گروه: اخبار استان خبر: 113028 / تاریخ انتشار : 1397/9/6 ساعت : 19:54
مهمترین چالش پیش روی ادارت خدمات رسان:

انشعابات غیرمجاز سرقت از بیت المال در روز روشن+تصاویر

امروزه ارائه خدمات به شهروندان مهمترین وظیفه ادارات دولتی و خصوصی است که در این حوزه رسالت ادارات خدمات رسانه به دلیل میزان نیازمندی مردم چند برابر است که برخی ها با سوء استفاده از قانون به دنبال دور زدن قانون هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه به دلیل حجم زیاد مشغله کاری برخی ادارات خدمات رسان از جمله برق، آب، گاز و تلفن میزان کسب  رضایت مندی برای همه شهروندان شاید کمی دشوار و سخت است.

 ارائه خدمات به شهروندان مهمترین وظیفه ادارات دولتی و خصوصی است که در این حوزه رسالت ادارات خدمات رسانه به دلیل میزان نیازمندی مردم چند برابر است که برخی ها با سوء استفاده از قانون به دنبال دور زدن قانون هستند.

 

 

ایجاد انشعابات برای یک منزل مسکونی شامل گرفتن مجوز آب، برق، گاز و تلفن است که هر شهروند برابر قوانین و مقررات برای استفاده از هر کدام حتما باید با نظارت دستگاه تولی اقدام به نصب آنشعابات نمایند  که متاسفانه برخی ها با سوء استفاده از این قانون و یا به اصطلاح دور زدن آن اقدام به کشیدن انشعابات غیرمجاز می نمایند که در نتیجه باعث وارد نمودن ضربه به اداره متولی و کاهش میزان سایر استفاده کنندگان خواهد شد.

 

---
 

طهمورث گودرزی در خصوص وجود انشعابات غیر مجاز گفت: از سال93 تا کنون  بالغ بر  22هزار فقره انشعاب غیره مجاز آب و فاضلاب در  سطح شهرهای استان شناسایی و جمع آوری شد.

یادآور شد: کشف و جمع آوری هر کدام از این تخلفات ، با حاشیه سازی‌ها، سفارش‌ها، مخالفت ها و دردسرهای فراوانی برای مجموعه شرکت همراه بود.

 

---

 

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویرحمد تصریح کرد: این حاشی سازی ها برای فرار از چنگ قانون و جریمه های در نظر گرفته برای متخلفین است.

وی انشعابات غیرمجاز را از معضلات جدی دانست و گفت: نصب انشعاب  غیرمجاز علاو بر بروز خسارت های مالی باعث هدر رفت  حجم زیادی از آب شرب می شود.

گودرزی از شهروندان خواست تا هرگونه تخلف انشعاب آب و فاضلاب  را از طریق سامانه 122 اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.