گروه: اخبار استان خبر: 113118 / تاریخ انتشار : 1397/9/11 ساعت : 20:34

آقای وکیلی توهم توطئه ای شما آغاز مسیر دیکتاتوریست/ لرهراسی نیست ،خانواده هراسی است !

نقد " لر هراسی" وجود خارجی ندارد، اشتباهات‌ غلط خود را توجیه نکنید " با واکنش خانواده وکیلی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی مواجه شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، عادل علیبازی : نگارنده در آن مطلب بدون اشاره به فرد یا افرادی اشاعه این فرض را که اگر لرها مسولیت نمی گیرند بواسطه لرهراسی سازمان یافته در حاکمیت است را رد کرده و عنوان کردم حضور نداشتن فرزندان شایسته  لر در مناصب ملی نتیجه رفتارهای غلط برخی بزرگان قوم لر و خودخواهی ها و سهم خواهی های خانوادگی آنها می باشد.

 

این یادداشت کوتاه بدون اسم بردن از جناب وکیلی، گویا به مذاق مبارک ایشان خوش نیامده و خانوادگی برآشفته اند.

 

نتیجه این آشفتگی ها یادداشت، ارسال پیام های تهدید آمیز  از سوی تعدادی از خانواده او و البته " لجن پراکن"  خواندن نقدها از سوی شخص " محمدعلی وکیلی " نماینده لیست امید تهران بود که البته چاشنی  توهین دستمزد بالا !! را هم به آن سنجاق کرده بود.

 

به تهدیدات و یادداشت های سخیف بقیه خانواده جناب وکیلی پاسخ نمیدهم چرا که مطالب بی پایه و اساس کودکانه ارزش پاسخگویی ندارند اما حالا که فضای گفتگو با  حضرت ایشان باز شده بگذارید مسایلی بیان شود:

 

۱- آقای وکیلی،  شما که داعیه نقد و  منتقد و شعار "زنده باد مخالف من " را دارید چرا با کوچکترین نقدی که حتی نام شما در آن نیست برآشفته اید و اینچنین توهین و تهمت روا می دارید؟ سابقه شما در پذیرش  سایر نقدها محفوظ است و‌ در مطالب بعدی گفته خواهد شد.

 

۲- همانند سایر قدرت طلبان که نقادان‌ را به چوب تهمت و توهین می رانند پیام‌ داده اید و سخن از  " دستمزد بالا " برای نقد خود آنهم توسط من کرده اید . شما که بهتر از همه زندگی و  روحیات مرا می دانید. مرد باشید حتی در دشمنی . مرد باش و صادقانه بگو  تهمت زده اید به آنچه می دانید من و خانواده ام هیچگاه اهل آن نبوده ایم و نیستیم.  با افتخار و با صدای رسا اعلام می کنم هرکسی هر سندی علیه من و خانواده ام دارد  منتشر کنید تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

 

نیک میدانی که اگر اهل دستمزد و  سایر امور بودیم اکنون همانند سایر بادمجان دور قاب چین هایت که به دروغ تملق ات را می گویند و در خفا از عملکردت بسیار آزرده اند اکنون منتقد رفتار آسیب زننده ات به قوم لر نبودم.

 

۳- آقای وکیلی صادقانه بگویم گرفتار ' توهم‌ توطئه " شده ای و این آغاز مسیر دیکتاتورهاست. غرور کاذبی که امروز بواسطه تنها یک صندلی سبز که با همراهی اشتباه همه قوم لر در تهران به شما رسیده و یقین بدان هرگز برای شما تکرار نخواهد شد به شما دست داده و منتقدان را به انواع تهمت و توهین ها تو و خانواده ات مزین می کنی شما را به زیر خواهد آورد و آن روز خواهی دید که نزدیک ترین افرادت هم تو را  بواسطه عملکرد ضد قوم لری تان ترک خواهند کرد.

 

۳- آقای وکیلی، امروز لر هراسی نیست ، خانواده هراسی است آنهم بواسطه لیست های مسولیت های خانوادگی جنابعالی ،

امروز لر هراسی حربه ای برای طرد دیگران و  انتصاب خودی ها شده ، با مردم صادق باشید. اگر لر هراسی هست چرا برای برادران، بستگان سببی و نسبی و تازه داماد شما که بدون سابقه، هیات مدیره شرکت امید شده نیست ؟ آیا اینها لر نیستند یا هراسی ندارند یا لر هراسی برای بدبخت بیچاره های دهاتی است و برای ژن خوب های شما نه تنها لر هراسی نیست بلکه لر صفایی هم هست ؟

 

۴-شما که فلسفه خوانده حوزه هستید می دانید " صداقت رمز ماندگاری در اجتماع است "  و باید صداقت پیشه باشید نه اینکه با خلق واژه،  اشتباهات خود را توجیه و آدرس غلط داده و قومی را در سختی ها به یاری طلبیده و آنگاه با واژه سازی هم به حاکمیت ظلم کنید و هم تفرقه قومیتی در کشور راه بیندازید اما فامیل و بستگان در همین حاکمیت همه‌ کاره شوند !!

 

قوم‌ لر حق دارند واقعیات را بدانند و بزودی و بصورت کاملا شفاف و صریح و بی پرده با آنها سخن خواهیم گفت.

 

انتهای پیام/     

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.