گروه: اخبار استان خبر: 113038 / تاریخ انتشار : 1397/10/10 ساعت : 16:43

اگر باقری واکنش نشان نمی داد، قاضی القضات پای کارمی آمد؟

اقدام قاضی القضات بسیارپسندیده و قابل تقدیراست، اما این سوال پیش می آید که چرا تا الان نسبت به این مسائل کوتاهی کرده اند؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ احمد رضایی مقدم - باتوجه به محکوم شدن لهراسب باقری توسط غلامرضا مزارعی راه اندازی کمپین های حمایت از رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی اعلام حمایت و نام نویسی کرده اند.

ما به دنبال بت سازی نیستیم و می خواهیم همه افراد به حق و حقوق طبیعی خود برسند، و آن ها که استان را دچار هرج و مرج و رانت خواری می کنند معرفی شوند، تا مردم بدانند که مسئولینی هم هستند، که در اجرای عدالت گام برمی دارند و آن را به اجرا درمی آورند.

 

گرچه اقدام قاضی القضات بسیارپسندیده و قابل تقدیراست، اما این وظیفه  ذاتی ایشان بوده، که متعهد شده است تا به تخلفات و تظلمات رسیدگی کنند، همچنین در این جا این سوال پیش می آید که چرا تا الان نسبت به این مسائل کوتاهی کرده اند؟

به فرموده مقام معظم رهبری"حکومت، امانت مردم است، و همه چیزهایی که مردم به مسئولان سپرده اند امانت است.

مقام، امنیت، دین، ناموس، جایگاه امانت است."

 

عمل به دستورات ولی فقیه و رعایت شئون امانت و حفظ همه حرمت ها و شئون بدون کوچکترین غرض شخصی برعهده قاضی القضات است.

باتوجه به اینکه حجت الاسلام مزارعی در29 اردی بهشت 94 به این سمت منصوب شد، این سوال مطرح می شود که چرا تاکنون سخنی از این تخلفات به میان نیاورده است؟

 

 

باید گام بعدی برداشته شود تا بقیه هم معرفی شوند و به مردم شناسانیده شوند، و با دیدی مطالبه گرانه حقوقشان را به آن ها متذکر شوند، تاهمه بدانندکه سرانجام رانت خواری و فساد چیست و چگونه با آن برخورد می شود.

آیا اگر لهراسب باقری واکنش رسانه ای نشان نمی داد رئیس کل دادگستری این گونه وارد میدان می شد؟

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.