گروه: اخبار استان خبر: 113123 / تاریخ انتشار : 1397/9/12 ساعت : 09:04
در نشست کمیسیون انرژی مجلس مطرح شد؛

نسخه های نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس برای برون رفت از مشکلات حوزه نفت/جلب اعتماد مردم با کوتاه کردن دست های ناپاک

هاشمی پور: به کارگیری نیروهای متخصص، جوان و کارآمد با داشتن روحیه جهادی و انقلابی می تواند گره گشای مشکلات حوزه نفت باشدکه خصوصا مناطق نفت خیز و کمتر توسعه یافته با نگاه ویژه مورد توجه باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  مشکلات شرکت نفت در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با حضور هاشمی پور نائب رئیس کمیسیون انرژی در مجلس، مدیرعامل شرکت نفت ایران و مدیران شرکت های تخصصی مورد بررسی قرار گرفت.

 

نماینده مردم کهگیلویه در این نشست ضمن تاکید بر اجرای اقتصاد مقاومتی گفت: به کارگیری نیروهای متخصص، جوان و کارآمد با داشتن روحیه جهادی و انقلابی می تواند گره گشای مشکلات حوزه نفت باشدکه امیدواریم این امر به صورت جدی در دستور کار مجموعه جدید باشد که خصوصا مناطق نفت خیز و کمتر توسعه یافته با نگاه ویژه مورد توجه باشد.

 

عدل هاشمی پور با تاکید بر تلاش در جهت رضایت مردم اظهار کرد: مدیران موظف هستند با برنامه ریزی  در جهت تقویت روحیه امید به مردم تلاش کنند و با کوتاه کردن دست های ناپاک اعتماد مردم را جلب نکنند.

 

هاشمی پور کمیسیون انرژی را ظرفیت مناسبی برای حل مشکلات حوزه نفت دانست و گفت: انتظار می رود مدیرعامل و مدیران تابعه با اتخاذ شیوه  های اصولی و برنامه ریزی مناسب راندمان و بهره وری شرکت نفت را افزایش دهند و کمیسیون انرژی در این موارد آمادگی همکاری لازم را دارد.

 

وی وجود شرکت های متعدد و موازی را یک معضل دانست و افزود: با تجمیع این واحدهای تولیدی و اجرایی، حذف شرکت های موازی تعویض لوله های فرسوده و دست یابی به بهره وری مناسب ممکن و هموار می شود.

هاشمی پور در پایان سرمایه گذاری در شرکت نفت را یک اولویت اساسی دانست و گفت: اجرای اقتصاد مقاومتی، توجه بیشتر به تولیدکنندگان، سرمایه گذاران داخلی و برنامه ریزی در اجرای پرداخت مطالبات پیمانکاران از راهکارهای علمی برای سرمایه گذاری است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.