گروه: اخبار استان خبر: 113160 / تاریخ انتشار : 1397/9/12 ساعت : 19:29

دعوت رسمی صبح زاگرس از تاجگردون و هدایتخواه جهت اجرای مناظره+جزئیات

صبح زاگرس با توجه به رسالت خود مبنی بر تنویر افکار عمومی و آگاه سازی بیشتر جامعه، آمادگی دارد مناظره ای میان غلامرضا تاجگردون و ستار هدایتخواه برگزار کند چرا که به نظر می رسد تنها راه بررسی دقیق موضوعات مطرح شده از سوی دو طرف، برگزاری مناظره در فضایی کاملا آزاد باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با توجه به این که هنوز بیش از یک سال تا زمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است اما مدتی است تنور آن در کهگیلویه و بویراحمد در حال داغ شدن است.

 

از همین رو در روزها و هفته های اخیر مباحث زیادی در محافل سیاسی استان مطرح شد و کهگیلویه و بویراحمد را به صحنه جدال سیاسیون تبدیل کرده است که از جمله مهمترین ان ها می توان به تقابل ستار هدایتخواه و غلامرضا تاجگردون اشاره کرد.

 

در این مدت صحبت های مطرح شده میان دو طرف واکنش های زیادی را از سوی کاربران فضای مجازی و چهره های سیاسی به همراه داشته است.

 

لذا این پایگاه خبری با توجه به رسالت خود مبنی بر تنویر افکار عمومی و آگاه سازی بیشتر جامعه، آمادگی دارد مناظره ای میان این دو نفر با موضوع انقلابی گری برگزار کند چرا که به نظر می رسد تنها راه بررسی دقیق موضوعات مطرح شده از سوی دو طرف، برگزاری مناظره در فضایی کاملا آزاد و بدون هیچ گونه جهت گیری سیاسی و پیش قضاوت باشد.

 

بنابراین صبح زاگرس دعوت خود را از این دو چهره سیاسی برای حضور در دفتر خبری خود اعلام می کند و حتی بنر مربوط به این مناظره نیز طراحی شده است که در زیر مشاهده می شود:

 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
فرهاد
1397/9/13 - 11:47
استاد هدایتخواه بزرگ بزن نابودش کن،
rateup 0
 ratedown 0
فرهاد
1397/9/13 - 11:48
درود خداوند بر استاد بزرگ دکتر هدایتخواه
rateup 1
 ratedown 0
ناشناس
1397/9/13 - 13:43
آخر تو چه کاره ای که بخوای مناظره بزاری ؟ کسی که بدون هیچ سندی دیگری رو متهم می کنه اصلا .... نیست.
rateup 0
 ratedown 0
حسینی
1397/9/13 - 13:50
بسیار عالی ... مناظره با رویکرد شفافیت
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.