گروه: اخبار استان خبر: 113037 / تاریخ انتشار : 1397/9/7 ساعت : 12:07
در آیین تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد مطرح شد؛

کمیته امداد استان از ورود به مسائل حاشیه ای پرهیز کرد/آقای فتاح بیشترین دغدغه را نسبت به این استان داشتند/یار دیرین ستار هدایتخواه بر کرسی مدیریت/زارعی قید کمیته امداد را زد!+تصاویر و فیلم

محبی: در اعتباراتی که امسال پیش بینی شد، منابع پایدار استان را پیش بینی کردند و خیلی از استان ها منوط به درآمد های داخلی هستند اما درآمد های پایدار توسط آقای فتاح تامین شدند، تعامل گسترده با ارگانها و نهادها فارغ از گرایشات مختلف داشتیم که نتیجه بخش بود، در حوزه اجرا یک نظام برنامه ریزی را اجرا کردیم و از طریق پایش درصدد اجرا بودیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، صبح امروز آیین تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

 

در ابتدای این مراسم مدیر کل سابق کمیته امداد استان گفت: در جلسات تکریم و معارفه گزارش عملکرد بیان می شود اما خداوند متعال شاهد است که در 2 سال و 9 ماه چه خدماتی را به مردم این استان ارائه دادیم.فرید محبی بیان کرد: آقای فتاح بیشترین دغدغه را نسبت به این استان داشتند و هر وقت دست نیاز به سمت او دراز کردیم اجازه ندادند کمبودی داشته باشیم.

 


وی افزود: در اعتباراتی که امسال پیش بینی شد، منابع پایدار استان را پیش بینی کردند و خیلی از استان ها منوط به درآمد های داخلی هستند اما درآمد های پایدار توسط آقای فتاح تامین شدند، تعامل گسترده با ارگانها و نهادها فارغ از گرایشات مختلف داشتیم که نتیجه بخش بود، در حوزه اجرا یک نظام برنامه ریزی را اجرا کردیم و از طریق پایش درصدد اجرا بودیم.

 


محبی ادامه داد: نظام توزیع عادلانه منابع را با توجه به شرایط محرومیت در نظرگرفتیم، سرکشی از مناطق محروم، استفاده از موسسه های خیریه پشتیبان را در راستای هم افزایی برای عملکرد و نتیجه بهتر داشتیم.


وی اشاره کرد: به هر اندازه که قرار است کارهای بزرگ انجام شود نیاز به نظارت داریم و  کمیته استان از ورود به مسائل حاشیه ای پرهیز کرد، در حوزه اقتصاد مقاومتی دستاوردهایی داشتیم، در بخش حفظ حرمت زنان و ترویج حقوق شهروندی و توسعه فرهنگ نمازخوانی و ایثار و شهادت رتبه های برتر را کمیته امداد استان کسب کرد.

 

مبشری که در روزهای سخت هدایتخواه همواره یار و یاور همیشگی بود، این بار در گلوگاهی قرار گرفت که سال های قبل زارعی حساب ویژه ای بروی آن باز کرده بود و همواره بعنوان یک منبع خوب از آن بهره برداری می کرد.

 

باید دید کار زارعی به کجا می رسد؟

 

حضور صفدر پناهی بعنوان سخنران و ستارهدایتخواه در جلسه کار را برای اصولگرایان تمام کرد و سکان یکی از تاثیرگذارترین نهادهای استان به دست اصولگرایان افتاد. زارعی که این روزها در تکاپوی زیادی برای اعمال نفوذ در حوزه راه و شهرسازی و علوم پزشکی و آموزش و پرورش است، روز به روز در حال از دست دادن سنگرهای خود در سازمان های مختلف است و اکنون دیگر واقعا درمانده شده است.

 

بسیاری از سیاسیون اصلاح طلب استان از این انتصاب بعنوان پیروزی زودهنگام جریان اصولگرایی در انتخابات سال آینده مجلس بویراحمد یاد کردند.

 

در ادامه تصاویری از این مراسم را می بینید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

در حال تکمیل ...

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.