گروه: اخبار استان خبر: 113104 / تاریخ انتشار : 1397/9/9 ساعت : 17:52

حواشی جالب مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی فرمانداری بهمئی/گلایه فرماندار بهمئی ازمعارفه یواشکی یک مدیر بهمئی و واکنش مدیرکل سیاسی استاندار+تصاویر

مدیرکل سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنده به صورت جدی مسئله معارفه یواشکی مدیر بهمئی بدون هماهنگی فرماندار این شهرستان را پیگیری می کنم و از امروز هم این مدیر حق شرکت در نشست های اداری شهرستان را ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ مراسم معارفه معاون سیاسی-امنیتی فرمانداری بهمئی با حضور مدیرکل سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، اعضای شورای اداری شهرستان بهمئی و عده ای از شهروندان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.

در این مراسم الماس عابدی که از کارکنان فرمانداری شهرستان بهمئی است، به عنوان معاون سیاسی-امنیتی فرمانداری شهرستان منصوب شد.

امام جمعه شهر لیکک در این مراسم با تاسی از آیات و احادیث بر لزوم مردم داری مسئولان و خدمت به مردم تاکید کرد.

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی تصریح کرد: شهرستان بهمئی سکوی پرتاب مسئولان پرتلاش به مراتب بالاتر است.

وی افزود: در رفتار مردم بهمئی عاطفه، احترام و صمیمیت موج می زند، اینجا مثل کشور مصر است

که تاکنون هر کس خدمت صادقانه به مردم بهمئی داشت، به مراتب بالاتر ارتقا یافت.

امام جمعه شهر لیکک خطاب به معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاون سیاسی- امنیتی فرمانداری بهمئی گفت: با توجه به مشکل چندین ساله اراضی شهر لیکک در حوزه منابع ملی و تبدیل شدن این مشکل به معضلی در حوزه سیاسی، انتظار داریم معاون سیاسی مشکلات اراضی شهرستان را در دستور کار قرار دهد و در کمترین زمان ممکن مشکل مردم را حل کند.

وی افزود: بر خلاف نماز جمعه دیگر شهرستان ها، جمعیت نماز جمعه بهمئی اکثر جوانان هستند و تقویت مسائل سیاسی و فرهنگی مردم، حمایت، پشتیبانی و توانمند سازی از اختیارات و وظایف معاون سیاسی امنیتی فرمانداری است که انتظار داریم از این ظرفیت استفاده شود.

افروغی خطاب به معاون جدید سیاسی فرمانداری بهمئی گفت: ارتباط با ائمه جمعه و نشست های مستمر با روحانیت و متنفذین، فرصت خوبی برای مسئولان در راستای خدمت بهتر به مردم است .

فرماندار بهمئی در این مراسم با گلایه از معارفه یواشکی یکی از مدیران شهرستان بدون هماهنگی با وی،گفت: درروزهای اخیر یک معارفه یواشکی داشتیم که بنده آن را به رسمیت نمی شناسم.

 

حکمت اله سنایی تصریح کرد: این حرکت ناشی از کم لطفی یکی از مدیران کل بود، هر چند اغلب مدیران کل به ما لطف دارند اما بنده به شدت از این حرکت گلایه دارم و با توجه به اینکه هماهنگی رفع اختلاف بین مدیران کل و فرمانداران معاونت سیاسی استانداری می باشد، خواهان پیگیری موضوع هستم.

وی خاطرنشان کرد: معاونت فرماندار در راستای تأکید استاندار مبنی بر تخصص گرایی و بومی گرایی انتخاب شد.

سنایی گفت:عابدی با بیش از 10سال سابقه کار در فرمانداری شهرستان، به فردی کم حاشیه معروف است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم با تاکید بر فرآیند بکارگیری موثر و کار آمد مدیران در استان، گفت: مدیر در یک سیستم مانند ستون و چرخ محور وسط آسیاب است که همه سیستم بر مدار آن می چرخد و اگر این چرخ به درستی نچرخد، کل مجموعه با مشکل مواجه می شود.

پرواز شرح صدر، مهربانی، دردمندی،دغدغه حل مشکلات، مسئولیت پذیری و کار را از شاخصه های لازم برای انتصاب مدیران دانست.

وی گفت:یک مدیر نرم خو و مهربان، چپ و راست نمی شناسد و  با تأسی از اخلاق پیامبر اکرم(ص) با همه شهروندان به دید خدمت می نگرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: یک مسئول باید رنج جامعه را رنج خود بداند و با شادی درست مردم هم شاد باشد و در یک کلام مدیر نباید نسبت به مردم بی تفاوت باشد.

پرواز با تاکید بر پرهیز از آمارگرایی برخی مسئولان، گفت: به گزارش های 30صفحه ای و 300برگی عادت نکنیم، باید کیفیت در ارائه خدمات در دستور کار مسئولان باشد.

وی با بیان اینکه شاخص سنجش تقوا، رفتار عادلانه در مواجهه با مخالف است،خاطرنشان کرد: عدالت ستیز، سازی مخالف ساز هستی کوک می کند که عواقب این رفتار خود را می بینید اما در چنین جامعه ای عدالت در زیر چکمه های نادانی برخی ها لگد مال می شود.

پرواز در پایان با تاکید بر لزوم تکریم فرمانداران توسط مسئولان استانی به عنوان نماینده ارشد دولت در شهرستان ها،گفت: بنده به صورت جدی مسئله معارفه یواشکی مدیر بهمئی بدون هماهنگی فرماندار این شهرستان را پیگیری می کنم و از امروز هم این مدیر حق شرکت در نشست های اداری شهرستان را ندارد.

 

 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.