گروه: اخبار استان خبر: 113106 / تاریخ انتشار : 1397/9/9 ساعت : 18:53
جانشین سپاه فتح در یادواره شهدای باشت مطرح کرد:

دشمنان شکست خود در مقابل ملت ایران را پذیرفته‌اند/اگر دست از پا خطا کنند در آتش خشم ملت می سوزند

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه آمریکا با جنگ‌های نیابتی در منطقه دنبال زهر چشم گرفتن از انقلاب اسلامی است، گفت: دشمنان شکست خود در مقابل ملت ایران را پذیرفته‌اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسسرهنگ جهانگیر انصاری در مراسم بزرگداشت شهید جاوید الاثر صدرالله روهنده اظهار داشت: آمریکا با جنگ‌های نیابتی در منطقه دنبال زهر چشم گرفتن از انقلاب اسلامی بوده ولی به دلیل شکست‌های پی در پی راه به جایی نبرده است تا جایی که وزیر دفاع آمریکا به شکست در مقابل جبهه مقاومت اعتراف می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن می‌داند در جنگ سخت دست از پا خطا کنند در آتش خشم ملت ایران می‌سوزد، عنوان کرد: دشمن بعد از مایوس شدن در جنگ سخت به سراغ جنگ اقتصادی و نرم آمده، غافل از اینکه ملت بصیر ایران نیز در این جنگ با اتکا به قدرت الهی و تکیه بر توان داخلی پیروز میدان خواهد بود.

انصاری ابراز کرد: رزمندگان در دوران 8 سال دفاع مقدس با کمترین امکانات و ابزار جنگی و با داشتن روحیه خدامحوری وارد میدان نبرده شده و پیروزی‌های بزرگی به دست آوردند و اجاره ندادند یک وجب از خاک ایران به دست دشمن بیفتد و به طور حتم در جنگ نرم و اقتصادی امروز با الگو گرفتن آز ان روزها پیروز میدان خواهند بود.

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه هیچ فراز و نشیبی نمی‌تواند بر اراده ملت ایران فائق آید، افزود: به طور حتم تحریم و فشارهای اقتصادی دشمن نیز همچون دیگر پیچ‌های تاریخی یکی پس از دیگری توسط ملت ایرن رد می‌شود.

انصاری با اشاره به اینکه با برگزاری یادواره‌ها با شهدا، امام (ره) و مقام معظم رهبری میثاق و بیعت مجدد می‌بندیم، افزود: شهیدان در دوران 8 سال دفاع مقدس با اتکا به قدرت الهی و پیروی از منویات بنیانگذار انقلاب در مقابل 40 کشور دنیا با کمترین امکانات و ابزار جنگی ایستادند.

وی خاطرنشان کرد: ملت انقلابی و دین باور ایران بعد از گذشت 40 سال از عمر انقلاب برای استمرار راه شهیدان جانفشانی می‌کنند و توطئه‌های دشمن از جمله ایجاد داعش برای مقابله با جبهه مقاومت یکی پس از دیگری با شکست روبه‌رو می‌شود.

 

انصاری تصریح کرد: در این عرصه بیش از 80 کشور دنیا وارد شد اما به برکت خون شهیدان آن سیلی محکمی که رضایت شهدا را جلب می کرد توسط جبهه مقاومت به صورت دشمن زده شد.

وی عنوان کرد: آمریکا و هم پیمانانش در سوریه، عراق، لبنان و یمن سیلی‌های محکمی را از دست جبهه مقاومت یکی پس از دیگری دریافت می‌کنندبه گونه‌ای که آل سعود در یمن دنبال انتقام سیلی‌های خورده به صورت استکبار است ولی از دل مردم مظلوم و در محاصره و تحریم یمن موشک با برد بلند به عربستان شلیک می‌شود.

انتهای پیام/ن

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.