گروه: اخبار استان خبر: 113035 / تاریخ انتشار : 1397/9/7 ساعت : 09:09

سکوی اول المپیاد استعدادهای برتر موی تای دختران کشور از آن لرهای کهگیلویه و بویراحمدی+تصاویر

درخشش موی تای کاران دختر کهگیلویه و بویراحمدی در رویداد المپیاد استعدادهای برتر موی تای کشور در زنجان موجب تحسین داوران و مربیان شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ بانوان رزمی کار کهگیلویه و بویراحمدی در رقابت های سنگین موتای در زنجان خوش درخشیده و سکوی اول را از آن خود کردند.

 

 

رئیس هیئت های رزمی استان با اعلام این خبر گفت: درخشش موی تای کاران دختر کهگیلویه و بویراحمدی در رویداد المپیاد استعدادهای برتر موی تای کشور موجب تحسین داوران و مربیان شد.

 

 

مسلم حسینیان افزود: تلاش دختران موی تای کار هیات ورزش های رزمی استان کهگیلویه و بویراحمد در رویداد المپیاد استعدادهای برتر کشور، در رقابتی زیبا و تنگاتنگ و نزدیک با حریفان استانی المپیاد به بار نشست و با ۲ طلا ، ۱ نقره و ۱ برنز بر سکوی اول این رقابت ها ایستادند.

 

 

رئیس هیئت های رزمی استان گفت: این رقابت ها که در 2 رده سنی 14 و 15 سال برگزار شد که قریب 120 رزمی کار از 22 استان مختلف به مصاف یکدیگر رفتند.

 

 


حسینیان افزود: مسابقات در هشت وزن مختلف و در 2 نوبت صبح و بعدازظهر و با هدف شناسایی نخبگان این رشته ورزشی برگزار شد و 25 داور آن را قضاوت کردند.

 

 

وی در پایان عنوان کرد: سحر اندرز مدال طلا، مستانه خرم روز مدال نقره، نیلوفر تاج الدینی  مدال نقره و یاسمن اتابکبه  مدال برنز این رقابت های دست یافتند که در مجموع سکوی اول را در بین استان های شرکت کننده کسب کردند.

 

تصاویری از این رویداد در زیر آمده است:

 

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.