گروه: اخبار استان خبر: 113136 / تاریخ انتشار : 1397/9/12 ساعت : 11:59

حامیان حمله به یمن امروز پیشنهاد مذاکره می دهند

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تأکید بر اینکه مظلومیت یمن به گوش همه دنیا رسیده است عنوان کرد: همه دنیا در برابر این جنایت تاریخی و فاجعه انسانی از مردم یمن حمایت می کند و امیدواریم در روزهای آینده شاهد آغاز راه حل های مناسب برای یمن خواهیم بود و اهداف مقاومت یمن در آینده نزدیک محقق می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ اصر ابو شریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص نقش مقاومت یمن در جبهه مقاومت اظهار داشت: اگرچه در ابتدا مقاومت در برابر ظلم از فلسطین بود اما امروز این مقاومت به کشورهای دیگر هم رسیده و مردم یمن از جمله مردمی بودند که همیشه در کنار مردم فلسطین قرار داشتند.

 

وی در ادامه افزود: مردم یمن همواره در موضوعات مختلف از مساله فلسطین حمایت کرده اند و در حال حاضر مردم یمن با صبر و پایداری مقابل این تجاوز سعودی، غربی و انگلیسی با کمال قدرت ایستاده و مقاومت می کنند و امیدواریم در آینده نه چندان دور پیروزی های خوبی به دست بیاورند.

 

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تأکید بر اینکه مظلومیت یمن به گوش همه دنیا رسیده است عنوان کرد: همه دنیا در برابر این جنایت تاریخی و فاجعه انسانی از مردم یمن حمایت می کند و امیدواریم در روزهای آینده شاهد آغاز راه حل های مناسب برای یمن باشیم و اهداف مقاومت یمن در آینده نزدیک محقق شود.

 

ابوشریف در خصوص پیشنهاد مذاکره که به سران جنبش حزب الله داده می شود تصریح کرد: این پیشنهاد اخیراً مطرح شده و طبیعی است که هر جنگی با گفتگو می تواند به پایان برسد اما مردم یمن تا کنون با مقاومت بی نظیر خود در مقابل ظلم ایستادگی کرده اند اما جامعه جامعه جهانی در حال حاضر به این نتیجه رسیده است که این جنگ دیوانه وار و جنون آمیز باید تمام شود.

 

وی با تأکید بر اینکه باید به تراژدی بزرگ در یمن پایان داده شود تصریح کرد: این مذاکرات اگر در مسیر هدف مردم یمن و محور مقاومت در یمن باشد طبیعی است از آن استقبال می شود اما در مساله یمن الان تمام قدرت های بزرگ که از این جنگ حمایت کرده اند الان پیشنهاد مذاکره را می دهند.

 

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد: پیشنهاد مذاکره از سوی قدرتهای شروع کننده جنگ در یمن در واقع نوعی فرار از مسئولیتهای خودشان در آغاز و آتش زدن به دامن جنگ در یمن هستند تا از زیر بار مسئولیت ها و جنایت های صورت گرفته شانه خالی کنند.

منبع: شبکه اطلاع رسانی دانا

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.