  هستند. به گفته مردم شهر این گونه عوارض علاوه براینکه موجب مستهلک شدن وسایل نقلیه  می شوند، گاهاً مشاهده شده که رانندگان برای اینکه با این چاله چوله ها برخوردی نداشته باشند مجبور به انحراف از مسیر می شوند وخطرهای جانی برای عابرین پیاده بوجود آمده است.
 
 
 
یک منبع آگاه در شهرداری سوق در مصاحبه با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: اداره آب و فاضلاب موظف است بابت حفاری هایی که در شهر انجام میدهد مبالغی را به عنوان ترمیم مجدد این معابر به شهرداری پرداخت کندتا شهرداری بتواند اقدامات لازم را  انجام دهد.وصول این مبلغ یک روند اداری با اداره کل دارد که باید طی شود و امیدواریم اداره کل آبفای استان همکاری لازم و به موقع را با زیر مجموعه خود در شهرستان‌ها و بخش‌ها داشته باشد تا بتوان نیازمندیهای مردم را برطرف کرد.
 
 امیدواریم مسئولان به نگرانی های مردم ترتیب اثر دهند تا حداقل در این موارد با مشکلات کمتری روبه رو شویم.
 
در ادامه تصاویر مربوط به خیابان شاهد آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.