گروه: اخبار استان خبر: 113172 / تاریخ انتشار : 1397/9/13 ساعت : 18:14
گلایه شهروندان شهرک فجر از بی تدبیری مسئولان شهرداری و آبفای شهری:

وقتی شهر در حصار بی تدبیری ها رخ نمایی می کند/سرگردانی 6ماهه بی از دو هزارخانوار در شهرک فجر لنده+تصاویر

وضعیت نابسامان خیابان اصلی شهرک فجر لنده این روز ها به گونه ای است که علاوه بر مخدوش کردن منظره زیبای شهر زمینه ساز مشکلات ومعضلاتی دیگر برای شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، یکی از مشکلاتی که ساکنین شهرک فجر چندین سال است با آن دست و پنجه نرم می کنند عدم آسفالت کوچه های منتهی به خیابان اصلی است که امروزه با گسترش ساخت و سازهای عمرانی و ساختمانی، همچنین تخریب و مرمت ساختمان ها، میزان پسماندهای ساختمانی و عمرانی به نحو چشمگیری در حال افزایش است که این معظل نیز بر عدم آسفالت کوچه ها نیز کمک کرده است.

 

 

شهرک فجر یکی از مهمترین شهرک های شهرلنده بعد از شهرک شهید رجایی به دلیل حجم جمعیت و قرار گرفتن در مسیر روستاهای بخش مرکزی است.

چندین ماه است که شهرداری برای رفع مشکل تصادفات اقدام به ایجاد بلوار در وسط این خیابان کرده است که پس از آغاز عملیات اجرایی این بلوار ، شرکت آب وفاضلاب نیز اقدام به انتقال خط لوله جدید به مخزن یک هزار مترمکعبی این شهرک کرده است که عملاً مشکلات زیادی را برای شهروندان ایجاد کرده است.

 

 

با آغاز فصل بارندگی شاهد چندین برابر شدن مشکلات شهروندان به دلیل تخریب آسفالت و از بین رفتن شانه جاده هستیم که حتی عبور ومرور مردم را با مشکل مواجه کرده است به طوری که این نقاط حادثه خیز در جلوی قبرستان ایجاد شده است که روز های پنج شنبه و جمعه مصیبتی عظما برای شهروندان است.

حال با گذشت چندین ماه از عملیات اجرایی این پروژه ها در وسط خیابان شهرک فجر متاسفانه پیمانکار اداره آب و شهرداری چندان میلی برای رفع این معضل ندارند و شهروندان نیز از این موضوع به شدت گلایه مند هستند.

 

 
 

متاسفانه هر دو طرف خیابان و وسط آن دارای مشکلات زیادی است که برای تردد دانش آموزان نیز مشکلات عدیده ای حادث کرده است.

به هرحال شهرداری و آبفای شهری باید هرچه سریعتر نسبت به رفع مشکلات این شهرک اقدام نمایند تا مردم نیز از این بلاتکلیفی رهایی پیدا کنند.

گفتنی است بیش از دو هزار خانوار در شهرک فجر و خیابان های منتهی به این شهرک زندگی می کنند که سال ها است با مشکلات زیادی روبرو هستند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.