گروه: اخبار استان خبر: 113143 / تاریخ انتشار : 1397/9/12 ساعت : 20:26
گزارش مردمی؛

اظهارات شهروندان یاسوجی درباره افزایش قیمت نان/قشر ضعیف جامعه توان خرید ندارند+تصاویر

پس از انتشار خبرهایی مبنی بر افزایش قیمت نان به سراغ شهروندان یاسوجی رفتیم و نظر شهروندان یاسوجی در رابطه با افزایش قیمت نان را جویا شده ایم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس: در شرایط حاضر به دلیل مشکلات اقتصادی، افزایش قیمت نان توجیهی ندارد زیرا قشرهای مختلفی  از مردم نسبت به افزایش قیمت نان  نارضی بوده و توان خرید ندارند.

 

 

در همین رابطه باید اشاره کرد وقتی مردم قدرت خرید کافی ندارند، مسئولان باید شرایط سخت مردم را در نظر گرفته و از اعلام هرگونه افزایش قیمت خودداری کنند، زیرا با وجود افزایش مردم با مشکلات زیادی مواجه شده و این مسئله معیشت آنها را به خطر خواهد انداخت.

 

 

در همین راستا شهروندان یاسوجی در رابطه با افزایش قیمت نان نظرات خود را بیان کردند که در زیر آمده است:

 

 

یکی از شهروندان یاسوجی به نام آروند در رابطه با افزایش قیمت نان گفت: قیمت فعلی نان در حد مناسبی نیست که قرار بوده این محصول با افزایش قیمت مواجه شود، بنابراین در این رابطه لازم بوده قیمت فروش آرد کاهش پیدا کرده تا قیمت نان هم کاهش پیدا کند.

 

زمانی بیان کرد: نان از محصولاتی بوده که مورد نیاز سفره  قشرهای مختلف بوده و اگر قرار باشد که قیمت این محصول افزایش پیدا کند، بر مشکلات مردم نیز اضافه شده ، زیرا  افرادی هستند که توان خرید قیمت نان فعلی را نداشته و اگر این محصول با افزایش قیمت مواجه شود مشکلات آنها بیشتر خواهد شد، بنابراین باید گفت برای قشری مانند کارگران این افزایش قیمت درست نیست.

 

یکی دیگر از شهروندان یاسوجی به نام یزدانی اشاره کرد: به نظر بنده اگر قیمت نان همان قیمت قبلی باقی بماند بهتر بوده، زیرا مشکلات اقتصادی فشار زیادی به مردم وارد کرده و توان خرید مردم کمتر شده و این افزایش قیمت توجیهی ندارد.

 

یکی دیگر از شهروندان یاسوجی به نام تاد اظهار کرد: افزایش قیمت نان با وجود ثابت بودن قیمت آرد اشتباه بوده و دلیلی قانع کننده ای  برای این افزایش وجود ندارد.

 

 
 

باردل از دیگر شهروندان یاسوجی گفت: مسائل اقتصادی به هم مرتبط بوده و مسئله بیکاری یکی از انواع مشکلات بوده، که اگر یک کارگر کار و شغلی نداشته باشد، توان خرید کمتری دارد بنابراین باید گفت افزایش قیمت این محصول به ضرر قشر ضعیف جامعه است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.